Editörler : uzmantarik
«63646566676869707172737475
15 Haziran 2019 20:16

Ben Noordum la
Şef

Komisyon ret verdi, baylok mesaj icerigim yok feto kriteri de yok, ad fisleme vardi(alan disi) komisyondan ret geldi hayurlisi bakalim

16 Haziran 2019 00:21

wasdreel
Memur

Komisyon ret verdi, baylok mesaj icerigim yok feto kriteri de yok, ad fisleme vardi(alan disi) komisyondan ret geldi hayurlisi bakalim

Ben Noordum la, 1 ay önce - Alıntıya git

Geçmiş olsun. İnşallah bu mağduriyetler İdare mahkemelerinde son bulur.

demek ki yargıtay kararı falan komisyonu pek etkilememiş. bizde boşuna umutlanıyoruz

merak ettim acaba sizin mahkeme sonuçlanmış mıydı?. beraat falan.

birde telefon falan incelenip temiz gelme durumu falan oldu mu

bunları sormamda ki amaç komisyonun beraatı dikkate alıp almadığı

16 Haziran 2019 00:57

Melek1208
Aday Memur

Ben de dün ret kararımı gördüm, sadece sinyal var.Mahkemem devam ediyor .14 Ekim grubundanim.

16 Haziran 2019 07:15

Ben Noordum la
Şef

Geçmiş olsun. İnşallah bu mağduriyetler İdare mahkemelerinde son bulur.

demek ki yargıtay kararı falan komisyonu pek etkilememiş. bizde boşuna umutlanıyoruz

merak ettim acaba sizin mahkeme sonuçlanmış mıydı?. beraat falan.

birde telefon falan incelenip temiz gelme durumu falan oldu mu

bunları sormamda ki amaç komisyonun beraatı dikkate alıp almadığı

wasdreel, 1 ay önce - Alıntıya git

Benim mahkeme iki sene sonra iddaneme yazilarak basladi, dedigim gibi dosyada fetoye ait bisey yoktu, telefon cihazlar cart curt hersey temiz, polistim fislemede bile fetocu olmayan olarak fislenmisim, ret verilmesinin sebebi mahkeme acilmasi, bide tarih yakinfi , bi hafta ici mahkeme vardi ancak beklenmeden ret verdiler,

16 Haziran 2019 12:24

wasdreel
Memur

hem yazık hem günah

sadece sinyal olayında sıkıntı olduğu, yanlışlık olduğu gün gibi ortada

buna rağmen mağduriyetler hala giderilmediği gibi dahada artıyor.

Artık ne aklım ne mantığım bunu almıyor.

17 Haziran 2019 19:34

16kasim2016
Müsteşar Yardımcısı

Benim mahkeme iki sene sonra iddaneme yazilarak basladi, dedigim gibi dosyada fetoye ait bisey yoktu, telefon cihazlar cart curt hersey temiz, polistim fislemede bile fetocu olmayan olarak fislenmisim, ret verilmesinin sebebi mahkeme acilmasi, bide tarih yakinfi , bi hafta ici mahkeme vardi ancak beklenmeden ret verdiler,

devrem geçmiş olsun. bylock olayında ip yönlendirme ile ilgili çalışmanın eksik kaldığı besbelli ortada. ama bu soruşturma makamlarında bulunanlar akşam kafasını yastığa koyup nasıl uyuyor anlamıyorum. moralini bozma, gerçek eninde sonunda ortaya çıkar. umarım en kısa zamanda aramıza katılırsın...

18 Haziran 2019 07:27

Ben Noordum la
Şef

devrem geçmiş olsun. bylock olayında ip yönlendirme ile ilgili çalışmanın eksik kaldığı besbelli ortada. ama bu soruşturma makamlarında bulunanlar akşam kafasını yastığa koyup nasıl uyuyor anlamıyorum. moralini bozma, gerçek eninde sonunda ortaya çıkar. umarım en kısa zamanda aramıza katılırsın...

16kasim2016, 1 ay önce - Alıntıya git

Valla devrem sizlerin dondugune cok sevinmistik hatta ikincisi cikacak denmisti ama cikmadi, cikmamasi degil , bu sirevte yalan haberlerin piyasada dolanmasi bizi uzdu, aha cikiyo , aha cikti diye binlerce insanla oynadilar, ben vicdanen rahatim, basimi yastiga rahat koyuyorum, iyiki ahiret var iyiki hesap var, ama insallah duzelecek, dogru nasil olsa cikar ortaya, tesekkur ederim devrem burdaki magdurlari unutmayip yazdigin icin

02 Temmuz 2019 16:43

wasdreel
Memur

2. mor ses ver

Toplam 1488 mesaj
«63646566676869707172737475

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?