Editörler : E.Kayı Han
19 Mart 2018 13:42

Akp'yi istemiyorlar

pkk

istemiyor

abd istemiyor

almanya istemiyor

israil istemiyor

ermeniler istemiyor

rumlar istemiyor

deaş itemiyor

pyd istemiyor

işid istemiyor

peki siz niye istemiyorsunuz?

sigonsliquid
Şube Müdürü
19 Mart 2018 16:38

şahsım adına diyebilirim ki,

akpyi değil siyasal islamcıları istemiyorum, eğer birgün mhp siyasal islam yolunda ilerlemeye başlarsa (ki şu anda rüzgarın yönü o tarafta) onu da istemem.

19 Mart 2018 17:14

siyasal islam derken neyi kastediyorsun ?dincileri bende sevmem dindarlık başka bişey

sigonsliquid, 6 yıl önce

şahsım adına diyebilirim ki,

akpyi değil siyasal islamcıları istemiyorum, eğer birgün mhp siyasal islam yolunda ilerlemeye başlarsa (ki şu anda rüzgarın yönü o tarafta) onu da istemem.

Gearing
Kapalı
19 Mart 2018 21:11

Halk dili ile konusuyorum Mucahitlikten muteahhitlige gecen kim olursa olsun parti adi onemli degil istemiyorum
19 Mart 2018 21:27

yukardakilerin enaz biri ile akrabalığın olmalı.....sen istesende istemesen de TÜRK kanı taşıyanın %60 i AKP diyor geri kalanın çoğu DİKKAT EDİN TÜRK kanı taşıyanın diyorum 80 milyonun 10 milyonu azınlık yada osmanlı içindeki rum ve ermeni kırıntıları70 milyonun %60 şı AKP ye oy veriyor

Gearing, 6 yıl önce
Halk dili ile konusuyorum Mucahitlikten muteahhitlige gecen kim olursa olsun parti adi onemli degil istemiyorum
20 Mart 2018 00:02

imamı şafiye sormuşlar tarafımızı nasıl seçeceğiz diye düşmanın okunu takip et hangi yönde ise tersine git demiş

06çıtak06060606, 6 yıl önce

yukardakilerin enaz biri ile akrabalığın olmalı.....sen istesende istemesen de TÜRK kanı taşıyanın %60 i AKP diyor geri kalanın çoğu DİKKAT EDİN TÜRK kanı taşıyanın diyorum 80 milyonun 10 milyonu azınlık yada osmanlı içindeki rum ve ermeni kırıntıları70 milyonun %60 şı AKP ye oy veriyor

Gearing
Kapalı
20 Mart 2018 14:27

sizin gibi mücahitlikten dolar müteahhitliğine transfer olan tipler gelen okun yönüne değil doların geldiği yöne bakarlar !

imamı şafiye sormuşlar tarafımızı nasıl seçeceğiz diye düşmanın okunu takip et hangi yönde ise tersine git demiş

Medeart
Memur
20 Mart 2018 17:50

Çok cahilsin keşke ölsen..
20 Mart 2018 21:37

ya dedim ya sen osmanlı içindeki ya ermenisin,ya rum,yada alevi azınlıklardansın yukarıya dikkat edersen kimler akp yi sevmiyor

Gearing, 6 yıl önce

sizin gibi mücahitlikten dolar müteahhitliğine transfer olan tipler gelen okun yönüne değil doların geldiği yöne bakarlar !

20 Mart 2018 21:55

solaklar istemiyor

Aleviler istemiyor

suryaniler istemiyor

ABD uşakları istemiyor

Avrupa istemiyor

kısaca vatan hainleri istemiyor

hdp istemiyor

isteyen sadece Müslüman Türkler

peki sizce saydıklarım niye istemiyor

20 Mart 2018 21:58

bir müslüman gerektiği yerde mücahit gerektiği yerde mütaahit olmalı,zengin olmalı fakirse kanaat etmeli zenginse zekat vermeli güçlü olmalı

Gearing, 6 yıl önce

sigonsliquid
Şube Müdürü
21 Mart 2018 09:30

imamı azam şatafatlı elbiselerinin altına kıl çuval giyerdi.

bir müslüman gerektiği yerde mücahit gerektiği yerde mütaahit olmalı,zengin olmalı fakirse kanaat etmeli zenginse zekat vermeli güçlü olmalı

Gearing
Kapalı
21 Mart 2018 10:04

Inan alinenin bir uyesinden baslar diger uyelerinden cikarim adami zorla kufur ettirme arap bedevi devesi seni

ya dedim ya sen osmanlı içindeki ya ermenisin,ya rum,yada alevi azınlıklardansın yukarıya dikkat edersen kimler akp yi sevmiyor

21 Mart 2018 10:09

Sülleyman as da gelmiş geçmiş en zengin insandı cinlere bile hükmeder tüm mahlukatın dilinden anlardı benim için ikiside ölçü değil müslüman çalışmalı zengin olmalı okumalı yönetimde bir yerlere gelmeli hükmetmeli hükmedemezsen hükm edilirsin

sigonsliquid, 6 yıl önce

imamı azam şatafatlı elbiselerinin altına kıl çuval giyerdi.

21 Mart 2018 10:11

Ben burada akp yi kimlerin istemediğini yazdım sazan olup düştün ben napıyım

Gearing, 6 yıl önce
Inan alinenin bir uyesinden baslar diger uyelerinden cikarim adami zorla kufur ettirme arap bedevi devesi seni

Gearing
Kapalı
21 Mart 2018 10:16

bak edebinle dur sana bu yaşta sonra ahlak öğretmeyim

bende senin ne çocuğu olduğunu çok güzel yazarım burdan merak etme !

Ben burada akp yi kimlerin istemediğini yazdım sazan olup düştün ben napıyım

21 Mart 2018 18:38

müslüman mücahit yada mütaahit olmayacak diye kural yok yani mütaahit olacaksa da mücahit olacaksa da en iyisini olmalı

Sülleyman as da gelmiş geçmiş en zengin insandı cinlere bile hükmeder tüm mahlukatın dilinden anlardı benim için ikiside ölçü değil müslüman çalışmalı zengin olmalı okumalı yönetimde bir yerlere gelmeli hükmetmeli hükmedemezsen hükm edilirsin

06çıtak060606
Kapalı
23 Mart 2018 11:54

.

müslüman mücahit yada mütaahit olmayacak diye kural yok yani mütaahit olacaksa da mücahit olacaksa da en iyisini olmalı

sigonsliquid
Şube Müdürü
23 Mart 2018 17:15

tabiki ancak o müteahhitliği yaparken sermayesinin helal olması lazım bence. en azından rüşvetle ihale almasın, yada rüşvetle vergi borcunu sildirmesin.

06çıtak060606
Kapalı
23 Mart 2018 20:22

mutlaki herişte her meslekte pislik çıkar ancak genelikle müslümanlardan değil bunlar islamiyeti kullanan din tacirlerinden çıkar ancak

sigonsliquid, 6 yıl önce

tabiki ancak o müteahhitliği yaparken sermayesinin helal olması lazım bence. en azından rüşvetle ihale almasın, yada rüşvetle vergi borcunu sildirmesin.

sigonsliquid
Şube Müdürü
24 Mart 2018 15:46

işte o tarif ettiklerin tam olarak 2002 den beri iktidarda

06çıtak060606, 6 yıl önce

mutlaki herişte her meslekte pislik çıkar ancak genelikle müslümanlardan değil bunlar islamiyeti kullanan din tacirlerinden çıkar ancak

Toplam 48 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi