Editörler : ayşegül bgm

Kapalı
20 Mart 2018 15:21

Atamayla ilgili
Beyler bayanlar Avşar aslan var bilirsiniz Instagram'da bı bakın 2-3 günde bir bazı hastaneleri paylaşıp. İhtiyaç kriterleri toplantısı yapıyorlar. Acaba daha ihtiyaçlar belli olmadı mı? Yada malzeme vs için midir personel için midir?

Narkozömer
Aday Memur
20 Mart 2018 15:37

onada yüklenelim. Alımlarla ilgili soru soruldugunda bir arkadaşa "az sabır" yazmıstı hala bi gelişme yok.

HemsirMert
Kapalı
20 Mart 2018 15:46

Instagram da yorum olarak mı. Az sabir. Yazdı ?
Narkozömer, 6 yıl önce
onada yüklenelim. Alımlarla ilgili soru soruldugunda bir arkadaşa "az sabır" yazmıstı hala bi gelişme yok.

Narkozömer
Aday Memur
20 Mart 2018 15:47

messengerdan bi arkadaşa yazmıştı
HemsirMert, 6 yıl önce
Instagram da yorum olarak mı. Az sabir. Yazdı ?

HemsirMert
Kapalı
20 Mart 2018 15:51

O kişi ekibiyle birlikte topluyor talepleri ama malzeme ilaç vs mi personel mi şuan ki umaeiz personel değildir de bitmiştir hala devam ediyorsa uzar bizim iş. Yazıyorum ben gene oraya 15-20 farklı kişi yazsa dikkat çekebilir
Narkozömer, 6 yıl önce
messengerdan bi arkadaşa yazmıştı

Nur Cannn
Aday Memur
20 Mart 2018 16:02

Kendi hesabına mı yazacagız adı neydi tekrar söyler misiniz
HemsirMert, 6 yıl önce
O kişi ekibiyle birlikte topluyor talepleri ama malzeme ilaç vs mi personel mi şuan ki umaeiz personel değildir de bitmiştir hala devam ediyorsa uzar bizim iş. Yazıyorum ben gene oraya 15-20 farklı kişi yazsa dikkat çekebilir

HemsirMert
Kapalı
20 Mart 2018 16:11

Kendi hesabı ve kendisine güzel yorum yapan kişilerin yorumlarını beğenmiş demekki görüyor yazılanları. @avsaraslan
Nur Cannn, 6 yıl önce
Kendi hesabına mı yazacagız adı neydi tekrar söyler misiniz

Acarparmdk
Kapalı
20 Mart 2018 16:11

Kardeş hangi hastaneleri paylaşti Avşar bey söyleyeblrmisin

HemsirMert
Kapalı
20 Mart 2018 16:18

Adana Antalya Trabzon Van vs. Bugün Adana da 3 hastane
Acarparmdk, 6 yıl önce
Kardeş hangi hastaneleri paylaşti Avşar bey söyleyeblrmisin

Acarparmdk
Kapalı
20 Mart 2018 16:19

10 aydır bı ihtiyaç listesi belirlenemedi hersy açık net, bukdr yavaş mi olur bi bakanlk, nezaman görücez bu ilanı!!
HemsirMert, 6 yıl önce

HemsirMert
Kapalı
20 Mart 2018 16:23

Bana kızma valla bende bekliyom:ddd ah neler neler diyorum buraya yazılmaz:)) Avşar a yazıyorum bakalım farkli 3-5 kişi daha yazarsa belki biseler çıtlatir
Acarparmdk, 6 yıl önce
10 aydır bı ihtiyaç listesi belirlenemedi hersy açık net, bukdr yavaş mi olur bi bakanlk, nezaman görücez bu ilanı!!

rmss444
Şef
20 Mart 2018 16:26

kardeş nerde paylaştı bu talepleri nasıl görebiliriz, özellikle antalya ve trabzon beni ilgilendiriyor kadro talebi nekadar yapmışlar
HemsirMert, 6 yıl önce

HemsirMert
Kapalı
20 Mart 2018 16:30

Öyle sayı paylaşmıyor sadece ihtiyaç kriterleri toplantısı yapıyoruz diyor. Ama personel mi ilaç mı malzeme mi bilemem. Instagram da @avsaraslan bakın hesap bu
rmss444, 6 yıl önce
kardeş nerde paylaştı bu talepleri nasıl görebiliriz, özellikle antalya ve trabzon beni ilgilendiriyor kadro talebi nekadar yapmışlar

Acarparmdk
Kapalı
20 Mart 2018 16:41

Aynn bnde Antalya icin sormuştum, umarm alırlar ihtiyaç var zaten biliyoruz ama almıyorlar
rmss444, 6 yıl önce

rmss444
Şef
20 Mart 2018 16:59

artık bekliycez inşallah beklediğimize deger alım sayıları
Acarparmdk, 6 yıl önce
Aynn bnde Antalya icin sormuştum, umarm alırlar ihtiyaç var zaten biliyoruz ama almıyorlar

hemşireyis
Aday Memur
20 Mart 2018 18:02

Siz hastaneleri teker teker gezip talep topladığını mı sandınız :D o zaman atamalar 2025 i bulur. Hiç güleceğim yoktu üstad

btstcstr
Kapalı
20 Mart 2018 18:25

Bence ozellikle saglik komisyonunda olan milletvekillerini etiketleyip twitter etkinligi yapalım. Ceyhun irgil, mhp li yurdalan gibi kisiler öncelikle etiketlenmeli

hiçimben
Daire Başkanı
20 Mart 2018 18:31

Seninle aynı fikirde olmak o kadar üzücü ki

hemşireyis, 6 yıl önce
Siz hastaneleri teker teker gezip talep topladığını mı sandınız :D o zaman atamalar 2025 i bulur. Hiç güleceğim yoktu üstad

hemşireyis
Aday Memur
20 Mart 2018 19:06

Adam yerine koymuyor musun bizi
hiçimben, 6 yıl önce

Seninle aynı fikirde olmak o kadar üzücü ki

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi