Editörler :
«125126127128129130131132133134135136137
06 Ağustos 2019 13:55

gulçin
Aday Memur

Izmir den burdur bucak için alt bölge talebinde bulunmayı istiyorum izmir 1A burdur 3B alt bölge de ret gelme durumu olurmu

10 Ağustos 2019 10:17

Beginagain
Aday Memur

Merhabalar. Ben Istanbul'da hemşireyim. ilk defa alt bölge tayini isticem. 1A grubundan istanbul için isteyebiliyorum ama kurumun doluluk oranı önemli diye bliyorum. doluluk oranını nerden öğrenebilirim? Yoksa dilekçemi verip tuttarsa bahtıma diye denemeli miyim bilemiyorum. Yeşillendirirseniz sevenirim.

10 Ağustos 2019 18:11

yasminym
Şube Müdürü

Arkadaslar burada olur mu olmaz mı a grubundayım d grubuna ıstıyorumlu yorumlar yazmanız cok da saglıklı bılgı almanızı saglamaz grup sartlarınız uyuyor dıye kesın olacak dıye bı sey yok ya tutarsa dıye sansınızı deneyeceksınız 1 in a grubundan 5 in d grubuna ıstıcem kesın olur dıye bakmayın onlarca red gelende var boş kadro olsada sartlar uysa da o yuzden deneyız ogreneceksınız olursa surprız olur olmazsa alt bolge kesın olacak dıye bır sart yok

10 Ağustos 2019 21:01

Beginagain
Aday Memur

Arkadaslar burada olur mu olmaz mı a grubundayım d grubuna ıstıyorumlu yorumlar yazmanız cok da saglıklı bılgı almanızı saglamaz grup sartlarınız uyuyor dıye kesın olacak dıye bı sey yok ya tutarsa dıye sansınızı deneyeceksınız 1 in a grubundan 5 in d grubuna ıstıcem kesın olur dıye bakmayın onlarca red gelende var boş kadro olsada sartlar uysa da o yuzden deneyız ogreneceksınız olursa surprız olur olmazsa alt bolge kesın olacak dıye bır sart yok

yasminym, 2 hafta önce - Alıntıya git

istanbul içi başka kuruma geçmek istiyorum ve bu sefer garanti olsun istiyorum o nedenle sormuştum doluluk oranını öğreneceğim yer neresidir diye. Sanırım söylediğiniz kadarıyla bunu öğrenmem mümkün değil müdürlükten falan.

11 Ağustos 2019 10:37

yasminym
Şube Müdürü

istanbul içi başka kuruma geçmek istiyorum ve bu sefer garanti olsun istiyorum o nedenle sormuştum doluluk oranını öğreneceğim yer neresidir diye. Sanırım söylediğiniz kadarıyla bunu öğrenmem mümkün değil müdürlükten falan.

Beginagain, 2 hafta önce - Alıntıya git

Konu baslıgı alt bölge ıstanbul içi yer degısıklının alt bölge ıle alakası yok ıl ıcı yer degısıklıgıne bakacaksınız onlarda mayıs kasım aylarında il içindekı bırımler kendı sayfasından yayınlar bunlarla ılgısı yoktur

11 Ağustos 2019 12:18

Yeniüyehemsire
Aday Memur

Konu baslıgı alt bölge ıstanbul içi yer degısıklının alt bölge ıle alakası yok ıl ıcı yer degısıklıgıne bakacaksınız onlarda mayıs kasım aylarında il içindekı bırımler kendı sayfasından yayınlar bunlarla ılgısı yoktur

yasminym, 2 hafta önce - Alıntıya git

Peki il içi yer degisikligi için kadrolu olma şartı var mı biliyo musunuz?

22 Ağustos 2019 08:55

tahi
Aday Memur

temmuzun 10 unda vermiştim alt bölge tayin dilekçesini.hala cevap gelmedi.alt bölge tayini sonuçlanan var mı?

22 Ağustos 2019 19:46

EllieA
Aday Memur

Merhaba İstanbulda hemşire olarak çalışıyorum. Alt bölge tayinlerini anlayamadım. Eylül iller arası atamaya başvuracağım. İstediğim yer 3Bde gidemez miyim? Teşekkürler...

22 Ağustos 2019 20:46

yasminym
Şube Müdürü

Merhaba İstanbulda hemşire olarak çalışıyorum. Alt bölge tayinlerini anlayamadım. Eylül iller arası atamaya başvuracağım. İstediğim yer 3Bde gidemez miyim? Teşekkürler...

EllieA, 4 gün önce - Alıntıya git

Eylul ıller arası tayınıne basvurmak ıcın alt bölge gıbı3b 2a gıbı sartlar yoktur oncelıkle en son ki gorev yerınızde 2 yılınızı doldurmuş ve kadrolu calısıyor olmanız gerek eyluldekı yerlerden nerelerı actıysa bakanlıj ıstedıgınızı yazarsınız hızmet puanı yuksek olan kişi atanır bu sekılde olur

23 Ağustos 2019 23:00

tahi
Aday Memur

temuz ağustos döneminde tayini sonuçlanan var mı arkadaşlar.beklemekten yoruldum.artık haftaya kaldı zaten.haberi olan var mıdır?

26 Ağustos 2019 01:42

22buket22
Aday Memur

temmuzun 10 unda vermiştim alt bölge tayin dilekçesini.hala cevap gelmedi.alt bölge tayini sonuçlanan var mı?

tahi, 4 gün önce - Alıntıya git
1,5 ay sonra red geldi
26 Ağustos 2019 05:55

yasminym
Şube Müdürü

Nereden nereye ıstemıstınız? Red gerekce ne yazılmıs

Toplam 2732 mesaj
«125126127128129130131132133134135136137

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?