Editörler : ayşegül bgm

asliorthemşire
Daire Başkanı
20 Mart 2018 22:31

en azindan itligi kabul ediyor en dürüst davranisin buydu tebrikler benden bir kutu mama kazandin kemiğe ara ver biraz
zeynepsoysal, 6 yıl önce
Şu atama döneminde seyret bence yağacak ;)

muazzez234
Memur
20 Mart 2018 22:33

Allah senin gönlüne göre versin o kadar hakka girdin ki inşallah Allahından bulursun

zeynepsoysal, 6 yıl önce
Sizin ayağınız kaysın yeter :) Dört gözle bekleyeceğim.Aç kaldığınız zaman atarım önünüze ;)
20 Mart 2018 22:33

Benden sana bir tavsiye; bir psikiyatriste görün.Toplu halde görünün hatta.Kafasında olmayan şeyler kurup kendini buna inandırmak,bunun var olduğunu iddia etmek falan psikiyatrik vaka olduğunuzun tartışmasız ispatı :D
muazzez234, 6 yıl önce

Ayıptır ayıp şu 2 saat içinde sergilemediğin karaktersizlik örneği kalmadı en azından dürüst kalabilseydin git de önceki yazdıklarını bi oku bakalım siz çok dogruydunuz da biz mi size durduk yere haset dedik etmediginiz beddua kucumsemediginiz ortaöğretim kalmadı kim olsa haset kıskanç insanlar olduğunuzu anlar

hemşire.h
Aday Memur
20 Mart 2018 22:34

Benim bizim ayagımız kaysın da senin gibiler doysun aslında karnınız dar ama doymak bilmiyorsunuz
zeynepsoysal, 6 yıl önce
Sizin ayağınız kaysın yeter :) Dört gözle bekleyeceğim.Aç kaldığınız zaman atarım önünüze ;)

muazzez234
Memur
20 Mart 2018 22:34

Ahahaha +1

asliorthemşire, 6 yıl önce
en azindan itligi kabul ediyor en dürüst davranisin buydu tebrikler benden bir kutu mama kazandin kemiğe ara ver biraz
20 Mart 2018 22:35

Hiç değilse çekeceğim bir karakterim var çekeceğimi varsaysam bile.Sizin gibi karaktersiz değilim çok şükür ;)
hemşireyis, 6 yıl önce
Rızkımız hüdadadır. Aç kalmayız merak etme ama sen bu karakterle çok çekersin daha

hemşire.h
Aday Memur
20 Mart 2018 22:35

Çok doğru tespit şuan kafamda senin insan olduğunu kurup inanıp sana cevap veriyorum ahahah:D
zeynepsoysal, 6 yıl önce
Benden sana bir tavsiye; bir psikiyatriste görün.Toplu halde görünün hatta.Kafasında olmayan şeyler kurup kendini buna inandırmak,bunun var olduğunu iddia etmek falan psikiyatrik vaka olduğunuzun tartışmasız ispatı :D
20 Mart 2018 22:37

Evet evet aynen öyle beter böcek :D Kapanışımı bu sefer seninle yapıyorum.Ezilmeye mahkumsunuz ve zavallısınız.Sizin karnınız çok aç kalır bu kafayla.Hadi ADİOS ??
hemşire.h, 6 yıl önce
Çok doğru tespit şuan kafamda senin insan olduğunu kurup inanıp sana cevap veriyorum ahahah:D

hemşire.h
Aday Memur
20 Mart 2018 22:39

Sen çok komiksin keske komedyen olsaydın daha çabuk doyardı karnın zavallım ya:D
zeynepsoysal, 6 yıl önce
Evet evet aynen öyle beter böcek :D Kapanışımı bu sefer seninle yapıyorum.Ezilmeye mahkumsunuz ve zavallısınız.Sizin karnınız çok aç kalır bu kafayla.Hadi ADİOS ??

hemşireyis
Aday Memur

En azından çekeceği bir karakteri varmış. Başkalarının aç kalmasını heyecanla bekleyen bir karakter. Karaktersiz olmak sanırım senin durumundan daha iyidir
zeynepsoysal, 6 yıl önce
Hiç değilse çekeceğim bir karakterim var çekeceğimi varsaysam bile.Sizin gibi karaktersiz değilim çok şükür ;)

asliorthemşire
Daire Başkanı

sana da SG :D
zeynepsoysal, 6 yıl önce

hemşireyis
Aday Memur
20 Mart 2018 22:41

Aslı beğendin mi yaptığını troll konu aç dedin 130 küsür cevap olmuş :D
asliorthemşire, 6 yıl önce
sana da SG :D

asliorthemşire
Daire Başkanı
20 Mart 2018 22:42

az önce aklimdan gecti ciddi olsak bu kadar olmazdi :D
hemşireyis, 6 yıl önce
Aslı beğendin mi yaptığını troll konu aç dedin 130 küsür cevap olmuş :D
20 Mart 2018 23:33

Mal sov

karamazovv
Yasaklı
20 Mart 2018 23:36

İŞTE BU YÜZDEN ORTAÖĞRETİM VELETLERİ ATANMAMALIDIR

hemşireyis
Aday Memur
21 Mart 2018 06:01

k*ramazovv sana soran mı oldu
karamazovv, 6 yıl önce

İŞTE BU YÜZDEN ORTAÖĞRETİM VELETLERİ ATANMAMALIDIR

hemşireyis
Aday Memur
21 Mart 2018 06:04

Arkadaşlar malesef 18 yaşımızda atanıp memur oluyoruz. Siz de 30 yaşınızı bekliyorsunuz. Ne yapalım yani yapacak bir şey yok. Kudurmakta da haklısınız

muazzez234
Memur
21 Mart 2018 07:00

Aynen şimdi bi açıdan düşününce onlar da haklı düşünsene gelip çocuğun yaşındakikerle aynı işi yapıyosun

hemşireyis, 6 yıl önce
Arkadaşlar malesef 18 yaşımızda atanıp memur oluyoruz. Siz de 30 yaşınızı bekliyorsunuz. Ne yapalım yani yapacak bir şey yok. Kudurmakta da haklısınız
Toplam 138 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi