Editörler : crops35
20 Mart 2018 21:47

Cumhurbaşkanlığı çalışan taşeronlar 450+500 tl + zam 1000 tl varan zam

Sayın cumhurbaşkanımız cumhurbaşkanlığında 4/D kadrosuna geçen işçiler için 450/500 TL zam yapıldığını söyledi.

Ek ödeme ile bu miktar 1000 TL kadar yükseldiğini belirtti! pekala Cumhurbaşkanlığında çalışan arkadaş var mı ?

Benim hesaplarımda böyle gösteriyor.

1603 TL alan bir kişinin en az 2100 ila 2190 TL zam + ilave tediye ile 1000 TL varan ek ödeme dedi!

Bakalım neler olacak!

uye13
Kapalı
21 Mart 2018 00:08

Link , kaybak var mi hocam ?

SerkanNamazcı
Kapalı
21 Mart 2018 08:53

https://youtu.be/-F3rAkzvH8k

Cumhurbaşkanlığı da çalışan arkadaş var mı acaba

sallatorbadolsun
Aday Memur
21 Mart 2018 09:13

Serkan bey gerçekten tebrik ediyorum sizi çok iyi araştırıyorsunuz

sallatorbadolsun
Aday Memur
21 Mart 2018 09:14

İnşallah dediginiz gibi olur

hülya _84
Daire Başkanı
21 Mart 2018 09:44

bir zamanlar bende bu konuşmanın geçtiği benzeri bir video paylaştım hatta cumhurbaşkanlığında çalışanlarda dahil dedi kimse inanmadı bana. hatta 300-500 tl artış dediği ilaveyi tediyedir boşuna ümitleyin dediler aylara bölünce şöyle olur böyle olur dediler kadro almamızı istemeyenler gibi ücretlerimizinde artmasını istemeyen bir kesim var maalesef. onun hesap kitapları pek yoktur tamamen bir artış değildir o dediler. dedilerde dediler... amaa ne var ki boş konuşmalar gün gelecek hakettiğimizi misli misli alacağız sende sağol arkadaşım.

SerkanNamazcı
Kapalı
21 Mart 2018 10:14

Daha önceleri hesaplama yapmıştım, konu olarka da paylaştım, bakalım ne olacak

SerkanNamazcı
Kapalı
21 Mart 2018 10:16

Cumhurbaşkanlığında çalışan dost yakınlar yok mu bilgisini paylaşabilirler mi acaba zam yapıldı mı n

mustang105
Memur
21 Mart 2018 16:52

Yukarıdaki videoyu seyrettim.. iyi güzel de videoda şunu vericez bunu vericez demiyor ki.. BİTlerdekiler neyse KİTlerdekiler neyse şirket elmanları da o olacak diyor.. burda platformda okuyoruz bitlerde çalışan arkadaşlar var.. tediye felan almıyoruz diyor.. bizde o duruma gelicez videodan anladığım bu benim..

hülya _84
Daire Başkanı
22 Mart 2018 08:39

asıl videoyu ben bulup yollayacağım size arkadaşım aslında tüm mesele orda ağzıyla söyledi cumhurbaşkanı.

mustang105, 6 yıl önce

Yukarıdaki videoyu seyrettim.. iyi güzel de videoda şunu vericez bunu vericez demiyor ki.. BİTlerdekiler neyse KİTlerdekiler neyse şirket elmanları da o olacak diyor.. burda platformda okuyoruz bitlerde çalışan arkadaşlar var.. tediye felan almıyoruz diyor.. bizde o duruma gelicez videodan anladığım bu benim..

hülya _84
Daire Başkanı
22 Mart 2018 08:41

mustang105, 6 yıl önce

S-WONDER
Şef
22 Mart 2018 08:43

Hadi.insallah
hülya _84, 6 yıl önce

linki burada

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=qjZ2dtMpDG0

hülya _84
Daire Başkanı
22 Mart 2018 08:46

bu videoda örnek olarak, cumhurbaşkanlığında büroda ve temizlikte çalışanları kastediyor yani tüm kamu kurumları 450 bin kişi çakılı kadroyu verdiği tüm personel bu artıştan yararlanacak. diyor. ayrıca bit lerinde belediyelerin bünyesine alınacağını söylüyor şu kadar alacak bu kadar artacak demiyor zaten kadroyu kalıcı olarak sadece bu 450 bin kişiye verdi. bende onlarda biriyim ve bunun haksızlık olduğunu düşünüyorum verilince herkese verilmeli idi.

click7
Memur
22 Mart 2018 12:48

Arkadaşlar sayın cumhurbaşkanı 300 belki 500 tl ücret politikasında değişiklik olcak dedi arkadaşlar çalışıyor diye yorumladı. Çoğu yerde paylaşılanı anladığım kadarıyla işte 52 günlük tediyeyi aylara bölünce bu fark ortaya çıkacak diyor bu tamamen yanlış bir düşünce çünkü 52 günlük tediye zaten işçinin hakkı verilmesi gereken bi ücret cumhurbaşkanının dediği bambaşka birşey bence maaşa direk yansıyabilecek bi durum yoksa cumhurbaşkanımız tediye alınca aylık hesabında şu kadar bu kadar fark edilcek derdi 52 günlük tediyeyle karıştırmayın bu benim yorumum

hülya _84
Daire Başkanı
22 Mart 2018 13:08

Ilk defa bizi destekleyen bir yorum sağol arkadaşım koca cumhurbaşkanı da yalan söyleyecek değil herhalde ilaveyi tediye derdi yoksa. Ha gün gelir ben bunu demedim derse de işte kanıtı deriz nu video yu
click7, 6 yıl önce
Arkadaşlar sayın cumhurbaşkanı 300 belki 500 tl ücret politikasında değişiklik olcak dedi arkadaşlar çalışıyor diye yorumladı. Çoğu yerde paylaşılanı anladığım kadarıyla işte 52 günlük tediyeyi aylara bölünce bu fark ortaya çıkacak diyor bu tamamen yanlış bir düşünce çünkü 52 günlük tediye zaten işçinin hakkı verilmesi gereken bi ücret cumhurbaşkanının dediği bambaşka birşey bence maaşa direk yansıyabilecek bi durum yoksa cumhurbaşkanımız tediye alınca aylık hesabında şu kadar bu kadar fark edilcek derdi 52 günlük tediyeyle karıştırmayın bu benim yorumum

hülya _84
Daire Başkanı
22 Mart 2018 13:48

bu linki de diğer bir konuda arkadaş paylaşmış promoson ve tediyelere açıklama yapmış bakan

http://www.mymemur.com.tr/taseron-isciler-maas-promosyonu-alacak-96485h.htm

ilkers1983
Şef
22 Mart 2018 15:09

Bende izlemiştim o videoyu ve çok iyi hatırlıyorum. Maaşlara 300-500 tl zam yapılacak ilk başlangıçta dedi.

hülya _84, 6 yıl önce

asıl videoyu ben bulup yollayacağım size arkadaşım aslında tüm mesele orda ağzıyla söyledi cumhurbaşkanı.

SerkanNamazcı
Kapalı
02 Nisan 2018 22:42

Evet geliyor hesaplarım ortada bakalım ne olacak

S-WONDER
Şef
02 Nisan 2018 23:54

belkide cumhurbaskanlıgında calısan taseron lar ıcın gecerlıdır bu zam

SerkanNamazcı
Kapalı
03 Nisan 2018 10:10

İşçi her yerde işçidir. kurumlar arasındaki farkın fazla olmayacağını düşünüyorum

hülya _84
Daire Başkanı
08 Nisan 2018 22:32

Serkan bey sizce bu zam olursa nisan 14 ündeki maaşlara yansir mi dersiniz ? Zira biz 14 üne alacakmışız maaşları.
SerkanNamazcı, 6 yıl önce

İşçi her yerde işçidir. kurumlar arasındaki farkın fazla olmayacağını düşünüyorum

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi