Editörler : crops35
22 Mart 2018 09:08

10 123K2312323'ere söyledik ama laf dinlemedin hizmetliyi seçerken iyiydi

şimdi mi hizmetli kadro

10 kere söyledik ama laf dinlemedin ; hizmetliyi seçerken iyiydi ! şimdi mi hizmetli kadrosu kötü oldu ! :D :)

hz şaban
Memur
22 Mart 2018 09:08

sürün sürün sürün o zaman :D

pars05
Aday Memur
22 Mart 2018 09:16

hayırdır başkasının hak arayışı zorunamı gidiyor ben hizmetli memur değilim th yim. Herkes terör mağdurları ve sosyal hizmetlerden atananlar hakkını alırken benım engelli sözde pozitif ayrımcılık sahibi engelli memur arkadaşım neden almasın.

pars05
Aday Memur
22 Mart 2018 09:18

Sen o beyni en iyisi çöpe at o beyinden hayır gelmez

ZAFERKEN
Şef
22 Mart 2018 09:54

Birde nikini Hz.şaban yazmış.Allah seni bildiği gibi yapsın.Sen Allah'ın kuluna, hem de mağdur bir kesime sürün diye yazıyorsan,Allah senin niyetinin iki katını sana versin.
hz şaban, 6 yıl önce

efsanes
Aday Memur
22 Mart 2018 10:50

sonuna kadar katılıyorum kardeşim, acınası bir şahsiyet kendisi.

ZAFERKEN, 6 yıl önce
Birde nikini Hz.şaban yazmış.Allah seni bildiği gibi yapsın.Sen Allah'ın kuluna, hem de mağdur bir kesime sürün diye yazıyorsan,Allah senin niyetinin iki katını sana versin.

mobilyaci06
Aday Memur
22 Mart 2018 12:02

Ağzına dilene sağlık ZAFERKEN şefim o haddini bilmez kişiye karşı güzel bir cevap olmuş

inşaallah kendi sürüm sürüm sürünür bu kadar engellini ahını alırda

hz şaban
Memur
22 Mart 2018 12:56

kul ne dua ederse onu alır !

hizmetli olmak için dua edenler düşünsün :D

ZAFERKEN, 6 yıl önce

ZAFERKEN
Şef
22 Mart 2018 13:12

İnşallah.Allah'ım bilir bilir işler.Niyeti ne olana Allah artık iki katını değil 10 katını versin.
hz şaban, 6 yıl önce

kul ne dua ederse onu alır !

hizmetli olmak için dua edenler düşünsün :D

grkn10
Aday Memur
22 Mart 2018 13:24

Ben 2012 sınavıyla atandım ve sen buralarda ona buna sataşıp bütün gününü heba edip saçmalıyordun , ben görevimde 6. Seneme giriyorum sen hala buradasın ve kim sürünüyor acaba ? Haydi hizmetli olanlar Sürünüyor ama sürünmesinin bedelini alıyor en azından sen kendinden haber ver sen napıyorsun ? Git biraz ders çalış burda saçmalayacağına ama eski üyelerin hepsi biliyor senden bi b.k olmaz
hz şaban, 6 yıl önce

22 Mart 2018 13:54

bu adam öyle iğrenç bir kalbe sahip ki insanları kıskanmaktan bugüne kadar bir baltaya sap olamadı, adı da deniz, atansa bile çalışacağını sanmıyorum, facebook hesabında evinin fotoları var ev ev değil çöp ev sanki, akli dengesini yitirmiş şizofren bir kişilik zaten engelli raporu da şizofrenliğinden kaynaklanıyor

hz şaban
Memur
23 Mart 2018 10:42

insanın bir hedefi olur !

ya bu hedefe ulaşır yada bu hedefte ömrünü harcar

olur veya olmaz !

ama dik duruş farklı bir şey

dik duramayanların anlayamacağı bir şey değil !

bizde yamuk yoktur !

çünkü insan kendini ölçer biçer tartar

yapamayacağı işleri seçip te

sonra mırın kırın yapmaz !

seçtiğin işin ya hakkını ver

yada o işin hakkını verecek başka birisinin o kadroya geçmesi için

istifanı ver !

pars05
Aday Memur
23 Mart 2018 11:21

O dik duruşunu laf ta değil özde yapta masum insanlara sürünün diye beddua etme. Kamuda engelli memurların sorunlarını bilmeden ahkam kesme daha cok olmadı okula verilen engelli hizmetli memur kalorifer kazanının patlaması sonucu hayatını kaybetti bir başka örnekte yıne bı okul müdürü engelli hizmetli memurunu kışın ortasında okulun onunde tekerleklı sandalyesıyle nöbet tutdurdu bunların nedenı kamuda engelli çalışma koşulları düzenlenmediği için hizmetli engellininde sıkıntıları var gih engellininde bişey bilmeden atanamıyışının sucunu başkasında arama dediğin gibi dik dur çalış atan 95 aldında sankı atanmadın.

hz şaban
Memur
23 Mart 2018 12:26

yapamayacağınız işi seçmeyi dedik seçtiler ! dahası sürünüyoruz şeklinde yorumlar yazan onlar !

pars05
Aday Memur
23 Mart 2018 12:51

Birşeyden anlamadığın okadar belliki. Engelli hizmetli olarak atandı diye eğitimi olmamasına rağmen kalorifer yaktırıp canından ediyolar taşıyamıyacağı yükleri veriyolar sağlıklı memurun bile yapamıyacağı işi verıyolar anlatsam anlatsam sen anlamazsın en iyisi kapat ceneni edeceğin bedduanın tutacağından değilde insana yakışmaya ifadeler kullanıyosun ona kızıyorum ben.

hz şaban
Memur
23 Mart 2018 17:57

o işin eğitimi almayan birine bu işi yaptıramazlar !

onların bunu yaptırması hata !

birde bunu bile bile bunu yapan 2. ve en büyük hatayı yapar !

pars05, 6 yıl önce

Birşeyden anlamadığın okadar belliki. Engelli hizmetli olarak atandı diye eğitimi olmamasına rağmen kalorifer yaktırıp canından ediyolar taşıyamıyacağı yükleri veriyolar sağlıklı memurun bile yapamıyacağı işi verıyolar anlatsam anlatsam sen anlamazsın en iyisi kapat ceneni edeceğin bedduanın tutacağından değilde insana yakışmaya ifadeler kullanıyosun ona kızıyorum ben.

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi