Editörler : **sude**
28 Mart 2018 11:15   

Smmm staj başlatma

Arkadaşlar nişanlım smmm lik için ağustos ayında dosya açtırıp ekim ayında sınava girmek istiyor. Fakat yeni mezun ilk kez denicek daha önce hiç çalışmadan banka sınavına girmişti 51 puan aldı herkes smmm staj başlatma sınavının kpss den bile zor oldugunu söylüyor tabab puanı 60 olduğunu biliyorum sürekli sınav çok zor yorumları alıyoruz tecrübeli arkadaşlarım 130 soru varmış galiba 100 alan 30 genel y.k. şeklinde standart sapma v.s olduguny biliyorum ancak kaç net bize 60 taban puanı geçmek için yetcektir.

31 Mart 2018 15:57

merkurretrosu
Aday Memur

arkadaşım ben kendi adıma konuşuyorum öncelikle bana göre kpss den zor bir sınav değil en azından bu sınavda yanlış doğruyu götürmediğinden kpss ye göre şansın daha fazla oluyor. benimde çok sağlam bir temelim olmamasına rağmen sınavı kazandım. sadece evde kendi kaynaklarımla hazırlandım deha yayınlarının konu anlatımlı kitapları çok iyi tavsiye ederim. net bazında da alandan 50 doğru genel kültür yetenek-ingilizceden de 10 ve üzeri yaparsa rahatlıkla geçer yani öyle çok zor bir sınav değil sadece planlı çalışmalı ve çok soru çözmeli bir aday bence. tabi muhasebe de de az da olsa iyi olmalı. nişanlınıza başarılar dilerim.

05 Nisan 2018 11:10

lion2222
Aday Memur

GENEL MUHASEBE VE MALİ TABLOLAR ANALİZİ TEK SEFERDE HAZIRLAN!!!

ARKADAŞLAR,

KPSS A GRUBU

TEST USULÜNDEKİ KURUM VE BANKA SINAVLARI

MONOGRAFİ USULÜNDEKİ KURUM VE BANKA SINAVLARI

MALİ MÜŞAVİRLİK STAJ BAŞLATMA SINAVI

TÜM SINAV TİPLERİNE UYGUN OLARAK, BÜTÜNCÜL BİR YAKLAŞIM VE DETAYLARIYLA

TEK SEFERDE HAZIRLAN!!!!

Maksimum 10 kişilik gruplar ile birebir eğitim imkânı

Sınırsız etüt imkanı

İLGİLİNENEN ARKADAŞLARIN vtuna40@gmail.com adresinden bağlantıya geçmesini rica ederim.

07 Nisan 2018 22:04

Dlrkrl
Aday Memur
Hedef 60 net geçeyim yeter olunca barajdaki birikmeye takılıyor insan. 59 puanlarda kalan o kadar çok kişi var ki.. 60 puan olayı ise sınavdan sınava ve çözdüğünüz sorunun hangi soru olduğuna bağlı olarak çok değişiyor çünkü standart sapma var. Yine de alandan 50 soru çözmek geçme ihtimaliniz yüksek demek oluyor diyebilirim. Tabi bunu gk ile desteklemek gerek.
Toplam 3 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?