Editörler : tedas19800
28 Mayıs 2018 15:38

hülya _84
Daire Başkanı

halkbankası 3 yıllık toplam 650

29 Mayıs 2018 22:57

hautenoir
Aday Memur

is bankası yıllık 860, seneye yeni sözleşme muhtemelen

29 Mayıs 2018 23:22

ninova46
Aday Memur

halkbankası 3 yıllık toplam 650

hülya _84, 4 ay önce - Alıntıya git

hülya hanım bu 650 tl yıllıkmı toplamda 3 yıllık 650 tl ise bu nasıl anlaşma ben daha fazla veririm size 1 gecelik repo bile 3 yıl boyunca daha fazla verir ..

29 Mayıs 2018 23:55

hülya _84
Daire Başkanı

hülya hanım bu 650 tl yıllıkmı toplamda 3 yıllık 650 tl ise bu nasıl anlaşma ben daha fazla veririm size 1 gecelik repo bile 3 yıl boyunca daha fazla verir ..

ninova46, 4 ay önce - Alıntıya git
evet 3 yıllık toplamda maalesef böyle verdiler. gerekçe ise 312 tane işçinin maaş ortalaması düşük olması.. memurlar şubat ayında kişi başı 2400 tl aldı onun gerekcesi ise en düşük maas 3000- en yüksek 10 bin olması doçent profesörlerde olduğu için. kanımca 2021 de durum değişecek maaşlar artisa geçtiğinde memurlarla birlestirecekler zira 2021 de subat ayına banka sözleşmeleri onlarla birlikte bitiyor. hatta şöyle bir durum olmuş bizler ilk kadroya geçmeden kurum bankaya işçileri de dahil etmek istemiş ancak onların maaşları yüksek ortalama düşer diye bizi almamış. şimdi de 650 ye kaldık bundan ötürü.
29 Mayıs 2018 23:58

ninova46
Aday Memur

anladım acı bir durum ama 2 . sınıf uygulama yapmışlar size malesef

30 Mayıs 2018 09:21

hülya _84
Daire Başkanı

anladım acı bir durum ama 2 . sınıf uygulama yapmışlar size malesef

ninova46, 4 ay önce - Alıntıya git

o devran bir gün döner bunu yapan kurum amirleri ne de olsa kimse kalıcı değil o koltuklarda..

30 Mayıs 2018 09:54

Tam-Ehliyetsiz
Aday Memur

Bizim Yapı Kredi ile yıllık 240 TL. üzerinden 2 yıllık anlaşılmıştı. Allah'tan iptal oldu, yeniden yapılacak.

30 Mayıs 2018 09:56

ARMAĞANIM
Aday Memur

Bizim Yapı Kredi ile yıllık 240 TL. üzerinden 2 yıllık anlaşılmıştı. Allah'tan iptal oldu, yeniden yapılacak.

Tam-Ehliyetsiz, 4 ay önce - Alıntıya git

bizimde aynen .. ama inş dahada düşürmezler bu ücreti.. kafamda deli sorular?

30 Mayıs 2018 10:23

steverogers
Memur

bizimde aynen .. ama inş dahada düşürmezler bu ücreti.. kafamda deli sorular?

ARMAĞANIM, 4 ay önce - Alıntıya git

Aldığım duyumlara göre yeni ihale iki ay sonra yapılacakmış arkadaşlar umarım 480'den daha düşük bir rakama anlaşılmaz..

50 trilyon para girişi olacak üstüne 2-3 gün sadece banka işletecek bunun karşılıgında verilen para 480...hiç inandırıcı degil.Allah'tan itiraz ettik.umarım gerekli yerlere gitmiştir bu itirazımız.

İnşallah geçerli bir limite ulaşacağız...

30 Mayıs 2018 10:59

sedat3476
Aday Memur

sendikayla bu promosyon konusunu konuştuğumda sendikanın bana söylediklerini size söylüyorum.2 yıllık 480 TL olarak anlaşmış Sağlık Bakanlığı Yapıkredi ile. İstanbul İl sağlık müdürüde sendika görevlilerine zar zor ancak bu meblağ(480 tl) çıkmış Yapıkredi. diğer bankalar yüksek vermeye yanaşmamış. Ayrıca İl SağLık müdürü bu anlaşmayı iptal edersek bunuda alamayabiliriz demiş sendika görevlilerine. yani size söyleyeceğim öyle yüksek meblağlar alamayabiliriz sendika görevlisinin söylediklerinden anladığım kadarıyla. herkese iyi çalışmalar.

30 Mayıs 2018 11:08

steverogers
Memur

sendikayla bu promosyon konusunu konuştuğumda sendikanın bana söylediklerini size söylüyorum.2 yıllık 480 TL olarak anlaşmış Sağlık Bakanlığı Yapıkredi ile. İstanbul İl sağlık müdürüde sendika görevlilerine zar zor ancak bu meblağ(480 tl) çıkmış Yapıkredi. diğer bankalar yüksek vermeye yanaşmamış. Ayrıca İl SağLık müdürü bu anlaşmayı iptal edersek bunuda alamayabiliriz demiş sendika görevlilerine. yani size söyleyeceğim öyle yüksek meblağlar alamayabiliriz sendika görevlisinin söylediklerinden anladığım kadarıyla. herkese iyi çalışmalar.

sedat3476, 4 ay önce - Alıntıya git

Aynen öyle.Ziraat Bankası 1 TL ile ihaleyi kaybetti.Bakanımız Asgari Ücretin 1.5 katı diye söylem yapsada bankalar ne yazıkki buna yanaşmıyorlar.diger bankalar 150 TL de kalırken Ziraatle Yapı kredi kapıştı.Onuda 1 TL fark ile kazandı.Allah yardımcımız olsun.

20 Haziran 2018 14:02

53sweetybell53
Aday Memur

bizim belediyede memurların maaş bankası halkbank tı ve onlara 2000 tl promosyon verdiler.

bizim içinde aynı banka ile anlaşıldı ve 3 senelik 1 sefere mahsus 720 tl ye anlaşılmış ve biz hala o parayı alamadık sebebi ise güvenlik formları gelmeyenler olduğu için verilmiyor güya hepsi bittikten sonra verilecekmiş.

kardeşim de başka belediyede ve onlar vakıflarla anlaşmışlar 940 tl ye yarısını almışlar bile.

Toplam 92 mesaj

ANKET
MHP'nin af teklifini nasıl buluyorsunuz?