Editörler : gubaz
«373839404142434445464748»
22 Ağustos 2018 16:28

bjkstore
Şef

Jandarma personeli var, hatta onkuzu kullanıcı adı jandarma sayfasından takip edebilirsiniz

22 Ağustos 2018 18:36

kartal5865
Aday Memur

Polis jandarma var evet ordan takip ediyorum bende ama bizim hava kuvvetlerinden olsun diger kuvvetlerden olsun hic görmedim yada bana denk gelmedi bilemiyorum bir arkadaş bizi en sona birakabilirler diyordu acaba oyle bişey mi yaptilar onu merak ediyorum bir kere magdur edildik askeriz diye birde en sona birakilirsak vay halimize Allah yardimcimiz olsun cümleten

22 Ağustos 2018 22:29

Alpinestars
Şube Müdürü

Komisyonla dönen birçok TSK mensubu var. Çoğunu bilmiyoruz çünkü buralara yazmıyorlar sağda solda bahsetmiyorlar. Herkes sizin benim gibi değil çok çekingenler. Ama şu da bir gerçek Mağdur olan TSK mensupları komisyondan en son dönecekler. Maalesef asker olmak yine adaletsiz davranılmak demektir.

22 Ağustos 2018 23:10

kartal5865
Aday Memur

zaten basimiza gelebilecek en kötü şey gelmis iade olsam buraya yazmaktan diger mağdur arkadaşları bilgilendirmek 'ten neden çekineyim Allah a şükür yüzümüz ak alnimiz açık

27 Ağustos 2018 14:00

hesapgünüvar
Kapalı
yokmu bir gelişme arkadaşlar ggu lar icin
27 Ağustos 2018 23:10

Alpinestars
Şube Müdürü

Hvkk'da personel başkanlığı Fetö ile gri personel istemiyor. Çoğu haksız ihraçların altına imza atanlardan biri de ordaki amir. Ben yanlışlıkla ihraç olan biriyim. Kapattırdığım hattın aranması ve Turk Telekomun hts raporunda "0" sn yazması sebep. Operatör hatası, TEMdeki polislerin hatas, Hvkk daki araştırılmama hatası ve Sonuç İhraç. Ggu olanların için 8 Temmuzu atlatmış olmanız gelecek için umut dolu. En azından savunma hakkı tanındı. En azından yüklü ihraç listelerinin içine karışmayacaksınız. Her gün haber beklemeyin başka şeylerle meşgul olun sağlıklı olun. Hedefinizi uzun tutun ki hergün haber bekleyip kendinizi üzmeyin.

28 Ağustos 2018 09:43

nickname456
Aday Memur

Peki bizler nereye kadar bekleyeceğiz hızlandırmak için neler yapabiliriz.Ohalde bitti.Yeni kurulacak olan araştırma merkezlerine mi gönderecekler ( gri personel sayılıyoruz sanırım ) işimi çok özledim..

28 Ağustos 2018 11:30

hesapgünüvar
Kapalı

Peki bizler nereye kadar bekleyeceğiz hızlandırmak için neler yapabiliriz.Ohalde bitti.Yeni kurulacak olan araştırma merkezlerine mi gönderecekler ( gri personel sayılıyoruz sanırım ) işimi çok özledim..

nickname456, 12 ay önce - Alıntıya git
elimizden bir şey gelmiyor ki hızlandırmak için bir şeyler yapalım. kapıların hepsini kapatıyorlar yüzümüze. her kurum kendi kafasına göre hareket ediyor. şu anki durumda adalet kurumdan kuruma kişiden kişiye değişiyor güzel ülkemde.
28 Ağustos 2018 11:44

kartal5865
Aday Memur

Daha çok beklicez Allah sonumuzu hayir eder ins arayan yok soran yok öldümü kaldımı bu adam insan hicmi merak etmezsiniz sucumuz neyse onu bilelim bari mahvettiler vallahi insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı

28 Ağustos 2018 16:11

bjkstore
Şef

Arkadaşlar bugün birliğimden aradılar göreve iade edilmişim.. Liste var mı yok mu bilmiyorum.. Cuma günü başlıyorum inşallah mesaiye.. Saçma sapan bir iftiradan dolayı tam 8 ay acı çektirdiler.. Darısı sizlerin başına inşallah

28 Ağustos 2018 16:27

ben_aslında_yohum
Şef

Arkadaşlar bugün birliğimden aradılar göreve iade edilmişim.. Liste var mı yok mu bilmiyorum.. Cuma günü başlıyorum inşallah mesaiye.. Saçma sapan bir iftiradan dolayı tam 8 ay acı çektirdiler.. Darısı sizlerin başına inşallah

bjkstore, 12 ay önce - Alıntıya git
Hayırlı olsun; darısı suçsuz günahsız herkesin başına olsun inşallah.
28 Ağustos 2018 17:19

Alpinestars
Şube Müdürü

Büyük Geçmiş olsun efendim. Bu mutluluğunuz daim olsun. Biraz açıklayıcı bilgi verirseniz diğer arkadaşlar açısından da iyi olur. GGU muydunuz AÇIKTA mıydınız hangi kuvvet, tebliğ edilen bir şüpheniz var mıydı?

28 Ağustos 2018 17:41

nickname456
Aday Memur

çok sevindim ev şimdi bayram yeridir inş bizlerde o günleri görürüz.

28 Ağustos 2018 17:43

hesapgünüvar
Kapalı

geçmiş olsun ve hayırlı olsun. darısı tüm suçsuz masumların başına inşallah. hangi kuvvet, ggu muydunuz.
28 Ağustos 2018 19:10

MartyMcfly2
Şef

hayırlı uğurlu olsun bizede umut ışığı oldu inş en kısa zamanda suçsuz herkes işine döner.arkadaşların sorduğu sorulara da cevap verirseniz seviniriz
28 Ağustos 2018 20:47

bjkstore
Şef

Arkadaşlar hepinizden allah razı olsun teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.. Darısı sizlerin başına inşallah.. Ocak ayında gözaltı yaşadım.. Ardından ggu oldum.. Gözaltında hiçbir suçlama yapılmadı.. Ardından mahkeme görmeden serbest bırakıldım. Mayıs ayında da takipsizlik aldım.. Şerrfsizin biri kendini kurtarmak için benim hakkımda iftirada bulunmuş... Şuanki görev yaptığım garnizonda 2014 yılında ismini duydum diye yalan ifade bulunmuş. Ben 2016 yılında tayin olduğum için.. O tarihte burada olmadığım ve iftira olduğu ortaya çıktı.. Hiç mahkemeye çıkmadan.. Aklandım çok şükür. Bügün de birliğimden aradılar göreve iade edilmişim.. Süreç özet olarak böyle.. Dediğim gibi darısı tüm masumların başına..

28 Ağustos 2018 20:48

bjkstore
Şef

Bu arada kuvvet Hvkk arkadaşlar..

28 Ağustos 2018 21:13

MartyMcfly2
Şef

Bu arada kuvvet Hvkk arkadaşlar..

inş en yakın zamanda aynı mutluluğu yaşarız
29 Ağustos 2018 22:17

Koyunyemez
Aday Memur
701 ile ıhracim bugün havacılar yrd.der.para yatmış.
31 Ağustos 2018 16:20

Farketmezemre
Aday Memur
Ggu olanlarin rutbe derece kademe ilerlemesi yapilmamis hvkk da. Gecen senede boylemi olmustu.
Toplam 1068 mesaj
«373839404142434445464748»

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?