Editörler : gubaz
«43444546474849505152535455
10 Kasım 2019 11:26

ruyal042
Aday Memur

Öncelikle benim gibi masum olanlara geçmiş olsun. Ben 8 Kasım'da ggu oldum hvkk da..kendim eşim ve akrabalarım arasında hiç birinde lanet olası oluşumda olan birisi yok. Zaten sulalemin ne olduğu da belli..ne gözaltı ne soruşturma nede herhangi birşey yok hakkımda. Bundan sonra ne yapmam kazim. Eşim ile ikimiz de evde ölüp ölüp diriliyoruz. Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın.allah haksız yere bu duruma kimseye düşürmesin. Benim gibi böyle durumu olan varsa fikir söylerse sevinirim

10 Kasım 2019 14:39

saitcanturk
Aday Memur

Öncelikle benim gibi masum olanlara geçmiş olsun. Ben 8 Kasım'da ggu oldum hvkk da..kendim eşim ve akrabalarım arasında hiç birinde lanet olası oluşumda olan birisi yok. Zaten sulalemin ne olduğu da belli..ne gözaltı ne soruşturma nede herhangi birşey yok hakkımda. Bundan sonra ne yapmam kazim. Eşim ile ikimiz de evde ölüp ölüp diriliyoruz. Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın.allah haksız yere bu duruma kimseye düşürmesin. Benim gibi böyle durumu olan varsa fikir söylerse sevinirim

ruyal042, 4 hafta önce - Alıntıya git
Geçmiş olsun umarım kısa sürelidir. Canınızı sıkmayın. Benim kuzenim GGUdan 3 ay sonra KHK ile atıldı. Atıldıktan 16 ay sonra Gözaltı ve Cezaevi Ankesör muhabbeti yüzünden ama herkeste aynı olacak diye bir şey yok. Kimisi 1/2 ay araştırılıp göreve geri dönüyor diye duydum. Yani içinizi ferah tutun beklemekten başka çareniz yok. Umarım hakkınızda hayırlısı olur. Kötü sonuçlar olmaz.
22 Kasım 2019 15:56

ben_aslında_yohum
Şef

Arkadaşlar herkese iyi günler dilerim; 21 Nisan 2017'den beri GGU durumundaydım. Çok şükür bugün iade olduğumu öğrendim. Tebellüğ etmek için imzaya gittim; 10 kişilik bir iade listesi mevcuttu. Herhangi bir adli soruşturma geçirmedim (en azından ben öyle biliyorum) gözaltı durumu falan olmamıştı. Hiç avukat tutma ya da tanıdık birilerini arama durumum da olmamıştı; sadece bekledim. Benim gibi bekleyen arkadaşlara da sabırlar diliyorum.

22 Kasım 2019 18:01

Civilengineer10
Aday Memur

Arkadaşlar herkese iyi günler dilerim; 21 Nisan 2017'den beri GGU durumundaydım. Çok şükür bugün iade olduğumu öğrendim. Tebellüğ etmek için imzaya gittim; 10 kişilik bir iade listesi mevcuttu. Herhangi bir adli soruşturma geçirmedim (en azından ben öyle biliyorum) gözaltı durumu falan olmamıştı. Hiç avukat tutma ya da tanıdık birilerini arama durumum da olmamıştı; sadece bekledim. Benim gibi bekleyen arkadaşlara da sabırlar diliyorum.

ben_aslında_yohum, 2 hafta önce - Alıntıya git
Geçmiş olsun, hayırlı olsun. Ben de o 10 kişilik liste ile iade oldum bugün, 22 Kasım 2016'da isim benzerliği nedeniyle gözaltı ile başlayan süreç 22 Kasım 2019' da sona erdi, inşallah masum olarak bu süreci yaşayan diğer arkadaşlarda bir an önce hayırlı haberi alırlar.
22 Kasım 2019 18:49

KaderKaza
Aday Memur
Hayırlı akşamlar arkadaşlar 21 Nisan 2017 tarihinden buyana GGU olarak beklemekteydim. GGu sebebi olarak 2.derece akraba kardeş olarak tahmin etmekteyim. Adlı bir süreç yaşamadım. Idari tahkikat 1 yıl önce yapıldı bugün itibariyle 10 kişilik iade listesinde ismim yayınlanmıştır iade olan meslektaşlarıma hayırlı uğurlu olsun darisi bekleyen masum silah arkadaşlarımıza diyordum hayırlı akşamlar.
22 Kasım 2019 19:18

KaderKaza
Aday Memur
Bu süreçte hiçbir asker ve siyasi yetkili ile temasım olmamıştır süreç uzun oldu ama sonuç hayırlı oldu diye düşünüyorum. Şeyh edebali derki '' Ey oğul sabretmesini bil vaktinden önce çicek açmaz "demiş üstad saygılarımla.
24 Kasım 2019 20:52

ultrAsker
Aday Memur

İade olan arkadaşlara hayırlı olsun, yeni görevlerinde başarılar dilerim :) darısı masum olan diğer bekleyen arkadaşlarıma...

Toplam 1087 mesaj
«43444546474849505152535455