Editörler :
18 Haziran 2018 19:31

Black Viking
Aday Memur
Ben de yarın arayacağım sivas bölge müdürlüğünü bu arada sivas kgm için whatsap grubu var mi?
19 Haziran 2018 10:50

zahir58
Aday Memur

Baslayacak olan arkadaslardaki gelisme nedir? Baslayacak misiniz bugun sivas karayollarina.

19 Haziran 2018 19:59

Black Viking
Aday Memur
Bugün iki kez sivas müdürlüğünü aradım personel şube telefonu açmadı başlayan oldu mu atanalardan ?
20 Haziran 2018 14:22

Bonus657
Aday Memur

Başlayan var mı acaba

20 Haziran 2018 16:25

zahir58
Aday Memur

Bir konu hakkında ben başlıyorum ben ediyorum diye insanlara bilgi verdikten sonra dönüpte tam olarak bir bilgi verilmemesini anlamıyorum. Bu konularda bilgilendirme yapılıyorsanız eğer lütfen her gün bilgilendirme yapın yok bilgilendirme yapmayacaksın ben başladım ben yarın başlıyorum tarzında konuşmazsanız iyi olur. Çünkü kimse başlamamışken sizin ben başlıyorum demeniz ve sonrasında bilgilendirme yapmamanız doğru bir davranış değil.

21 Haziran 2018 10:17

Black Viking
Aday Memur
+
26 Haziran 2018 13:04

gençkaptan58
Aday Memur

Arkadaşlar Hakan Hamarat kim ise tanıyan var ise Sivas Bölge Müdürlüğü ile iletişime geçşin...

26 Haziran 2018 13:29

İnsaat muhen
Aday Memur

Arkadaşlar yine ben geldimmm :) Dün atandığım Sivas Bölge Müdürlüğüne gittim, süreç nasıl işliyor diye bilgi aldım. Sorumlu müdürün odasına girmeden 5 dk önce atama kararım onaylanmış. Çalıştığım kurumdan istifa etmem gerekiyor ne zaman başlayacağız diye sorunca; hemen şimdi başlayabilirsin dediler. Yani arkadaşlar; güvenlik soruşturmam yapılmış, kuruma geri gönderilmiş, atamam kararım çıkmış ve nerdeyse dün işe başlayacaktım. Atanan arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum. Hayırlı olsun hepimize...

gençkaptan58, 1 yıl önce - Alıntıya git
Kadrolu mu calisandiniz hocam
26 Haziran 2018 13:44

Bonus657
Aday Memur

Yok mu herhangi bir yerde başlayan arkadaşlar ya da bilgisi olan

27 Haziran 2018 18:03

esraayyıldız
Aday Memur
Başlayan kimse yok mu hala ?
29 Haziran 2018 11:19

esraayyıldız
Aday Memur
Karayolları genel müdürlüğü o kadar yavaş çalışıyoki umurlarında değil kimsenin işe başlayıp başlamayacağı. Keyiflerine göre hareket ediyolar.
29 Haziran 2018 12:40

Bonus657
Aday Memur

Genel müdürlükle mi konuştunuz, bölgelere sorduğumuzda hala bi evrak ulaşamadığını söylüyorlar, bir de çalışacağımız yerler bile belli değil bölgede mi şeflkleride mi çalışacaz belitsiz

29 Haziran 2018 18:09

berkaybyt
Aday Memur

Ben de Erzurum'a atandım da soruşturmadan sonra telefonla mı aranıyoruz yoksa tebligat mı geliyor?

30 Haziran 2018 12:17

Bilmühendis
Aday Memur

Ben de Erzurum'a atandım da soruşturmadan sonra telefonla mı aranıyoruz yoksa tebligat mı geliyor?

berkaybyt, 1 yıl önce - Alıntıya git
Tebligat gec gelir tebligat gelmeden aranirsiniz. Bu durum tum kurumlar icin gecerli gordugum kadariyla
30 Haziran 2018 12:57

berkaybyt
Aday Memur
Tebligat gec gelir tebligat gelmeden aranirsiniz. Bu durum tum kurumlar icin gecerli gordugum kadariyla
Bilmühendis, 1 yıl önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim cvp verdiğiniz için. Daha arayan soran olmadı da forumda sivasa atananların arandığını görünce dedim acaba tebligat gitti de bana mı ulaşamadılar. sanırım tüm şehirler için soruşturma aynı anda sonuçlanmıyor. bir de bilginiz varsa şeyi sorsam, soruşturma olumsuz sonuçlansa da bize bilgi veriyorlar mı acaba?

01 Temmuz 2018 14:38

Bilmühendis
Aday Memur

Teşekkür ederim cvp verdiğiniz için. Daha arayan soran olmadı da forumda sivasa atananların arandığını görünce dedim acaba tebligat gitti de bana mı ulaşamadılar. sanırım tüm şehirler için soruşturma aynı anda sonuçlanmıyor. bir de bilginiz varsa şeyi sorsam, soruşturma olumsuz sonuçlansa da bize bilgi veriyorlar mı acaba?

berkaybyt, 1 yıl önce - Alıntıya git
Eger olumsuz ise arayip olumsuz sonuclandi diyeni gormedim duymadim olumsuz olunca trbligattan ogreniyorsunuz eger olumsuz ise tebligattan sonra sanirim 2 ay itiraz hakkiniz var
01 Temmuz 2018 15:05

berkaybyt
Aday Memur
Eger olumsuz ise arayip olumsuz sonuclandi diyeni gormedim duymadim olumsuz olunca trbligattan ogreniyorsunuz eger olumsuz ise tebligattan sonra sanirim 2 ay itiraz hakkiniz var
Bilmühendis, 1 yıl önce - Alıntıya git

cevaplarınız için sağolun, çok teşekkür ederim.

01 Temmuz 2018 22:57

Bilmühendis
Aday Memur
Onenli degil insallah yakin zamanda aranirsiniz
02 Temmuz 2018 14:33

Bonus657
Aday Memur

Telefonla ulaşan veya bilgi alan var mı acaba

02 Temmuz 2018 14:50

Bonus657
Aday Memur

Soruşturmalar bitince haber vereceklermiş bize, insan kaynaklarıyla görüştümde beklemeye devam 😥

Toplam 272 mesaj

ANKET
Bir acil durum halinde, mahallenizdeki toplanma alanlarının neresi olduğunu biliyor musunuz?