Editörler :
02 Nisan 2018 21:22

cevre283
Şef

özelden yazsın bana

02 Nisan 2018 22:20

Atanamayançevreci
Aday Memur

özelden yazsın bana

cevre283, 2 yıl önce - Alıntıya git
Hocam mesaj attım ama bilmiyorum geldi mi.
02 Nisan 2018 22:27

adem2149
Aday Memur

hocam bence 85.8 i görür bu kez

okan_2658, 2 yıl önce - Alıntıya git
Senin puanın kaç?
02 Nisan 2018 22:56

okan_2658
Şef
Senin puanın kaç?
adem2149, 2 yıl önce - Alıntıya git

85.9 hocam

03 Nisan 2018 00:54

adem2149
Aday Memur

85.9 hocam

Heryeri yAzdın mı?
03 Nisan 2018 08:32

okan_2658
Şef
Heryeri yAzdın mı?
adem2149, 2 yıl önce - Alıntıya git

Yazdım hocam

03 Nisan 2018 09:34

CivilEngineErhan
Kapalı

Kurumla ilgili bilgi verebilirim.2017/2 ile atandım bende.Ama daha çok inşaat mühendisleri ile ilgili bilgilere vakıfım

03 Nisan 2018 09:52

okan_2658
Şef

ARKADAŞLAR KADRO YAKACAK KİM KALDI Kİ SÖZLEŞMELİ ZATEN KADRO YAKAMAYACAK. KADROLU YAKACAK OLANLAR DA ZATEN DSİ DE YAKTI TÜM ŞEHİRLER VARDI GERİYE KİMSE KALMADI...

03 Nisan 2018 10:01

amele-müh
Daire Başkanı

84,9 ile yazalım mı

bitti mi yoksa

gelmez diye tercih dahi yapmadım

03 Nisan 2018 11:55

Buzahir
Memur

Bu rotasyon uygulaması nedir , nasıl işliyor ?

03 Nisan 2018 12:03

Ximath
Aday Memur

84,9 ile yazalım mı

bitti mi yoksa

gelmez diye tercih dahi yapmadım

amele-müh, 2 yıl önce - Alıntıya git
Tek seferde 300 kişilik bi alım lazım gelmesi için. 640+180 birlikte ilana çıksaydı umut vardı ozaman. Bu 180 kişilik alımla yerleşen son kişi 2016 kpss puanıyla yerleşen son kişi olur. Merkeziyi saymıyorum zaten nedenini herkes biliyor
03 Nisan 2018 13:21

Buzahir
Memur

Kurumla ilgili bilgi verebilirim.2017/2 ile atandım bende.Ama daha çok inşaat mühendisleri ile ilgili bilgilere vakıfım

CivilEngineErhan, 2 yıl önce - Alıntıya git

Rotasyon uygulaması zorunlu mu? Yani 1.bölgede 6 yıl çalıştıktan sonra alt bölgelere gideceğimiz kesin mi? İnsanları düzen kuramadan yurt içinde oradan oraya sürüklemeyi rotasyon olarak mı adlandırıyorlar? Ayrıca bu uygulamada ihtiyaç ve boş kadro değilde çalışan personel üzerinde korku yaratma üzerinden mi yürüyor?

03 Nisan 2018 13:35

Haritacihrt
Aday Memur

Arkadaşlar Harita Müh. tercih yapacak olanlar var mı?nereleri tercih ettnizi

03 Nisan 2018 14:06

CivilEngineErhan
Kapalı

Rotasyon uygulaması zorunlu mu? Yani 1.bölgede 6 yıl çalıştıktan sonra alt bölgelere gideceğimiz kesin mi? İnsanları düzen kuramadan yurt içinde oradan oraya sürüklemeyi rotasyon olarak mı adlandırıyorlar? Ayrıca bu uygulamada ihtiyaç ve boş kadro değilde çalışan personel üzerinde korku yaratma üzerinden mi yürüyor?

Buzahir, 2 yıl önce - Alıntıya git

rotasyon olayı pek uygulanmıyor hocam.özellikle genel müd te hiç yok diyebilirim.Bölgelerde de yok dıyebilirim.İnsanlar üzerinde korku yaratmak gibi bir durum yok.Ama illaki amirlerinle çok büyuk problemler yasadıgında kim olsa o kişiyle çalısmak istemez.Bu durumda her kurumda var zaten.Kimse durup dururken sizin düzeninizi bozmaz.

03 Nisan 2018 14:17

snsn.1906
Aday Memur

hocam herhangi bir şube şefliğine verilirsem bölge müdürlüğüne tayin hakkım ne zaman doğar. Böyle bir durumda eş durumu mümkün mü?

03 Nisan 2018 14:20

okan_2658
Şef

rotasyon olayı pek uygulanmıyor hocam.özellikle genel müd te hiç yok diyebilirim.Bölgelerde de yok dıyebilirim.İnsanlar üzerinde korku yaratmak gibi bir durum yok.Ama illaki amirlerinle çok büyuk problemler yasadıgında kim olsa o kişiyle çalısmak istemez.Bu durumda her kurumda var zaten.Kimse durup dururken sizin düzeninizi bozmaz.

Hocam siz Karayollarında mı çalışıyorsunuz Aile sosyal Politikalar Balanlığına mı atandınız ben tam anlamadım

03 Nisan 2018 14:23

CivilEngineErhan
Kapalı

hocam herhangi bir şube şefliğine verilirsem bölge müdürlüğüne tayin hakkım ne zaman doğar. Böyle bir durumda eş durumu mümkün mü?

snsn.1906, 2 yıl önce - Alıntıya git

hocam sözleşmelide olsa kadrolu da olsa eş durumu veya daha başka türlü tayin olayları biraz sıkıntılı.Tabi kurumun sözleşmeli alım yapmasındaki etkenlerdenn biri de bu zaten.Tercih yaparken sonra geri gelirim durumunu pek dusunmeyın derim.Ama illa ki sağlam tanıdıklar varsa nerde olsan gelirsin.

03 Nisan 2018 14:24

CivilEngineErhan
Kapalı

Hocam siz Karayollarında mı çalışıyorsunuz Aile sosyal Politikalar Balanlığına mı atandınız ben tam anlamadım

kgm de çalısıyorum merkezi de aile bakanlıgına da atandım.tekrar sorusturmayı beklıyorum.

03 Nisan 2018 14:26

okan_2658
Şef

kgm de çalısıyorum merkezi de aile bakanlıgına da atandım.tekrar sorusturmayı beklıyorum.

Peki Karayollarında çalışmak istememe nedeniniz neydi aile ve Sosyal politikalar daha mı cazip

03 Nisan 2018 14:26

snsn.1906
Aday Memur

hocam sözleşmelide olsa kadrolu da olsa eş durumu veya daha başka türlü tayin olayları biraz sıkıntılı.Tabi kurumun sözleşmeli alım yapmasındaki etkenlerdenn biri de bu zaten.Tercih yaparken sonra geri gelirim durumunu pek dusunmeyın derim.Ama illa ki sağlam tanıdıklar varsa nerde olsan gelirsin.

bu durum aynı bölge içinde mi geçerli .mesela diyarbakıra atandım diyelim beni batmana verirleree bi süre sonra diyarbakıra tayin hakkım doğmuyor sanırım

Toplam 272 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;