Editörler :
24 Nisan 2018 15:14

okan_2658
Şef

daha önce güvenlik soruşturması geçirmiş olmanın bir faydası olur mu erken bitmesi için

24 Nisan 2018 16:32

mimarl
Aday Memur
4437.81 tl hocam
çok bilmemiş, 1 yıl önce - Alıntıya git

çok teşekkür ederim

25 Nisan 2018 16:10

gençkaptan58
Aday Memur

daha önce güvenlik soruşturması geçirmiş olmanın bir faydası olur mu erken bitmesi için

okan_2658, 1 yıl önce - Alıntıya git

Kardeş ben insan kaynakları müdürü ile görüştüm: Karayollarının personel ihtiyacı çok fazla, amacımız biran önce işe başlatmak şeklinde ifade etti. Atama bekleyen diğer arkadaşlara bir umut doğar diye de düşünüyorum. Zaten bu atamada kazananların bir çoğunun diğer kurumlara başvurduğunda soruşturması yapılmıştır diye tahmin ediyorum. Rabbim kazanaları muvaffak etsin, atama bekleyen arkadaşlara da hayırlı kapılar nasip etsin inşaAllah...

25 Nisan 2018 17:06

bulbasaur
Aday Memur

Arkadaşlar diploma yerine geçici mezuniyet belgesi ve onun fotokopisi ni görürsek sıkıntı olur mu

26 Nisan 2018 08:13

gençkaptan58
Aday Memur

Arkadaşlar diploma yerine geçici mezuniyet belgesi ve onun fotokopisi ni görürsek sıkıntı olur mu

bulbasaur, 1 yıl önce - Alıntıya git

Olur

26 Nisan 2018 10:51

bulbasaur
Aday Memur

Sağolun teşekkürler

27 Nisan 2018 09:07

makibo001
Aday Memur

KONYA BÖLGEYE ATANANLAR KİMLERRR.?

09 Mayıs 2018 13:12

gençkaptan58
Aday Memur

Genel Müdürlüğe kayıt için evrak götüren arkadaşlar işe ne zaman başlanılacağı hakkında bilgi aldınız mı? Süreç nasıl işleyecekmiş?

09 Mayıs 2018 14:24

emakine
Aday Memur

ve evraklarda sorun yaşayan oldu mu. Herhangi bişeyde özellikle düzeltme yapmamız gereken yer var mı

10 Mayıs 2018 10:16

mimarl
Aday Memur

ve evraklarda sorun yaşayan oldu mu. Herhangi bişeyde özellikle düzeltme yapmamız gereken yer var mı

emakine, 1 yıl önce - Alıntıya git

evrakları orada kontrol ediyorlar tek tek. eksik bilgi var mı falan diye. ama güvenlik soruşturmasında falan dijital ortamda doldurulduğundan ve sadece bizim bildiğimiz bilgiler olduğundan onu da yine sadece eksik yer var mı diye bakabiliyor. erkek adaylarda sanırım vesikalıkların kıyafet yönetmeliğine uyup uymadığına dikkat ediyorlar. zaten evrakları alırken elinde bir form var hangi belgeyi alıp almadığını işaretliyor görevli

10 Mayıs 2018 11:08

gençkaptan58
Aday Memur

evrakları orada kontrol ediyorlar tek tek. eksik bilgi var mı falan diye. ama güvenlik soruşturmasında falan dijital ortamda doldurulduğundan ve sadece bizim bildiğimiz bilgiler olduğundan onu da yine sadece eksik yer var mı diye bakabiliyor. erkek adaylarda sanırım vesikalıkların kıyafet yönetmeliğine uyup uymadığına dikkat ediyorlar. zaten evrakları alırken elinde bir form var hangi belgeyi alıp almadığını işaretliyor görevli

mimarl, 1 yıl önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim kardeş, sağolasın

10 Mayıs 2018 14:39

amele-müh
Daire Başkanı

hadi arkadaşlarbaskı zamanı

bayrama mühendis olalım

twit face

instagram

07 Haziran 2018 08:06

gençkaptan58
Aday Memur

hadi arkadaşlarbaskı zamanı

bayrama mühendis olalım

twit face

instagram

amele-müh, 1 yıl önce - Alıntıya git

Dün beni atandığım bölgeden ikametgahımı sormak için aradılar ve evraklar Ankara'dan gönderilmiş olup dağıtım yapılacakmış. Ne zaman başlarız diye sorduğumda muhtemelen bayramdan önce başlarsınız dediler. Hayırlı olur inşaAllah...

07 Haziran 2018 08:43

Black Viking
Aday Memur

Dün beni atandığım bölgeden ikametgahımı sormak için aradılar ve evraklar Ankara'dan gönderilmiş olup dağıtım yapılacakmış. Ne zaman başlarız diye sorduğumda muhtemelen bayramdan önce başlarsınız dediler. Hayırlı olur inşaAllah...

gençkaptan58, 1 yıl önce - Alıntıya git
Hangi bayram hocam kurban bayramı mi?
07 Haziran 2018 09:28

gençkaptan58
Aday Memur
Hangi bayram hocam kurban bayramı mi?
Black Viking, 1 yıl önce - Alıntıya git

Yok hocam, bana dedikleri Ramazan Bayramı öncesi başlatmayı düşünüyoruz dediler. Ankara'dan evraklar bölgelere gönderilmiş ve atama kararının onaylanmasını bekliyorlarmış.Ramazan Bayramından önce başlatmayı düşünüyoruz şeklinde bilgi verdiler.

07 Haziran 2018 09:31

gençkaptan58
Aday Memur

Ve şunu da söyleyeyim arkadaşlar:4b'li olarak ilk 640 kişilik alımda ve bu alımda bizimle beraber işe başlayan arkadaşlar için kadro konusunda güzellik düşünülüyormuş. :) Hayırlısı olur inşaAllah.

07 Haziran 2018 10:17

Black Viking
Aday Memur

Ve şunu da söyleyeyim arkadaşlar:4b'li olarak ilk 640 kişilik alımda ve bu alımda bizimle beraber işe başlayan arkadaşlar için kadro konusunda güzellik düşünülüyormuş. :) Hayırlısı olur inşaAllah.

Inşallah dediğin gibi olur
10 Haziran 2018 21:03

Xyzabc16
Aday Memur

gençkaptan58 rumuzlu arkadas, sözleşmeli atananlara kadro konusunda bi güzellik düşünüyolarmış derken? sözleşmeli memurların nasıl kadro alacağı benim bildiği bi tek devletin tüm sözleşmelilere verdiği kadro ile oluyor. Yoksa Kgm kendisi kurum olarak bu mı personeline kadro verecek?

11 Haziran 2018 12:22

esraayyıldız
Aday Memur

Hangi bölge acaba ?
11 Haziran 2018 12:45

ilkmuhendis

arkadaşlar bu hafta bayram var. göreve başlayan varmı? veya sözleşme imzalamak için çagırılan?

Toplam 272 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?