Editörler : Pangaea
01 Nisan 2018 13:34

Meral akşener katıldığı konferanslarda merkezi atamayi tekrar getireceğini söylüyor

Helal olsun.Kim merkezi atama için bir adım atacaksa onu destekliyoruz. Yeter artık bıktık bu mülakat torpil düzeninde n.Önce fetoculari mulakatlarla doldurdunuz şimdi başkalarını dolduruyorsunuz. Bir türlü hakeden yüksek puan alan vatan evlatlarıni dolduramadiniz.

Merkezi atama ile yapılsa tüm alımlar 80 üstü herkes yerleşecek. Hak yerini bulacak. Bu kokusmus torpil düzeni elbet bitecek.

01 Nisan 2018 14:50

Eksi veren niye rahatsız oldun merkezi atamadan. Dayıların listeye gir işin hazır mı dedi. Kul hakkı yesekte en dindar yine biz mi olacağız dedi,utanmazlar

Kutay87
Aday Memur
01 Nisan 2018 14:56

Bende destekliyorum.Merkezi atama olsaydı 87 puanla açıkta olmaz yer secerdim. Rabbim hesap sorsun mülakatci torpilcilerden.

mask87
Aday Memur
01 Nisan 2018 15:48

Merkezi atamayı tekrar getirecekse bende oyumu veririm. Çevremi de bu konuda bilgilendireceğim.

Merkezi atamaya verilen 5 bin kadroya bile bütçemiz kısıtlı diyerek açıktan 100 binlere varan alım yapıyorlar. Belediyeleri merkeziden çıkarıyorlar akrabaları kurumlara dolduruyorlar. Sırf yandaşları kurumlara doldurmak için atılmadık takla kalmadı. Çoğu kurumda aynı soyaddan 5 er 10 ar kişi çalışıyor adam köyün yarısını kuruma doldurmuş.

Kamuya alımda merkezi atamanın geri gelmesi kamu kurumlarında kaybolan adalet ve liyakatı geri getirecektir.

possible01
Kapalı
01 Nisan 2018 16:08

arkadaşlar şu adli tıp kurumunun mülakatına gitmiş , ordaki temizlikçi kadınlar falan "bunların puanı çok yüksek bizim adamları nasıl alacaklar" falan demiş. düşün yani temizlikçi bile bulunduğu kurumda torpil yaptırabiliyor. ülkenin düştüğü durum

Tyler ve Reznik, 6 yıl önce

Eksi veren niye rahatsız oldun merkezi atamadan. Dayıların listeye gir işin hazır mı dedi. Kul hakkı yesekte en dindar yine biz mi olacağız dedi,utanmazlar

cevre283
Şef
01 Nisan 2018 17:00

merkezi atamayı getirsin biz yandık başkaları yanmasın bana faydası olmıcak ama

muh18
Şef
01 Nisan 2018 19:34

kadrolaşma devlet kurumları ile sınırlı değil. Geçen gün mesela telekoma gittim, hep sakallı tiplerle dolmuş. şaşırdım. 5-6 sene önce böyle değildi.

Alilin
Aday Memur
01 Nisan 2018 20:00

merkezi atamayı tekrar getiren partiye kesinlikle oy veririm.

rotatar
Aday Memur
01 Nisan 2018 20:09

Verilmez mi oy verilir, sayin Aksener eger bunu gercektn yuksk sesle dillndrirse genclern oyunu alir

01 Nisan 2018 22:48

Tepeden tırnağa bka batmış bir sistem mulakat

possible01, 6 yıl önce

arkadaşlar şu adli tıp kurumunun mülakatına gitmiş , ordaki temizlikçi kadınlar falan "bunların puanı çok yüksek bizim adamları nasıl alacaklar" falan demiş. düşün yani temizlikçi bile bulunduğu kurumda torpil yaptırabiliyor. ülkenin düştüğü durum

tetikcip
Şef
02 Nisan 2018 00:04

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Sakallı tiplerle dolmuşmuş. Allahın yobazı niye insanları kendi kafana göre ayrıştırıyorsun. Sakal sünnettir ve bu yüzden sakal bırakan birçok insan var. Ama her sakallı da bu sebepten sakal uzatmıyor. Sizin gibi kafatasçılardan nefret ediyorum. Tutturmuşlar bi Akşener gidiyor. Sanki size kadro verecek. O atılan fetöcüleri geri alacak ondan sonra kadro kalırsa dağıtır size.

muh18, 6 yıl önce

kadrolaşma devlet kurumları ile sınırlı değil. Geçen gün mesela telekoma gittim, hep sakallı tiplerle dolmuş. şaşırdım. 5-6 sene önce böyle değildi.

02 Nisan 2018 00:10

Hoş geldin bizde seni bekliyorduk dayina selamlar.

tetikcip, 6 yıl önce

Sakallı tiplerle dolmuşmuş. Allahın yobazı niye insanları kendi kafana göre ayrıştırıyorsun. Sakal sünnettir ve bu yüzden sakal bırakan birçok insan var. Ama her sakallı da bu sebepten sakal uzatmıyor. Sizin gibi kafatasçılardan nefret ediyorum. Tutturmuşlar bi Akşener gidiyor. Sanki size kadro verecek. O atılan fetöcüleri geri alacak ondan sonra kadro kalırsa dağıtır size.

sncq
Şef
02 Nisan 2018 00:11

siyaset yapacaksan git meclise orada yap. kimse burada şuna buna oy ver demiyor. olanı gelip paylaşıyor.

tetikcip, 6 yıl önce

02 Nisan 2018 00:18

Bunlar böyle işte torpil bitsin dersin merkezi atama olsun hakden girsin dersin olayı başka yere çekip hemen sulandirirlar.

sncq, 6 yıl önce

siyaset yapacaksan git meclise orada yap. kimse burada şuna buna oy ver demiyor. olanı gelip paylaşıyor.

Kutay87
Aday Memur
02 Nisan 2018 00:22

Senin derdin saç sakal değil hacı. Bende muhafazakâr görüşte bir adamım, burda millet torpile kadrolasmaya karsi cikiyorlar ve haklılar. Hangi parti olursa olsun memurluğu parti memurluğu yapmamalı. MEMURLUK devlet memurlugudur.Ha torpil için 2 laf etmeyeceksen uza burdan da bari gölge etme.Kul hakkına karşı olan insanları rahatsız ediyorsun

tetikcip, 6 yıl önce

tetikcip
Şef
02 Nisan 2018 01:46

Madem muhafazakârsın; sakala laf söyleyen, sakallı tipler diyip bir kesimi ötekileştirmeye çalışan bağnazlara neden bir kelime laf etmiyorsun? Benim bütün tepkim o değişiğin "sakallı tipler doldurdu her yeri" lafınaydı aslında. Ayrıca şuan ki durumdan ben de çok rahatsızım. Sakıncalı kim varsa güvenlik soruşturmasıyla halledersin zaten dolayısıyla mülakata hiç gerek yok bunların farkındayım. Ama konuyu açan ve yardakçılığını yapanlar gibi o kadının her söylediği söze de sazan gibi atlayamam kusura bakmasın kimse.

Kutay87, 6 yıl önce

Senin derdin saç sakal değil hacı. Bende muhafazakâr görüşte bir adamım, burda millet torpile kadrolasmaya karsi cikiyorlar ve haklılar. Hangi parti olursa olsun memurluğu parti memurluğu yapmamalı. MEMURLUK devlet memurlugudur.Ha torpil için 2 laf etmeyeceksen uza burdan da bari gölge etme.Kul hakkına karşı olan insanları rahatsız ediyorsun

eser mehmet
Aday Memur
02 Nisan 2018 08:48

Burada insanların derdi siyaset değil, iş aş adalet. Baştaki parti merkezi atama getirse (zaten vardı yıllar geçtikçe aşama aşama kaldırıldı) aynı sözler baştaki parti için söylenirdi. Her şey net aslında.
tetikcip, 6 yıl önce

nazmiadil
Aday Memur
02 Nisan 2018 10:09

Oylarimiz , iyi Parti'ye o zaman.

Kutay87
Aday Memur
02 Nisan 2018 10:18

Sen koskoca konudan cimbizla laf çekip olayı başka yerlere götürme derdindesin.Konuya girdgigin gibi konu dışı biryereden basliyorusn bu niyetini belli ediyor. Anlıyorum sınava çalışmak zor geliyor.

tetikcip, 6 yıl önce

Madem muhafazakârsın; sakala laf söyleyen, sakallı tipler diyip bir kesimi ötekileştirmeye çalışan bağnazlara neden bir kelime laf etmiyorsun? Benim bütün tepkim o değişiğin "sakallı tipler doldurdu her yeri" lafınaydı aslında. Ayrıca şuan ki durumdan ben de çok rahatsızım. Sakıncalı kim varsa güvenlik soruşturmasıyla halledersin zaten dolayısıyla mülakata hiç gerek yok bunların farkındayım. Ama konuyu açan ve yardakçılığını yapanlar gibi o kadının her söylediği söze de sazan gibi atlayamam kusura bakmasın kimse.

tuncayyy81
Memur
02 Nisan 2018 10:30

2002 den beri her seçimde ve referandum da oyunu Akpartiden yana kullanan ben ilkkez belediyeler de akpartiye vermiyeceğim. m vekilliğinde de vermemeye yakınım. ama başkanlıkta mecburen Reise vereceğim daha iyisi gelene kadar

02 Nisan 2018 10:36

Meral Hanim üniversiteler,işsizlik ,gençlerin gelecek kaygısı vb. her türlü sorunumuza değindi.

https://m.youtube.com/watch?v=eKXRjc6zCqQ

Tayyip Bey torpile karşı çıksın bozdugumuz merkezi atamayı geri getirecez desin onu da destekleyelim

Toplam 51 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi