Editörler : oto-danisman-expert
01 Nisan 2018 16:10   

Km sorgusunda aynı plaka iki araç çıkması!

pttden km sorgusunda baktığım araçtan önce aynı plakada farklı bir araç daha çıkıyor bu normal mi arkadaşlar bırazdan araca bakacağım acil cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkur ederim..

01 Nisan 2018 21:19

oto-danisman-expert
Editor

Bir de şasiden sorgulat aracı

02 Nisan 2018 09:19

__helezon__
Şef

ne kadar ölgün bir forum burası 12 saatte ancak bir arkadaş yazmış sağolsun. hocam sase dende sorgulattım km bilgisi aynı çıktı. merak ettiğim acaba eski plaka sahibi aracın park vs borcu aynı plakadan benim alacağım araca geçer mi? bu arada araç için el sıkıştık yarın expertize sokacağım. arac hyundai i 20 1.4 dizel sense 2014 ocak çıkışlı dolu paket kazasız değisensiz boyasız

48500 tl de el sıkıştık. araçta sağ çamurluk ustu ve kapı kenarında az göcük var adamı rahatsız etmedği için yapmamış tavanda da üç tane küçük dolu izi gibi göçuk var ve aracın muhtelif bir kaç yerlerinde taş izi gibi küçük içi hafif pas gibi delikler var. bütün bunlar göze batmıyor duruşu içi temiz koltuklar ilk alındığından beri kılıflıymıi. adam ikinci sahibi öğretmendi. bu fiyat nasıl sizce oto-danışman-exper hocam

03 Nisan 2018 13:18

kuzey_38
Aday Memur

plaka borcu olsa satış işlemlerini yapamassınız zaten eğer istanbulda park borcu varsa diğer şehirleri bilmem. diğer husus fiyat güzel tavandakii birkaç iz sadece kafa karıştırır. sorun etmiyosan hayırlı olsun. plakadan olan sonuç genelde değişmiş plakadan kaynaklandığını biliyosun bence expertiz olarak aracın servisine yanı hundaiye git eğer servis kaydı yoksa alma derim.

07 Nisan 2018 23:15

Hukuk10
Daire Başkanı

burası türkiye abicim iyi araştır öyle sahtekarlıklar dönüyor ki akıl sır erdiremezsin, yani yapılan sahtekarlıkları çözecek profesör henüz yetişmedi

10 Nisan 2018 01:25

oto-danisman-expert
Editor

Bahsettiklerin oldukça iyi görünüyor hocam... bazen kayıtlarda hata yaşanıyor... yetkili servis kayıtları yoksa uzak durmak en mantıklısı

20 Nisan 2018 22:46

TME3
Memur

Ben aracı aldım hiçbir uyar

Toplam 6 mesaj