Editörler : "eskiyara"Pangaea

03 Nisan 2018 16:18

meslek orta okulları tekrar açılmalı mı?

Bu ankete 7 günde, 26 kişi oy kullandı ve 10/04/2018 16:18 tarihinde sona erdi.

reddevist
Genel Müdür
04 Nisan 2018 19:22

okumayacak çocuğa eziyet etmenin anlamı yok, insanlar 30 yaşına geliyor hala meslek edinmeye çalışıyor, hem elinde meslek olmuyor hem de iş beğenmiyor. bence kesinlikle yeniden açılmalı, iş başında eğitim olmalı, çıraklar yetişmeli

xxlarge-
Şube Müdürü
05 Nisan 2018 17:05

Çocukları klasik ezberci eğitimden kurtarmamız lazım. İmam Hatip Ortaokulları açılıyor. Ama meslek ortaokulu açılmıyor.

ilker8135
Müsteşar Yardımcısı
08 Nisan 2018 13:12

Son yıllarda gördüğüm en mantıklı görüş/anket

staridvan
Memur
10 Nisan 2018 23:59

Aynen açılmalı katılıyorum. Çok yetenekli öğrenciler var mevcut sistemde eriyip gidiyor

xxlarge-
Şube Müdürü
16 Mayıs 2018 13:41

Eğitim sistemimizi İlkokul 3.sınıftan itibaren mesleğe yönlendirmeliyiz.8.sınıf ortaokul mezunu öğrencilerimiz boş ve amaçları olmadan yetişiyorlar.ağaç yaşken eğilir.testi yolda kırılmadan önce tedbir almak gerekirdi.zorunlu eğitim bir an evvel kalkmalıdır.tüm öğrenciler ortaokul okumak zorunda olmamalıdır.meslek ortaokulları hemen yarın açılmalıdır.bu tedbirler hemen olumlu sonuç verecektir.meslek öğrenme ortaokul 4.veya 5. Sınıftan itibaren başlatılmalıdır.ortaokullarda disiplin olayları bitecektir.sanayiye. ve hizmet sektörüne ara eleman yetişecektir.

tarantababu
Kapalı
22 Mayıs 2018 16:53

Kesinlikle açılmalı. Biz de okumak istemeyen öğrenciyi zorla sınıfta zaptetme saçmalığından kurtulmalıyız.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi