Editörler : oto-danisman-expert

Kapalı
05 Nisan 2018 12:23

Mart 2018 araç satış rakamları

ilk beşin Türkiye'de üretiliyor olması sevindirici. bence ilk beşteki asıl başarı civic'in. zira diğerleriyla kıyaslandığında şirket ve filo aracı yok gibi. http://www.arabalar.com.tr/mart-2018-satis-rakamlari

ingilizceöğretmeni33
Şube Müdürü
05 Nisan 2018 17:47

Sizin sürekli japon araçlarını övüyor oluşunuzu bilmeyen yok. Artık kabul edin başarı renault ve Fiat markalarının Türkiye de.

esmer_32
Şef
05 Nisan 2018 17:50

Abi sen ya Japon milletinin eniştesinin ya da ortak bu kadar marka fanatiği olma herkes kafasına göre alsın bosver :))

cengaver44
Kapalı
05 Nisan 2018 17:59

japon fanatiği olsam ilk beş aracın türkiye'de üretiliyor olması sevindirici demem. gelelim asıl başarıya ilk beşte corolla'da olmasına rağmen civic başarılı dedim. çünkü diğer araçların satışının çoğu filo, şirket araçları. ingilizce öğretmeni renault'tan başka aracı övmüyor zaten fanatik kimmiş belli.

05 Nisan 2018 19:04

başlık sahibinin japon fanatiği olduğunu bilmeyen yok.

cengaver44
Kapalı
05 Nisan 2018 19:16

filo, şirket ve kiralama araçları içinde ilk beşte en az olan marka civic'tir. yani civic alanların çoğu binicidir. bunu cümle alem biliyor. bunu gerçeği söylemek fanatiklikse evet fanatiğim. dünyada otomatik viteste en sorunsuz araçları japonlar üretiyor bu da bilinen ve kanıtlı gerçek. ( defalarca link verdim.) bu tavsiyem de fanatiklikse evet fanatiğim. ne yani otomatik vites alana git alman, fransız al deyip sonradan beddua mı alayım? asıl fanatikler her yorumunda şartsız megane, vw al diyenlerdir. ben forumda toyota'nın mmt-i ve honda'nın i shift vitesinden uzak durun, alacaksanız tam otomatik veya cvt alın diye uyardım. ayıptır, günahtır. asıl fanatikler bana fanatik diyenlerdir.

Hukuk10
Genel Müdür
07 Nisan 2018 23:18

arkadaş japon fanatiği değil adeta bir japon diyesim geliyor çok fanatizm gördüm ama böylesini ilk kez görüyorum daha açtığı başlıkta ismini görür görmez içeriğini dahi okumadan Toyota yada honda ile ilgili övgü dolu birşeyler yazıldığı anlıyorum : ))))

cengaver44
Kapalı
08 Nisan 2018 09:39

yav he he... alaman fanatikleri.

Hukuk10
Genel Müdür
08 Nisan 2018 11:53

sana en büyük bedduam inşallah birgün alman arabası kullanmak zorunda kalırsın :))

cengaver44
Kapalı
08 Nisan 2018 12:19

Allah korusun. yerli aracımız üretilene kadar Türkiye'de üretilen japon'a devam:)))

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi