Editörler : crops35
05 Nisan 2018 16:05

Bu hakkın lise ve üniversite mezunlarına verilmesi için torba yasasında belirtilen maddeleri emsal g

Yetiştirme yurtlarından çıkan eğitim çalışanlarına kadro müjdesi

Yetiştirme Yurtlarından Çıkan Eğitim Çalışanlarına KADRO Müjdesi.!

27/03/2018

tarih ve 30373 sayılı mükerrer resmi gazetede yayımlanan 7103 Vergi

Kanunları İle Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik

Yapılması Hakkında Kanun ile "Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme

Kurumundan Çıkan Kamu Çalışanlarının Öğrenimlerine Uygun Kadrolara

Atanması" hakkında geçici madde eklenmiştir.

memur90
Aday Memur
05 Nisan 2018 16:17

Bu hakkın lise ve üniversite mezunlarına verilmesi için torba yasasında belirtilen maddeleri emsal gösterip dava açabilir miyiz?

Kafadarxxl
Aday Memur
05 Nisan 2018 17:59

Valilik oluruyla daha önce de yhs'da gihs'na atananlar oldu sınavsız eğitim şartı aranmaksızın bu da bir emsaldir sadece lise mezunları yok orta okul mezunları da lise kpss sınavıyla kamuya yerleştiriliyor eğer ki hepimiz kadro alamazsak hakkımı helal etmiyorum yukarıdaki yetkililere ve sendikalara

Kafadarxxl
Aday Memur
05 Nisan 2018 18:00

Hakkımı helal etmiyorum
Kafadarxxl, 6 yıl önce
Valilik oluruyla daha önce de yhs'da gihs'na atananlar oldu sınavsız eğitim şartı aranmaksızın bu da bir emsaldir sadece lise mezunları yok orta okul mezunları da lise kpss sınavıyla kamuya yerleştiriliyor eğer ki hepimiz kadro alamazsak hakkımı helal etmiyorum yukarıdaki yetkililere ve sendikalara

mehmed1903
Memur
06 Nisan 2018 08:41

Bu meselenin peşini bırakmamak lazım. Sendikalar ile bu konulardan anlayan avukatlar ile istişare yapmak lazım önce sonra ona göre bir adım atmak lazım.

memur90
Aday Memur
06 Nisan 2018 09:17

aynen kardeşim hakkımızı savunmazsak hep böyle sürünmeye devam ederiz....

bazı amirler geri hizmet sınıfı diyorlar ya düşünebiliyor musun..

odacısın müdürün verdiği diğer tüm işleri yapmak zorundasın diyorlar böyle bi haksızlığa itiraz etmezsek hep böyle ezilip, eziklenmeye devap ederiz..

bir elden ses çıkmaz ama hep beraber el ele verip dava açarsak bence kazanır hakkımız olan sınıfa geçeriz.

mehmed1903, 6 yıl önce

Bu meselenin peşini bırakmamak lazım. Sendikalar ile bu konulardan anlayan avukatlar ile istişare yapmak lazım önce sonra ona göre bir adım atmak lazım.

deveninnali
Aday Memur
06 Nisan 2018 10:50

Hangi sendika bu işi çözer dersiniz. Ben bağlı olduğum simesen den istifa ediyorum. Var mı bir fikriniz ben kesinlikle dava açmak istiyorum. İyi bir sendika lazım
memur90, 6 yıl önce

aynen kardeşim hakkımızı savunmazsak hep böyle sürünmeye devam ederiz....

bazı amirler geri hizmet sınıfı diyorlar ya düşünebiliyor musun..

odacısın müdürün verdiği diğer tüm işleri yapmak zorundasın diyorlar böyle bi haksızlığa itiraz etmezsek hep böyle ezilip, eziklenmeye devap ederiz..

bir elden ses çıkmaz ama hep beraber el ele verip dava açarsak bence kazanır hakkımız olan sınıfa geçeriz.

mehmed1903
Memur
06 Nisan 2018 15:25

Sendikalardan istifa etmek çözüm değil sendikaları yhs noktasında teşvik etmek lazım.

deveninnali
Aday Memur
06 Nisan 2018 17:11

Bu dediğim sendikadan tanıdığım herkes istifa etti verimli olmadığı için ve daha belli başlı yerde toplanmak için. Varsa onerdiginiz yer oraya geçelim
mehmed1903, 6 yıl önce

Sendikalardan istifa etmek çözüm değil sendikaları yhs noktasında teşvik etmek lazım.

mehmed1903
Memur
07 Nisan 2018 18:59

Kurum sendikalarından ziyade memur sen kamu sen gibi büyük sendikalar üzerinde baskı kurmak lazım. Kamu sen yhs lileri gündemine aldı ama memur sen biraz zayıf.

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi