Editörler : **sude**
06 Nisan 2018 09:47   

2018/2 7 Temmuz staja başlama sinavi

Arkadaşlar merhaba,

ben çok geç kalmış olamakla beraber ilk kez gireceğim .Daha önce giren veya kazanan arkadaşlar varsa bilgi verebilirler mi acaba ?

07 Nisan 2018 21:57

Dlrkrl
Aday Memur
Merhaba çalışmaya başlamak için kesinlikle geç değil. Çok zor bir sınav sayılmaz. Hangi alanlarda daha kötü olduğunuzu düşünüyorsanız ona ağırlık verip önce onları bitirin derim ben. Soru çözmeyi ihmal etmeyin. Özellikle çıkmış sorular işinizi sınav için kolaylaştıracaktır. Ben kaynak olarak deha yayınlarını kullandım. Çok beğendim.
13 Nisan 2018 21:59

Kapidani
Aday Memur

Hiç bir şey için geç değil .Çalış kpssmagduru çalış

28 Nisan 2018 14:17

kpss.....mxnjx
Aday Memur
ben de ilk defa girmeyi düşünüyorum da arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz başvuru falan nasıl yapılıyor konular kpss konularıyla aynı mı
01 Mayıs 2018 22:13

Kapidani
Aday Memur

başvurular 7 mayısa kadar uzatıldığı için şanslısın

tesmer in sitesinde bütün detaylar yer alıyor

04 Mayıs 2018 13:39

Pembe Pusula
Kapalı
ben de ilk defa girmeyi düşünüyorum da arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz başvuru falan nasıl yapılıyor konular kpss konularıyla aynı mı
kpss.....mxnjx, 1 yıl önce - Alıntıya git

Kpss A'ya hazırlandıysanız bu sınavı da rahatlıkla geçersiniz.

Muhasebe-Analiz-Maliyet Muhasebesi

Hukuklar (Ticaret, Borçlar, Meslek, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku)

Maliye-Ekonomi

Denetim derslerinden oluşuyor.

Benim tavsiyem, Muhasebe grubu dersleri ile Denetim dersi ve bir kaç Hukuk dersine ağırlık vermenizdir.

04 Ağustos 2018 14:29

aysekeskiner
Aday Memur

öncelikle hangi alanda eksiğinizin olduğunu iyi saptamanız lazım ve hukuk olmadan da bu sınav olmuor

31 Ağustos 2018 08:59

gulendames
Aday Memur

sinava girmek icin yas sarti varmidir

Toplam 7 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?