Editörler : asaygincihan27
22 Nisan 2018 19:47

fibermen
Genel Müdür

Sağlun hocam seneler geçer doğrular değişmez bizi birbirmize bağlayan doğrularımız olduğu sürece böyle devam eder. Değişkenlerden bahsetmişken aslında hayatta her şey değişiyor eğtim sisteminde de oynamalar ve değişimlier var ve dikkat ettim de hep olumsuz yönde değişmeler var ve gerçekten hükümet eğitimde sınıfta kalmıştır (eğitime yapılan yatırımlar noktasında hükümeti tebrik ederim ancak eğitim maalesef yapılmaması gerekn uygulamalr ile artık dayanaılmaz adaletsizlikler içinde)

xrainmannnx, 8 ay önce - Alıntıya git

"Eğitimde sınıfta kalındı" hususu çok yerinde bir saptama olmuş sayın hocam. Hatta öylesine ki aşağıya vereceğim linkte bu durumun,, seçim komedisine kadar vardırılmış olduğu su götürmez.

https://www.memurlar.net/haber/743094/ogretmenleri-rahatsiz-edecek-hicbir-hususu-uygulamaya-koymayacagiz.html?utm_source=headlines

22 Nisan 2018 19:48

birKEDİgördümSANKİ
Genel Müdür

Zamanında ikili öğretim olan okulumda sabah derslerini bi ara 6.30 a alan milli eğitim yetkilileri de

gördüğüm için tam güne eğitimi destekliyorum. Zira ilçeden köye, okula gitmek bir yarım saat

sürüyordu. Biz sabah en geç 5.30 da kalkmak zorunda kalıyorduk. Ders verimini siz düşünün

artık. Gerçi sonra yapılan bu yanlıştan dönülmüştü ama yetkililere yine de güven olmaz.

Disiplin sorunlarına gelince,..... ona hiç gelmeyim şimdi, kitap yazmak zorunda kalırım burada

sonra. Zira okullarımızdaki disiplin anlayışı nereden tutsak elimizde kalan cinsten.

22 Nisan 2018 22:02

xrainmannnx
Şef

Zamanında ikili öğretim olan okulumda sabah derslerini bi ara 6.30 a alan milli eğitim yetkilileri de

gördüğüm için tam güne eğitimi destekliyorum. Zira ilçeden köye, okula gitmek bir yarım saat

sürüyordu. Biz sabah en geç 5.30 da kalkmak zorunda kalıyorduk. Ders verimini siz düşünün

artık. Gerçi sonra yapılan bu yanlıştan dönülmüştü ama yetkililere yine de güven olmaz.

Disiplin sorunlarına gelince,..... ona hiç gelmeyim şimdi, kitap yazmak zorunda kalırım burada

sonra. Zira okullarımızdaki disiplin anlayışı nereden tutsak elimizde kalan cinsten.

birKEDİgördümSANKİ, 8 ay önce - Alıntıya git
hocam siz bayan misiniz erkek mi. nikiniz bayan gibi geliyor.
22 Nisan 2018 22:05

birKEDİgördümSANKİ
Genel Müdür
hocam siz bayan misiniz erkek mi. nikiniz bayan gibi geliyor.

niye bana herkes bunu soruyor yav? bayanım. erkek gibi mi yazıyorum? erkek olsam bu nick i

kullanmam zaten. valla kendimden şüphe ediyorum artık. heralde bayanım galiba..

23 Nisan 2018 14:56

xrainmannnx
Şef

niye bana herkes bunu soruyor yav? bayanım. erkek gibi mi yazıyorum? erkek olsam bu nick i

kullanmam zaten. valla kendimden şüphe ediyorum artık. heralde bayanım galiba..

birKEDİgördümSANKİ, 8 ay önce - Alıntıya git

:)

25 Nisan 2018 00:11

fibermen
Genel Müdür

:)

Sayın hocam,

BirKediGördümSanki rumuz isimli paylaşımcı hocamız, senelerdir Eğitim, Disiplin ve Rehberlik örgüsündeki konulara hassasiyetle görüş belirtebilen ender sayıdaki kıymetli öğretmen arkadaşlardan birisidir. Bu işin bayanı erkeği yoktur. Hepimiz bu gemide bir ve beraberiz. O yüzden de, eğitim alehytarı her düzenleme ve suistimale karşı durmak; yeri geldiğinde elbirliğiyle karşı çıkmak hepimizin önceliği olmak zorundadır. Bil-vesile şimdiye kadar methiye düzmeyi sevmeyen birisi olaraktan, yeri geldiğinde birbirimizi onurlandırmanın önemi ve gereğine de inancım tamdır.

27 Nisan 2018 09:19

hsnsylk
Daire Başkanı

4+4 eğitim sistemi yüzünden ki bana göre amacı belli neyse onu geçtim, ilkokul ve ortaokul olarak bölündük artık köylerde bile okullar ayrı, kadrolar ayrı, okul kodları ayrı. Köyde görev yapıyorum, bahsettiğim durumlar mevcut, sadece müdür müstakil olarak iki okula da bakıyor. Ben ortaokul öğretmeni olarak ilkokulların nöbetçiliğini yapmak zorunda mıyım? Keza ilkokul öğretmenleri için de aynısı geçerli, zaten boşu boşuna 7. saat servisi bekliyorlar. Durum nedir ?

21 Mayıs 2018 01:38

akatlıbey
Şef

Tam gün olayı yanlış Ayrıca rehberliğe olan saldırısız bakış açıları tam doğru. Konu başlığı haklı.

Toplam 28 mesaj

ANKET
Sizce aşı kanunen zorunlu olmalı mı?
Deka - Paykasa - Ucuz Paykasa Güvenli Ödeme Sistemleri