Editörler : asaygincihan27
22 Nisan 2018 19:47

fibermen
Genel Müdür

Sağlun hocam seneler geçer doğrular değişmez bizi birbirmize bağlayan doğrularımız olduğu sürece böyle devam eder. Değişkenlerden bahsetmişken aslında hayatta her şey değişiyor eğtim sisteminde de oynamalar ve değişimlier var ve dikkat ettim de hep olumsuz yönde değişmeler var ve gerçekten hükümet eğitimde sınıfta kalmıştır (eğitime yapılan yatırımlar noktasında hükümeti tebrik ederim ancak eğitim maalesef yapılmaması gerekn uygulamalr ile artık dayanaılmaz adaletsizlikler içinde)

xrainmannnx, 2 hafta önce - Alıntıya git

"Eğitimde sınıfta kalındı" hususu çok yerinde bir saptama olmuş sayın hocam. Hatta öylesine ki aşağıya vereceğim linkte bu durumun,, seçim komedisine kadar vardırılmış olduğu su götürmez.

https://www.memurlar.net/haber/743094/ogretmenleri-rahatsiz-edecek-hicbir-hususu-uygulamaya-koymayacagiz.html?utm_source=headlines

22 Nisan 2018 19:48

birKEDİgördümSANKİ
Genel Müdür

Zamanında ikili öğretim olan okulumda sabah derslerini bi ara 6.30 a alan milli eğitim yetkilileri de

gördüğüm için tam güne eğitimi destekliyorum. Zira ilçeden köye, okula gitmek bir yarım saat

sürüyordu. Biz sabah en geç 5.30 da kalkmak zorunda kalıyorduk. Ders verimini siz düşünün

artık. Gerçi sonra yapılan bu yanlıştan dönülmüştü ama yetkililere yine de güven olmaz.

Disiplin sorunlarına gelince,..... ona hiç gelmeyim şimdi, kitap yazmak zorunda kalırım burada

sonra. Zira okullarımızdaki disiplin anlayışı nereden tutsak elimizde kalan cinsten.

22 Nisan 2018 22:02

xrainmannnx
Memur

Zamanında ikili öğretim olan okulumda sabah derslerini bi ara 6.30 a alan milli eğitim yetkilileri de

gördüğüm için tam güne eğitimi destekliyorum. Zira ilçeden köye, okula gitmek bir yarım saat

sürüyordu. Biz sabah en geç 5.30 da kalkmak zorunda kalıyorduk. Ders verimini siz düşünün

artık. Gerçi sonra yapılan bu yanlıştan dönülmüştü ama yetkililere yine de güven olmaz.

Disiplin sorunlarına gelince,..... ona hiç gelmeyim şimdi, kitap yazmak zorunda kalırım burada

sonra. Zira okullarımızdaki disiplin anlayışı nereden tutsak elimizde kalan cinsten.

birKEDİgördümSANKİ, 2 gün önce - Alıntıya git
hocam siz bayan misiniz erkek mi. nikiniz bayan gibi geliyor.
22 Nisan 2018 22:05

birKEDİgördümSANKİ
Genel Müdür
hocam siz bayan misiniz erkek mi. nikiniz bayan gibi geliyor.
xrainmannnx, 2 gün önce - Alıntıya git

niye bana herkes bunu soruyor yav? bayanım. erkek gibi mi yazıyorum? erkek olsam bu nick i

kullanmam zaten. valla kendimden şüphe ediyorum artık. heralde bayanım galiba..

23 Nisan 2018 14:56

xrainmannnx
Memur

niye bana herkes bunu soruyor yav? bayanım. erkek gibi mi yazıyorum? erkek olsam bu nick i

kullanmam zaten. valla kendimden şüphe ediyorum artık. heralde bayanım galiba..

birKEDİgördümSANKİ, 2 gün önce - Alıntıya git

:)

Toplam 25 mesaj

ANKET
Erken seçimle ilgili açıklanan 24 Haziran 2018 tarihini nasıl buluyorsunuz?