Editörler : ya umutlarda biterse
18 Haziran 2018 10:04

ekonomi.çoh.eyi
Genel Müdür

Aynen öyle . Belli ki hayatında ıphone kullanmamışsın. Ama ben yıllardır ıphone kullanıyorum öncesinde android de kullandım.

Iphone da virüs bulaşma ihtimali kasma donma ihtimali %0? dır. Androidler her zaman sorun yaşamaya müsait telefonlardır. Ayrıca bir de servis avantajını da yazmayı unuttum. Iphone da sorun olduğu zaman servis direkt olarak değişim yapıyor. Tamir filan yok.

Bilmediğin konularda yorum yapma istersen komik oluyor.

justlike, 4 ay önce - Alıntıya git

Tamam arkadaş,sen sırf virüslere karşı çok korumalı diye 3 bin 4 bin liralık 1821 mah gibi komik bir pil kapasitesine sahip,2 GB Ram gibi düşük bir dahili belleği olan,64 GB hafızalı iPhone'u kullan,ben de 1300 liralık donması, kasması hiç olmayan,iyi bir antivirüs programıyla tüm virüslere karşı korumalı,5300 mah. gibi d evasa bir pil kapasiteli,4 GB Ram ve 64 GB hafızalı, Android sistemi sayesinde binlerce güzel uygulamadan mahrum kalmayacağım Xiaomi Mi Max 2 telefonu tercih edeyim.Mesele kapanmıştır.

18 Haziran 2018 13:38

09512601
Aday Memur

telefondaki en önemli özellik sar değeridir. alırken dikkat etmek lazım

18 Haziran 2018 16:23

justlike
Müsteşar Yardımcısı

Tamam arkadaş,sen sırf virüslere karşı çok korumalı diye 3 bin 4 bin liralık 1821 mah gibi komik bir pil kapasitesine sahip,2 GB Ram gibi düşük bir dahili belleği olan,64 GB hafızalı iPhone'u kullan,ben de 1300 liralık donması, kasması hiç olmayan,iyi bir antivirüs programıyla tüm virüslere karşı korumalı,5300 mah. gibi d evasa bir pil kapasiteli,4 GB Ram ve 64 GB hafızalı, Android sistemi sayesinde binlerce güzel uygulamadan mahrum kalmayacağım Xiaomi Mi Max 2 telefonu tercih edeyim.Mesele kapanmıştır.

ekonomi.çoh.eyi, 4 ay önce - Alıntıya git

Yav he he

19 Haziran 2018 14:31

onepapel
Aday Memur

kesinlikle xiaomi

Toplam 24 mesaj

ANKET
Sizce Devlet memurlarının işyerinde kahvaltı yapması yasaklanmalı mı?