Editörler : Mehmet Balci
09 Nisan 2018 14:18   

Vatandaşlık ve coğrafya soru bankası
Merhaba arkadaşlar. Vatandaşlık ve coğrafyadan hangi soru bankalarını önerirsiniz 2018 lisans için.
09 Nisan 2018 15:26

dilan 21
Aday Memur

Vatandaşlık Karakutu, Coğrafya benim hocam.

09 Nisan 2018 21:35

iibfmersin
Aday Memur

Vatandaşlık Karakutu, Coğrafya benim hocam.

dilan 21, 6 ay önce - Alıntıya git
Karakutu çıkmış soruların olduğu yayın degil mi?
10 Nisan 2018 02:57

E.min.a
Aday Memur
Vatandaslık uzman kariyer kupa fasikülü,benim hocam,yediiklim olabilir coğrafya içinde benim hocam,yediiklim ve coğrafyanın pusulası ayrıca;karakutu riskli bnce Anayasa degısıklıgınin oldugu erklere dikkat ederek çözmen gerekir bnm bi arkadsm aldgna pişman oldu çözmeyi bıraktı bilgin olsun
10 Nisan 2018 23:52

iibfmersin
Aday Memur
Vatandaslık uzman kariyer kupa fasikülü,benim hocam,yediiklim olabilir coğrafya içinde benim hocam,yediiklim ve coğrafyanın pusulası ayrıca;karakutu riskli bnce Anayasa degısıklıgınin oldugu erklere dikkat ederek çözmen gerekir bnm bi arkadsm aldgna pişman oldu çözmeyi bıraktı bilgin olsun
E.min.a, 6 ay önce - Alıntıya git
Evet değişiklik olduğu icin şüphe ettim ben de. Videolar icin Benim hocamdan Esra hocayı önerdiler. Soru bankası da ona mi ait?
11 Nisan 2018 03:21

E.min.a
Aday Memur
Evet değişiklik olduğu icin şüphe ettim ben de. Videolar icin Benim hocamdan Esra hocayı önerdiler. Soru bankası da ona mi ait?
iibfmersin, 6 ay önce - Alıntıya git
Esra hoca mükemmel bende onu izliyorum ve anlattıklarını not alıyorum ,evet benım hocam soru bankası da var bn çözüyorum çok iyi
11 Nisan 2018 03:23

E.min.a
Aday Memur
Esra hoca mükemmel bende onu izliyorum ve anlattıklarını not alıyorum ,evet benım hocam soru bankası da var bn çözüyorum çok iyi
Soru bankasıda esra hocaya ait
11 Nisan 2018 13:18

iibfmersin
Aday Memur
Soru bankasıda esra hocaya ait
Teşekkür ederim hocam
12 Nisan 2018 16:06

iydd
Aday Memur

vatandaşlık, Camus yayınevi'nden Oğuz helvacı hocanın kitabı süper, üstelik ayrıntılı ve çözümlü...

12 Nisan 2018 21:45

iibfmersin
Aday Memur

vatandaşlık, Camus yayınevi'nden Oğuz helvacı hocanın kitabı süper, üstelik ayrıntılı ve çözümlü...

iydd, 6 ay önce - Alıntıya git
Daha popüler yayınları tercih ediyorum. Tabi ki hoca iyi olabilir ama riske girmek istemem bu süreçte. Daha geniş komisyonlara sahip yayınları çözmeye çalışıyorum
Toplam 9 mesaj

ANKET
MHP'nin af teklifini nasıl buluyorsunuz?