Editörler : **sude**
10 Nisan 2018 21:21   

Sgs 2018 / 2

fuat hocadan online ders alan arkadaş var mı acaba ?

21 Nisan 2018 22:56

**sude**
Editor

Ben almıştım.

23 Nisan 2018 13:37

alexfb
Aday Memur

Ben almıştım.

**sude**, 1 yıl önce - Alıntıya git

nasıl hocam bilgilendirme imkanınız var mı acaba ?

04 Mayıs 2018 13:41

Pembe Pusula
Kapalı

Staj başlatmada Fuat hocayı kesinlikle öneririm. Tanıdığım bir çok kişi Fuat hoca sayesinde kazandı sınavı.

15 Mayıs 2018 00:39

karışık07
Aday Memur
Arkadaşlar bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim . 1) smmm belgesini aldıktan sonra kiraya verebiliyor muyuz ? 2) smmm belgesini aldıktan sonra kullanmasan dahi odaya devamlı olarak bir ödemede bulunmak gerekiyor mu ?
18 Mayıs 2018 15:42

**sude**
Editor
Arkadaşlar bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim . 1) smmm belgesini aldıktan sonra kiraya verebiliyor muyuz ? 2) smmm belgesini aldıktan sonra kullanmasan dahi odaya devamlı olarak bir ödemede bulunmak gerekiyor mu ?
karışık07, 1 yıl önce - Alıntıya git

Belgeyi kiralamak yasaktır. Yakalandığınız anda belgeniz iptal olur.

Mali müşavirlik yapmasanız bile odaya normal aidat ücretinin yarısını aidat olarak ödemek zorundasınız.

20 Mayıs 2018 10:32

karışık07
Aday Memur

Belgeyi kiralamak yasaktır. Yakalandığınız anda belgeniz iptal olur.

Mali müşavirlik yapmasanız bile odaya normal aidat ücretinin yarısını aidat olarak ödemek zorundasınız.

**sude**, 1 yıl önce - Alıntıya git
Teşekkür ederim.
05 Ağustos 2018 10:53

aysekeskiner
Aday Memur

biz bir grup olarak 2018-2 dönemi için izleal Okan hocadan ders aldık çok da memnun kaldık yüksek yüksek puanlar alacağız belgemizi facebook gruplarında da paylaşmayı düşünüyoruz (inanmayanlar için)

Toplam 7 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?