Editörler : Pangaea
16 Nisan 2018 12:57

Hocam beni de ekleyin bende KPSS Puan cıyım :)) bende dediydim dinlemediler .Hatta mesaj kutumu doldurdular bilirkişi misin sen diyerekten :))

ben.vedat.sen, 6 yıl önce

Adımı anmışsınız teşekkür ederim.

Algı filan kasmıyorum. Her şey ortada görüyorsunuz.

KPSS puanına yakın verildiği herkes tarafından biliniyor o sebepledir ki...

Fazla kasmayın rahat olun.

Açıklanınca göreceğiz.

Ben yine burada olacağım.

16 Nisan 2018 13:05

KPSS puanına yakın puanlar veriliyor diyenler veya +3 -3 puan veriliyor diyenler çok büyük ihtimalle torpili-referansı olup bunun ortaya çıkmasından ve işlerinin bozulmasından korkan kişiler.

Eğer küçük ihtimal böyle değillerse bile kendi çevrelerindeki örneklerden yola çıkarak tüm Türkiye'de yapılan ve yapılacak olan mülakat değerlendirmeleri hakkında nasıl bu kadar kesin ve emin konuşabiliyorlar pes doğrusu!

japon34
Kapalı
16 Nisan 2018 14:00

Dün girdiğim mülakattaki komisyon başkanı KPSS puanı iyi olanlar üzülmeyecek dedi yaklaşık 300 kişi vardık konuşma yaptı
ekonomik.çöküş, 6 yıl önce

KPSS puanına yakın puanlar veriliyor diyenler veya +3 -3 puan veriliyor diyenler çok büyük ihtimalle torpili-referansı olup bunun ortaya çıkmasından ve işlerinin bozulmasından korkan kişiler.

Eğer küçük ihtimal böyle değillerse bile kendi çevrelerindeki örneklerden yola çıkarak tüm Türkiye'de yapılan ve yapılacak olan mülakat değerlendirmeleri hakkında nasıl bu kadar kesin ve emin konuşabiliyorlar pes doğrusu!

16 Nisan 2018 14:14

Tamam öyleyse kendisi o şekilde söylediyse tüm ülkedeki mülakatlarda hiçbir torpili-referans veya subjektif değerlendirme işlemeyecek demektir.Rahatça uyuyabilirsiniz uykularınızı,sütünüzü de içmeyi unutmayın ama:))

japon34, 6 yıl önce
Dün girdiğim mülakattaki komisyon başkanı KPSS puanı iyi olanlar üzülmeyecek dedi yaklaşık 300 kişi vardık konuşma yaptı

Sapere Aude
Kapalı
16 Nisan 2018 15:13

çok haklısın bunu bende fark ettim

bilgi paylaşmaktan ziyade

artık kılavuzları kimse onlardan aldıkları duyumları gerçek gibi yansıtıyorlar...

her çıkan şen şakrak geçti diyor

ama sonuçlar açıklanınca?

Sapere Aude
Kapalı
16 Nisan 2018 15:14

her cevabın altında nedense ismini saydıklarım var dikkat ettiniz mi?

koskoca forumda başka insan yokmuş gibi

gidin az ötede oynayın :)

zzfizz
Aday Memur
16 Nisan 2018 16:23

Duyum değil bizzat söylendi ama sen duymak istemiyorsan o başka, kimse senin mülakata girip girmeyeceğinle ilgilenmiyor merak etme, kontenjanda değilsin ki bu kadar hayiflaniyorsun canını sıkma bidaha ki sefere yüksek puan alırsın o zamanda tam tersini söylersin:)
Sapere Aude, 6 yıl önce

artık kılavuzları kimse onlardan aldıkları duyumları gerçek gibi yansıtıyorlar...

japon34
Kapalı
16 Nisan 2018 16:51

Ulan işin gücün milleti galeyana getirmek biraz delikanlı ol KPSS'den düşük aldın anlaşılan senin başka işin yok mu milleti provoke ediyorsun ya da ettiğini zannedilorsun senin gibi bir şeyi başaramamış başaramayacak ezikler anca konuşur benim KPSS puanım iyi kontenjandayım sıralamam çok iyi olursa olur olmazsa Allah'a havale ediyorum ama senin gibi burda milleti devlete millete karşı kışkırtmıyorum dün de senin gibi biri salonda vardı milletin moralini bozup duruyordu

Tamam öyleyse kendisi o şekilde söylediyse tüm ülkedeki mülakatlarda hiçbir torpili-referans veya subjektif değerlendirme işlemeyecek demektir.Rahatça uyuyabilirsiniz uykularınızı,sütünüzü de içmeyi unutmayın ama:))

japon34
Kapalı
16 Nisan 2018 16:53

Muhtemelen sen KPSS den hem düşük almış hem de torpil bulamayanlardansın torpil bulsan meşru göstermek için elinden geleni yapansın torpilim yok şükür kimsenin hakkına giremem ama sizin gibi de milleti zan altında bırakacak kadar küçülmeye gerek yok
Sapere Aude, 6 yıl önce

Sapere Aude
Kapalı
16 Nisan 2018 17:22

çok net ve kesin konuştuğuna göre

bu dediklerini yapan sen olmayasın sakın :)

duyumları meşrulaştırmak sizin işiniz

japon34, 6 yıl önce
Muhtemelen sen KPSS den hem düşük almış hem de torpil bulamayanlardansın torpil bulsan meşru göstermek için elinden geleni yapansın torpilim yok şükür kimsenin hakkına giremem ama sizin gibi de milleti zan altında bırakacak kadar küçülmeye gerek yok

TÜRKİYE AŞKI
Aday Memur
16 Nisan 2018 17:43

yok kpss puanı verilecekmiş, yok +-3 verilecekmiş gibi algı operasyonuna kanıp ta mülakata girmeyen olmamıştır sanırım. Yada bunlara inanıp nasıl olsa kontenjandayım diye o suratla ve havayla mülakata girip boyunun ölçüsünü alan olmuş mudur acaba

16 Nisan 2018 18:06

Ulan mı? Seni öğretmen yaparlarsa ülke adına çok yazık olacak gerçekten.Daha önce de söyledim,4 yıllık ''kadrolu'' öğretmenim.Beni rahatsız eden şey kendi okulumda da tanık olduğum gibi senin gibi yobaz ve kaba Akepeli'lerin torpille öğretmenlik kadrolarını doldurması.Hem ülke adına çok üzülüyorum hem bazı arkadaşların hakkının yenecek olması beni çok rahatsız ediyor.

japon34, 6 yıl önce
Ulan işin gücün milleti galeyana getirmek biraz delikanlı ol KPSS'den düşük aldın anlaşılan senin başka işin yok mu milleti provoke ediyorsun ya da ettiğini zannedilorsun senin gibi bir şeyi başaramamış başaramayacak ezikler anca konuşur benim KPSS puanım iyi kontenjandayım sıralamam çok iyi olursa olur olmazsa Allah'a havale ediyorum ama senin gibi burda milleti devlete millete karşı kışkırtmıyorum dün de senin gibi biri salonda vardı milletin moralini bozup duruyordu

japon34
Kapalı
16 Nisan 2018 18:12

Senin öğrencilerine yazık ne kuyruk acın var anlamadım ben ne akpliyim ne torpilli kontenjandayım ilk sıralarda hem de senin gibiler milleti zan altında bırakmasın diyorum sadece olursa torpillli mi olmuş olacağım yanı :) Allah sana akıl fikir versin seni kale alıp yazan da suç

Ulan mı? Seni öğretmen yaparlarsa ülke adına çok yazık olacak gerçekten.Daha önce de söyledim,4 yıllık ''kadrolu'' öğretmenim.Beni rahatsız eden şey kendi okulumda da tanık olduğum gibi senin gibi yobaz ve kaba Akepeli'lerin torpille öğretmenlik kadrolarını doldurması.Hem ülke adına çok üzülüyorum hem bazı arkadaşların hakkının yenecek olması beni çok rahatsız ediyor.

mhmdunlu
Aday Memur
16 Nisan 2018 19:24

Torpil aşığı sızlandığına göre adil bir uygulama olacak nispeten bu iddia.

Toplam 54 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi