Editörler : F16 Gökçen

zeeyttiin
Aday Memur
17 Mayıs 2018 18:53

5 mayıstaki sınavdan ses çıkmıyor kaç kişi girdi ki acaba? bu kadar uzun sürdü açıklamk

hahamas
Aday Memur
17 Mayıs 2018 20:16

5 mayısta olan sınav umarım en kısa sürede açıklanır. ama ne olacağımızı ne kadar maaş alacağımızı hiç bilmiyorum. sınavda benim ingilizce boştu diğer 80 sorudan 3 boşum vardı. muhtemelen sınava 2500 kişi civarında kişinin girdiğini tahmin ediyorum.

zeeyttiin, 6 yıl önce

5 mayıstaki sınavdan ses çıkmıyor kaç kişi girdi ki acaba? bu kadar uzun sürdü açıklamk

birmatematikcii
Aday Memur
18 Mayıs 2018 01:49

bu ilana nerden başvuru yapmıştınız ben hiç rastlamadım

hahamas
Aday Memur
22 Mayıs 2018 05:23

kariyer.net ten ilan vermişlerdi hocam.

birmatematikcii, 6 yıl önce

bu ilana nerden başvuru yapmıştınız ben hiç rastlamadım

ryumustutan
Aday Memur
24 Mayıs 2018 18:21

mülakata çağrılan yokmu benden başka ? güvenlik soruşturması ne kadar sürüyo göreve başlayanlar varsa bilgi verir misiniz ?

zeeyttiin, 6 yıl önce

hahamas
Aday Memur
24 Mayıs 2018 21:06

5 mayıstaki sınav için mi çağrıldınız mülakata hocam?

ryumustutan, 6 yıl önce

mülakata çağrılan yokmu benden başka ? güvenlik soruşturması ne kadar sürüyo göreve başlayanlar varsa bilgi verir misiniz ?

ryumustutan
Aday Memur
25 Mayıs 2018 10:17

15 nisan da oldu sınav

hahamas, 6 yıl önce

5 mayıstaki sınav için mi çağrıldınız mülakata hocam?

Entfroster
Aday Memur
30 Mayıs 2018 03:47

Güvenlik soruşturması için form doldurdunuz mu

ryumustutan
Aday Memur
30 Mayıs 2018 09:52

hayır

Entfroster, 6 yıl önce

Güvenlik soruşturması için form doldurdunuz mu

İşlemeci0202
Kapalı
30 Mayıs 2018 12:32

Dostum bende mülakata çağırıldım mülakatı çoktan yaptık hatta 1 buçuk ay olmak üzere güvenlik soruşturmasının sonucuna göre biz sizi ararız dediler ama ne arayan var ne soran profesyonel iş yaşamıyla alakası olmayan bir mükakattı kurum da öyle idi zaten menzil tarikatına bağlı olarak çalışıyolarmış ben şu an başka biyerde iş buldum eğer imkanın varsa başka yerleri değerlendir çok zorda kalmadıkça bu bankayı tercih etmeyin hakkında edindiğim bilgiler hiç hoş şeyler değil en başta vakıflar genel müdürlüğünün hissesi sadece yüzde 3 geri kalan tüm hisse menzil tarikatına ait haberiniz olsun
ryumustutan, 6 yıl önce

ryumustutan
Aday Memur
30 Mayıs 2018 12:46

Su an aktif calisiyorm zaten ama calistigim yer prestijli bi is degil sabit bi is yukselme imkanj yok o yuzden bekliyorm sadece arayan soran yok benide henuz beklemeye devam
İşlemeci0202, 6 yıl önce
Dostum bende mülakata çağırıldım mülakatı çoktan yaptık hatta 1 buçuk ay olmak üzere güvenlik soruşturmasının sonucuna göre biz sizi ararız dediler ama ne arayan var ne soran profesyonel iş yaşamıyla alakası olmayan bir mükakattı kurum da öyle idi zaten menzil tarikatına bağlı olarak çalışıyolarmış ben şu an başka biyerde iş buldum eğer imkanın varsa başka yerleri değerlendir çok zorda kalmadıkça bu bankayı tercih etmeyin hakkında edindiğim bilgiler hiç hoş şeyler değil en başta vakıflar genel müdürlüğünün hissesi sadece yüzde 3 geri kalan tüm hisse menzil tarikatına ait haberiniz olsun

anilaydemir
Aday Memur
30 Mayıs 2018 20:50

vakıf katılımla ilgili bu açıklamaları hangi delil veya kanıtlara göre yapıyor arkadaş merak ediyorum ? biraz daha detaylandırabilirse sevinirim hazineye ait yani devlete ait olan banka ve türevlerinden bahsediyoruz burda çünkü ?bende sınavına girdim mülakatını bekliyorum

Entfroster
Aday Memur
30 Mayıs 2018 21:19

Aklıma takılan güvenlik soruşturması yapıyoruz diye bekletiyolar peki bu soruşturmayı nasıl yapıyolar neye göre yapıyorlar çünkü benden güvenlik soruşturması formu istemediler form doldurtmadan soruşturma yapmaları mümkün mü?

ryumustutan
Aday Memur
01 Haziran 2018 17:55

benden de form istenmedi neye göre yapıldığı bi muallak malesef bekleyip öğreneceğiz. kim ne derse desin kulak asmayacaksın ,kolay değil öyle koskoca başbakanlık hazinesiyle kurulan bi bankaya laf söyleyebilmek. ziraate ve halk bankasına da laf edeceksin o zaman .asılsız bu söylentilerin hepsi

Entfroster, 6 yıl önce

Aklıma takılan güvenlik soruşturması yapıyoruz diye bekletiyolar peki bu soruşturmayı nasıl yapıyolar neye göre yapıyorlar çünkü benden güvenlik soruşturması formu istemediler form doldurtmadan soruşturma yapmaları mümkün mü?

bhuraqe
Aday Memur
26 Haziran 2018 02:17

Sizden belge alıp soruşturma yapması mantıklı değil zaten.

ryumustutan
Aday Memur
27 Haziran 2018 10:32

BİLEMİYORUZ HOCAM BEKLEMEYE DEVAM Bİ GELİŞME YOK HENÜZ YAKLAŞIK 45 GÜN OLDU

bhuraqe, 6 yıl önce

Sizden belge alıp soruşturma yapması mantıklı değil zaten.

munez78
Aday Memur
02 Temmuz 2018 12:24

ben aralıkta mülakata girdim hala bekliyorum.

en az 6-7 aya hazırlıklı ol.

bizden öne haziran 2017'de mülakat yapılmış. o adamları ocak 2018'de işe çağırdılar. 7 ay beklettiler.

ryumustutan, 6 yıl önce

BİLEMİYORUZ HOCAM BEKLEMEYE DEVAM Bİ GELİŞME YOK HENÜZ YAKLAŞIK 45 GÜN OLDU

ryumustutan
Aday Memur
10 Temmuz 2018 19:37

bekleyeceğiz mecbur 2 ay doldu benimde , olumlu olumsuz bi cevap gelmedi henüz bekmeye devam

munez78, 6 yıl önce

ben aralıkta mülakata girdim hala bekliyorum.

en az 6-7 aya hazırlıklı ol.

bizden öne haziran 2017'de mülakat yapılmış. o adamları ocak 2018'de işe çağırdılar. 7 ay beklettiler.

msb1283
Aday Memur
11 Temmuz 2018 17:34

Merhaba, bende 5 Mayıs ta girdim sınava yarın sabah mülakatım var, 15 Nisan da sınava giren arkadaşlar daha önce mülakata katılmış anladığım kadarıyla, mülakat bireysel mi ?

Grup Mülakatı mı yapıyorlar, sorular ne tarz, bilgi paylaşabilen olursa çok teşekkür ederim.

yigido.58
Aday Memur
12 Temmuz 2018 00:18

Mülakata daha önce giren var mı? Neler soruluyor mülakatta. Sohbet havasında mı oluyor yoksa bilgi içerikli sorular mı soruluyor?

Toplam 110 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi