Editörler : Pangaea
16 Nisan 2018 16:21

Antalya mülakat bilgi paylaşımı

Merhaba arkadaşlar, herkese mülakatlarda başarılar diliyorum,

Allah yardımcınız olsun.

Komisyon tutumları tavırları nasıldı?

bilgi verebilirse çok sevinirim.

Kolaylıklar dilerim..

lutt
Şube Müdürü
17 Nisan 2018 16:34

yok mu?

17 Nisan 2018 16:53

Bir Tanıdığım ; Çok rahat bir ortam ,pozitif enerji söz konusu , en azından yüzüne bakılan ,Söylediği olumlu şeylere kafa sallayıp onay vermişler , içten samimi bir ortam varmış , ayrıca rahat olun KPSS puanına yakın puanlar olacak denilmiş ( bunu sırada bekleyen bir kaç kişiye söylemişler rahatlatmak içinde olabilir). sıralamadakiler bu yıl çok şanslı şeklinde konuşmalar geçmiş.

Klasik dört zarf bir soru baya zor aşırı bilgi

1 tanesi eğitim bilimleri , 1 soru bir söz , 1 soruda Teknolojiyle ilgili Yorum

TÜRKİYE AŞKI
Aday Memur
17 Nisan 2018 17:19

yaw süleyman suyunu çıkardın artık. Kimse yemiyor artık. Bırak buralarda takılmayı git sınav çalış.

süleyman_1987, 6 yıl önce

Bir Tanıdığım ; Çok rahat bir ortam ,pozitif enerji söz konusu , en azından yüzüne bakılan ,Söylediği olumlu şeylere kafa sallayıp onay vermişler , içten samimi bir ortam varmış , ayrıca rahat olun KPSS puanına yakın puanlar olacak denilmiş ( bunu sırada bekleyen bir kaç kişiye söylemişler rahatlatmak içinde olabilir). sıralamadakiler bu yıl çok şanslı şeklinde konuşmalar geçmiş.

Klasik dört zarf bir soru baya zor aşırı bilgi

1 tanesi eğitim bilimleri , 1 soru bir söz , 1 soruda Teknolojiyle ilgili Yorum

17 Nisan 2018 17:36

yukarıdaki yazdıklarımdan seni rahatsız eden hangi satır ???

TÜRKİYE AŞKI, 6 yıl önce

yaw süleyman suyunu çıkardın artık. Kimse yemiyor artık. Bırak buralarda takılmayı git sınav çalış.

emregrs
Aday Memur
17 Nisan 2018 20:14

Hocam dur sen, ben tek tek not alıyorum bu arkadaşları, bütün bilgileri alıyorum, hepsi hakkında suç duyurusunda bulunacağım dedikleri çıkmazsa. Bir kişi bile 3 puan üstünde alsın, tek tek hesap verecekler mahkemede

TÜRKİYE AŞKI, 6 yıl önce

17 Nisan 2018 20:26

Hocam 3 puan üstünde alanımı mahkemeye vereceksin

yoksa 3 puandan fazla verilmeyeceğini iddia edenimi

emregrs, 6 yıl önce

Hocam dur sen, ben tek tek not alıyorum bu arkadaşları, bütün bilgileri alıyorum, hepsi hakkında suç duyurusunda bulunacağım dedikleri çıkmazsa. Bir kişi bile 3 puan üstünde alsın, tek tek hesap verecekler mahkemede

18 Nisan 2018 08:23

o zaman şöyle yapalım ,

1- Sn İsmet Yılmaz'ı

2-Türk Eğitim Sen Başkanı Talip Geylan ı

3- Kontenjan içinde ki 20.000 kişiyi

4-Ve Beni de ekle Bizi Avrupa insan hakları , dünya mahkemeleri , uzay mahkemeleri heryere şikayet et çünkü biz Kontenjanın içindeyiz . Asıl mesele kontenjan içinde olmak bizim tek suçumuz bu

5-Fetö cü değiliz , PKK lı değiliz Hiç bir ayrılıkçı unsurun içinde olmadık olmayacağız , Vatan millet aşığı öğretmenler adına alnımız ak , Bize hesap soracak HAK tır,

Büyük sözü dinle 2018 KPSS ye hazırlan , ama ordakilere de suç duyurusunda bulun , şurdakilere de bulun , herkese bulun LÜTFEN , Mahkeme reşit misin onu sorar ama dikkat et, veli ni götür

şimdi de get nere suç duyurusunda bulunuyorsan bulun haydi

emregrs, 6 yıl önce

lutt
Şube Müdürü
19 Nisan 2018 13:55

aynı puan verilecekmıs miş???

emregrs
Aday Memur
19 Nisan 2018 14:28

Ben onların ağzından öyle birşey duymadım.

Ben sen ve senin gibilerin ağzından iddialar duydum. Tek tek not aldım söylemde bulunanları. Bulunduğu söylemde tanık gösterenleri de not aldım. Yok şube müdürü geldi şöyle dedi yok şu geldi rahat olun puan vermeyeceğiz dedi vs. Hepiniz bende saklısınız.. az kaldı bekleyin

süleyman_1987, 6 yıl önce

o zaman şöyle yapalım ,

1- Sn İsmet Yılmaz'ı

2-Türk Eğitim Sen Başkanı Talip Geylan ı

3- Kontenjan içinde ki 20.000 kişiyi

4-Ve Beni de ekle Bizi Avrupa insan hakları , dünya mahkemeleri , uzay mahkemeleri heryere şikayet et çünkü biz Kontenjanın içindeyiz . Asıl mesele kontenjan içinde olmak bizim tek suçumuz bu

5-Fetö cü değiliz , PKK lı değiliz Hiç bir ayrılıkçı unsurun içinde olmadık olmayacağız , Vatan millet aşığı öğretmenler adına alnımız ak , Bize hesap soracak HAK tır,

Büyük sözü dinle 2018 KPSS ye hazırlan , ama ordakilere de suç duyurusunda bulun , şurdakilere de bulun , herkese bulun LÜTFEN , Mahkeme reşit misin onu sorar ama dikkat et, veli ni götür

şimdi de get nere suç duyurusunda bulunuyorsan bulun haydi

19 Nisan 2018 14:48

hocam sizin ne zaman mülakat

lutt, 6 yıl önce

aynı puan verilecekmıs miş???

Elifyyyy
Aday Memur
19 Nisan 2018 17:02

Hamidiye ortaokulda mülakata giren var mı bilgi lütfen

Ogretmen0734
Aday Memur
19 Nisan 2018 17:10

Ben 14 ünde muratpaşa hamidiye imam hatip de girmiştim.

Elifyyyy, 6 yıl önce

Hamidiye ortaokulda mülakata giren var mı bilgi lütfen

Elifyyyy
Aday Memur
19 Nisan 2018 19:36

Hocam kaç komisyon vardı tavırları nasıldı? Kimlik dışında bir belge istiyorlar mı

koby24
Aday Memur
19 Nisan 2018 20:16

Bence faydasız bir tartışma bi yerde dense bile bu kural varsa eğer herkes uyar herkes söyler bazı kişiler sadece söylendi diyor. Bu kişiler doğru söylüyor olabilir yanlış anlaşılmasın ama bu bir yönetmelik değil söylemlere bu denli garanti demek doğru değil. O yüzden belli olmaz bence. Burada yazılanları kesin haberler gibi algılamak yanlış. Kesinlikle sonuncu dahi olsa olsanız mülakata gidiniz.

lutt
Şube Müdürü
20 Nisan 2018 08:02

izlenimler ne?

Ogretmen0734, 6 yıl önce

Ben 14 ünde muratpaşa hamidiye imam hatip de girmiştim.

lutt
Şube Müdürü
25 Nisan 2018 17:22

ee baskka

emrah2532
Aday Memur
28 Haziran 2022 14:17

ballı ballı

kafasız
Aday Memur
01 Temmuz 2022 07:38

ballı ballı ballı:D