Editörler : crops35

Kapalı
16 Nisan 2018 21:12

Teiaş'a yeni atanan kadrolu işçi ne zaman tayin isteyebilir?

Teiaş a atanan kadrolu işçi ne zaman tayin isteyebilir 8. Ayındayım 1 sene dolunca tayin isteyebilir miyim test ekibindeyim.

diş_fırçası
Aday Memur
17 Nisan 2018 15:54

Yaptığı kanalizasyona hele bir varsın.....

ebruetk
Kapalı
18 Nisan 2018 00:03

İnsan ol be insan gibi cevap ver beynin olmadığı için fikrinde ancak bu kadar!!!
diş_fırçası, 6 yıl önce

Yaptığı kanalizasyona hele bir varsın.....

diş_fırçası
Aday Memur
18 Nisan 2018 10:15

burada sana hakaret etmemişim edilmemiş, espiri mahiyetinde yazılmış. sana hakaret etseydim daha iyisini yazardım senin gibi dar düşünüp basit yazmazdım. sende beyin olsa ÜNV okur memur vs olurdun.( bak bu hakaret). kapasiten anca buna yetiyor demekki.

ebruetk, 6 yıl önce
İnsan ol be insan gibi cevap ver beynin olmadığı için fikrinde ancak bu kadar!!!

ebruetk
Kapalı
18 Nisan 2018 12:53

Sen yaptığını sandığın ucuz espiri ve hakareti al kendine sakla. Çünkü burası fikir edinme ve tartışma platformu ( anlaşıldığı üzere seninde bunla alakan pek olmadığına göre ) Benim çalıştığım konum,fikrin olmadan konuştuğun okuduğum üniversite seni hiç bağlamaz. Zaten Fikrin olmadığıda burdan belli karşında ki kişinin ne olduğunu ne okuduğu bilmeden yorum yapma hakkını kendinde buluyorsun. Dar Düşünceye ve senin kapasitene gelirsek eğer ,sen geniş düşünceli ve açık görüşlü olsaydın da beynini kullanıp (tabi varsa) doğru düzgün yorum yapabilseydin.
diş_fırçası, 6 yıl önce

burada sana hakaret etmemişim edilmemiş, espiri mahiyetinde yazılmış. sana hakaret etseydim daha iyisini yazardım senin gibi dar düşünüp basit yazmazdım. sende beyin olsa ÜNV okur memur vs olurdun.( bak bu hakaret). kapasiten anca buna yetiyor demekki.

diş_fırçası
Aday Memur
18 Nisan 2018 13:44

Sende zeka olsa kendi platformunda yazardın. Burası Teknik Hizmetler forumu sen ''4/C'li Geçici Personel, Taşeron Firma ve Diğer İşçiler'' buraya yazacaksın.

ebruetk, 6 yıl önce
Sen yaptığını sandığın ucuz espiri ve hakareti al kendine sakla. Çünkü burası fikir edinme ve tartışma platformu ( anlaşıldığı üzere seninde bunla alakan pek olmadığına göre ) Benim çalıştığım konum,fikrin olmadan konuştuğun okuduğum üniversite seni hiç bağlamaz. Zaten Fikrin olmadığıda burdan belli karşında ki kişinin ne olduğunu ne okuduğu bilmeden yorum yapma hakkını kendinde buluyorsun. Dar Düşünceye ve senin kapasitene gelirsek eğer ,sen geniş düşünceli ve açık görüşlü olsaydın da beynini kullanıp (tabi varsa) doğru düzgün yorum yapabilseydin.

diş_fırçası
Aday Memur
18 Nisan 2018 13:50

senin yazdığın forum teknik hizmetler memur sınıfının forumudur. Sen ''4/C'li Geçici Personel, Taşeron Firma ve Diğer İşçiler'' forumuna yazacaksın. işçisin sen çünkü. ve işçi kal senin kapasiten kaldırmaz gibi memurluğu.

ebruetk, 6 yıl önce

ebruetk
Kapalı
18 Nisan 2018 14:34

Ya canım bir git işine ben devletin kadrolu teknikeriyim nereye yazacağımıda sana soracak değilim işçiyim evet ve seni teknik bilgimle ve paramla ezerim şimdi çık git, açtığım konudan.!! Yorumda yapma artık.!
diş_fırçası, 6 yıl önce

senin yazdığın forum teknik hizmetler memur sınıfının forumudur. Sen ''4/C'li Geçici Personel, Taşeron Firma ve Diğer İşçiler'' forumuna yazacaksın. işçisin sen çünkü. ve işçi kal senin kapasiten kaldırmaz gibi memurluğu.

ihsan6306
Aday Memur
18 Nisan 2018 20:06

Kardeşim 8 ay geçmesi 5 yıl geçmesi önemli değil hangi bölgedesin bilmiyorum ama eğer yukarıdan bir tanıdığın varsa aynı gün gidersin teiaş 17. Dönem toplu sözleşmesinde 2 yıl yazıyor ama dediğim gibi tanıdık varsa hiç sorun değil
Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi