Editörler : "eskiyara"Pangaea
18 Nisan 2018 20:18

Seçim ve il dışı

Seçin il dışı atamalarını nasıl etkiler sizce ?tecrübeli olanlar?

uzgn
Aday Memur
18 Nisan 2018 20:59

Merhaba ben bu zamana kadar tüm seçim dönemlerinde çok fazla il dışı açıldığını gördüm. buna dayanarak bu seçiminde il dışını olumlu yönde etkileyeceğini düşünüyorum ...

Denizenis
Aday Memur
18 Nisan 2018 21:07

Teşekkürler hocam tecrübeniz paylaştığınız için

gorki91
Şef
18 Nisan 2018 22:30

Insallah diyelim oyle olma ihtimali yuksek

muallim51
Şube Müdürü
19 Nisan 2018 09:14

seçim yıllarında genelde il dışına çok yer açılır.

ashil13
Genel Müdür
19 Nisan 2018 18:19

hiç bir ilgisi olmaz

19 Nisan 2018 18:59

Hic alaka yok gercekten. Biri mantigini aciklarsa bu buasligin? Acan kisinin nasil bir mantigi var mesela?

Denizenis
Aday Memur
19 Nisan 2018 21:17

Neresi saçma? Mantık kuran kurmuş ve saygıyla cevap vermiş tartışmak istiyorsan başka başlığa buradan sana senin seviyennden cevap çıkmaz!!!!

memuradammm, 6 yıl önce
Hic alaka yok gercekten. Biri mantigini aciklarsa bu buasligin? Acan kisinin nasil bir mantigi var mesela?

lodos04075
Şube Müdürü
19 Nisan 2018 22:51

Seçimin il dışı atamalardan önce olması sebebiyle bir etkisi olacağını düşünmüyorum

akarakas78
Memur
19 Nisan 2018 23:27

seçimle il dışı kontenjanın hiçbir ilgisi yok...öğretmenler sosyal medyada örgütlenip bol kontenjan taleplerini bakanlık bünyesinde dillendirirlerse bir işe yarar aksi durumda fazla kontenjan olacağında sanmıyorum..

20 Nisan 2018 00:50

Elbette sevinyenize inip tartismam. Ama aciklama istemek neden tartışmaya meyil olarak algılanıyor. Sadece fakulte mezunu bir insanin secim il ici disi kontenjan ilskisi mantigi merak ettim ?
Denizenis, 6 yıl önce

Neresi saçma? Mantık kuran kurmuş ve saygıyla cevap vermiş tartışmak istiyorsan başka başlığa buradan sana senin seviyennden cevap çıkmaz!!!!

Denizenis
Aday Memur
20 Nisan 2018 03:22

Turkıye'de normal akıllı bir insan her şeyin seçimlerle ilgisi olduğunu bilir! Bunun için gecmişteki atamalara bakmanız yeterli i.Bunu bilenler var ki sosyal medyada örgütlenen gruplar var. Yani ülkemizi tanımayan birine laf anlatmak zor iş vesselam.

memuradammm, 6 yıl önce
Elbette sevinyenize inip tartismam. Ama aciklama istemek neden tartışmaya meyil olarak algılanıyor. Sadece fakulte mezunu bir insanin secim il ici disi kontenjan ilskisi mantigi merak ettim ?

Denizenis
Aday Memur
20 Nisan 2018 03:26

Tavsiyeniz için teşekkür ederim zaten gruplar dediğiniz gibi açılmaya başlamış.

akarakas78, 6 yıl önce

seçimle il dışı kontenjanın hiçbir ilgisi yok...öğretmenler sosyal medyada örgütlenip bol kontenjan taleplerini bakanlık bünyesinde dillendirirlerse bir işe yarar aksi durumda fazla kontenjan olacağında sanmıyorum..

20 Nisan 2018 19:50

Herhangi bir secim doneminde secim vaadi, ya da bir siysinin burokratin herhangi birinin yer değiştirme kontenjanlarini daha fazla açacağız dedigini sunun . Saygiyla ozur dileyecegim. Benim bildigim bu donemlerde sozlesmelilerib kadro almasi talebi olur, hizmet affi, bir atamaya basvuru suresinin dusurulmesi vb.
Denizenis, 6 yıl önce

Turkıye'de normal akıllı bir insan her şeyin seçimlerle ilgisi olduğunu bilir! Bunun için gecmişteki atamalara bakmanız yeterli i.Bunu bilenler var ki sosyal medyada örgütlenen gruplar var. Yani ülkemizi tanımayan birine laf anlatmak zor iş vesselam.

Denizenis
Aday Memur
21 Nisan 2018 17:53

Türkiye de nasıl nerede yaşadığınızı gerçekten merak ettim. Normal bir vatandaş bilir ki seçimde her kesim mutlu edilir. Sonunda da karşılığı alınır. Sanırım siz yer değiştirme sıkıntısı hiç yaşamamışsınız bizi de anlamamız çok zor. Sıkıntı yaşayanların beklentisi yüksek. Yerler açıklandıgında daha net görücez.

memuradammm, 6 yıl önce
Herhangi bir secim doneminde secim vaadi, ya da bir siysinin burokratin herhangi birinin yer değiştirme kontenjanlarini daha fazla açacağız dedigini sunun . Saygiyla ozur dileyecegim. Benim bildigim bu donemlerde sozlesmelilerib kadro almasi talebi olur, hizmet affi, bir atamaya basvuru suresinin dusurulmesi vb.

uzgn
Aday Memur
21 Nisan 2018 23:03

Sayın öğretmen arkadaşlarım. Konu üzerine tartışacak bir durum olduğunu düşünmüyorum. Arkadaşımız bir soru sormuş bizde gayet saygıyla cevap verdik.karsi tarafı rahatsız edecek yorumlarda bulunmamak en güzeli. Konu iddia konusu haline dönüşmemeli bence.sonucta herkes ongorusunu söylüyor.tecrubelerine dayanarak konuşuyor.inseallah seçimden dolayı çok yer açılacak diye düşünüyorum ben.umarim herkes umduğunu bulur.

çocuklargülsün
Daire Başkanı
22 Nisan 2018 00:08

Her şey seçimle alakalı falan değil. Hangi serim döneminde il içi il dışında fazla Kontenjan açıldığını gördünüz??? İlk atama evet ilk atamalarda fazla alım oluyor ama il içi il dışı vs seçimden etkilenmez
Denizenis, 6 yıl önce

bulaşıkkk
Yasaklı
22 Nisan 2018 09:40

Ben de seçimden dolayı daha fazla kontenjan açılacağını düşünüyorum. Şuanda bir oyun bile büyük önemi var. Tayini çıkmayanların oyunu kaybetmeyelim diye seçime özel daha fazla kontenjan açılabilir.

Denizenis
Aday Memur
22 Nisan 2018 16:22

Ben de fazla yer acılacagıno düsünüyorum çünkü sayın bakanımız batıda çok acık yer var dedi.

Denizenis
Aday Memur
22 Nisan 2018 16:24

Ayrıca ilk atama doğuya oluyor doğudan gitsinler ki ilk atama oraya gelsin. 5 yıl bitti artık batı b

Denizenis
Aday Memur
22 Nisan 2018 16:25

Batıda bir yer aileme yakın bir istıyorum

Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi