Editörler : crops35

umutocakk
Memur
28 Nisan 2018 23:20

Hocam ben fotokopisini çektim üniversitenin öğrenci işlerine götürdüm Aslı gibidir mühürü ve onaylayan imza attı noter onaylı oluyor mu bu şekilde kabul edilir mi yani?
ŞENAY AŞSIZ, 6 yıl önce

sanırım orada iade edecekler. Ben aslını yollamadım. noterden tasdikledim onu yolladım. Aslını yollamayı göze alamadım.

ŞENAY AŞSIZ
Aday Memur
29 Nisan 2018 13:07

aslı gibidir yapmışsanız sorun çıkacağını sanmıyorum. Benim üniversiteye gitme gibi bir durumum yoktu. olsa bende sizin yaptığınızı yapardım. bence sorun çıkmaz.

umutocakk, 6 yıl önce
Hocam ben fotokopisini çektim üniversitenin öğrenci işlerine götürdüm Aslı gibidir mühürü ve onaylayan imza attı noter onaylı oluyor mu bu şekilde kabul edilir mi yani?

umutocakk
Memur
30 Nisan 2018 00:22

Anladım hocam teşekkürler bende öyle yaparım o zaman dediğiniz gibi aslını göndermek bana da mantıklı gelmiyor
ŞENAY AŞSIZ, 6 yıl önce

aslı gibidir yapmışsanız sorun çıkacağını sanmıyorum. Benim üniversiteye gitme gibi bir durumum yoktu. olsa bende sizin yaptığınızı yapardım. bence sorun çıkmaz.

ŞENAY AŞSIZ
Aday Memur
30 Nisan 2018 12:55

nereye başvurmuştunuz hocam?

umutocakk, 6 yıl önce
Anladım hocam teşekkürler bende öyle yaparım o zaman dediğiniz gibi aslını göndermek bana da mantıklı gelmiyor

umutocakk
Memur
30 Nisan 2018 12:56

İstanbul'a başvurdum hocam
ŞENAY AŞSIZ, 6 yıl önce

nereye başvurmuştunuz hocam?

kucurizm
Aday Memur
07 Mayıs 2018 13:18

Giriş (Sözlü) sınavları 21/05/2018-01/06/2018 tarihleri arasında Ankara?da yapılacaktır.Adayların sınav günü, saati ve sınav salonu Genel Müdürlüğümüz (www.goc.gov.tr) internet sitesindenilan edilecektir.

İlanda geçen sözlü sınav tarihi yukarıdaki gibi acaba yakın zamanda sözlü sınav tarih ve zamanı açıklar mı ?

hakan deveci
Memur
10 Mayıs 2018 22:44

Mülakat tarihleri ile alakalı arayan oldu mu ben aradım bagliyom dio kimseye baglanmiyo tel kapaniyo. Ne zaman olucak bu mülakatlar. Diplomayi da verdik zaten👎

ippp
Memur
11 Mayıs 2018 17:42

mülakatta yanımızda bir şey götürmemiz gerekiyor mu açıklandı bu arada günler

umutocakk
Memur
11 Mayıs 2018 18:29

Kimliğiniz yeterli olacaktır gerekli belgeleri göndermişsiniz zaten,ben mülakata gidemeyeceğim o gün tamda sınavıma denk geliyor
ippp, 6 yıl önce

mülakatta yanımızda bir şey götürmemiz gerekiyor mu açıklandı bu arada günler

MERSİN9033
Aday Memur
11 Mayıs 2018 21:40

Siz hangisi icin girecektiniz

11 Mayıs 2018 21:47

ne sınavı var hocam

umutocakk, 6 yıl önce
Kimliğiniz yeterli olacaktır gerekli belgeleri göndermişsiniz zaten,ben mülakata gidemeyeceğim o gün tamda sınavıma denk geliyor

umutocakk
Memur
11 Mayıs 2018 22:07

Okul okuyorum finallere denk geldiği için gidemeyeceğim önemli bir sınav olmazsa giderdim
Memur adayi12, 6 yıl önce

ne sınavı var hocam

Toplam 72 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi