Editörler :
11 Haziran 2018 19:56

Samuelson90
Aday Memur

Ankara'da girdim hocam.

aranelly, 1 yıl önce - Alıntıya git
Hayırlı olsun hocam ben de Ankara'da girmiştim ama olumlu olumsuz dönüş almadım sanırım dönülmeyenler olumsuz oldu. Grup mülakatında da grubu organize etmiş ve fikirlerimi gayet açık ve destekleyerek ifade etmiştim oysaki.
11 Haziran 2018 20:06

aranelly
Aday Memur
Hayırlı olsun hocam ben de Ankara'da girmiştim ama olumlu olumsuz dönüş almadım sanırım dönülmeyenler olumsuz oldu. Grup mülakatında da grubu organize etmiş ve fikirlerimi gayet açık ve destekleyerek ifade etmiştim oysaki.
Samuelson90, 1 yıl önce - Alıntıya git

Olumsuz da dönmedilerse bu hafta içinde mailleri atarlar diye düşünüyorum belki yarına sarkmış olabilir mülakat da öyle geçti diyorsanız :)

11 Haziran 2018 20:21

Napcazbiz
Yasaklı

Geri dönüş alan arkadaşlara hayırlı olsun. Benim de mülakatım iyi geçmesine rağmen olumlu olumsuz dönüş almadım. Bu saatten sonra da atacaklarını düşünmüyorum.Kısmet değilmiş :)

11 Haziran 2018 22:01

capricorn.900
Aday Memur

Olumlu dönüş alan arkadaşlar grup mülakatında case te vardığınız ortak karar neydi?

11 Haziran 2018 22:07

Jimbo
Aday Memur

Olumlu dönüş alan arkadaşlar grup mülakatında case te vardığınız ortak karar neydi?

capricorn.900, 1 yıl önce - Alıntıya git
ben olumlu dönüş aldım fakat ortak karara varmadık.
11 Haziran 2018 22:08

Mulkiye11
Aday Memur

Hiç utanmıyor musunuz insanları kandırmaya ?

Grup mülakatından öncede aynı ekip ingilizce kompozisyon yazdırıyorlar diyerek insanları kandırdınız. Hiç ahlak kalmamış sizde , insanların emeklerinede mi yazık değil karaktersizler.

Kısacası, arkadaşlar bu trollere inanıp üzülmeyin daha dönüşler başlamamış bugün insan kaynaklarıyla görüştüm içiniz ferah olsun.

11 Haziran 2018 22:09

capricorn.900
Aday Memur

Anladım tebrikler :) Bugün dönüş almayanlar umudu kesmeli mi? :(

11 Haziran 2018 22:11

capricorn.900
Aday Memur

Grup mülakatından öncede aynı ekip ingilizce kompozisyon yazdırıyorlar diyerek insanları kandırdınız. Hiç ahlak kalmamış sizde , insanların emeklerinede mi yazık değil karaktersizler.

Kısacası, arkadaşlar bu trollere inanıp üzülmeyin daha dönüşler başlamamış bugün insan kaynaklarıyla görüştüm içiniz ferah olsun.

Mulkiye11, 1 yıl önce - Alıntıya git

Gerçekten mi ?

11 Haziran 2018 22:12

Jimbo
Aday Memur

niye kandıralım insanları? Sacma sapan konusma. olumlu dönüş aldık işte. 21inden 27sine kadar devam edecek bireysel mülakatlar. seans seçimimi de yaptım. akşam üstüne kadar 20şer dakikalık arayla seanslar. sonrasında birer saat arayla. Bir kişinin yalanı üzerinden millete sallama. Yardımcı olma amacıyla yazıyoruz burada.
11 Haziran 2018 22:42

SeleNN0
Aday Memur
ben olumlu dönüş aldım fakat ortak karara varmadık.
Jimbo, 1 yıl önce - Alıntıya git
peki karariniz neydi
11 Haziran 2018 22:44

SeleNN0
Aday Memur
Bende bugun aradim.Dönüşler başladı denildi ama olumlulara dönülmüş bence.Banada dönülmedi bende kendimi iyi anlatmistim ama agir kinama demistim.bu cevabi verip cagrilan varmi
11 Haziran 2018 22:48

Jimbo
Aday Memur
peki karariniz neydi
SeleNN0, 1 yıl önce - Alıntıya git
ben de sizin gibi ağır kınama dedim. Verilen cevaptan ziyade ekip çalışmasına yatkınlık, kendini ifade edebilmek, sakinlik vs önem taşıyor bu aşamada.
11 Haziran 2018 22:57

capricorn.900
Aday Memur
Biz de ağır kınama demiştik. Kendimce acaba ortak cevabımız mı yanlış diye düşündüm. Çünkü bireysel anlamda ben de kendimi başarılı bir mülakat süreci atlatmış olarak görüyordum. Tabii bahsedildiği gibi kişisel başka etkenler de vardır.
11 Haziran 2018 23:51

SeleNN0
Aday Memur
Bende kendimi iyi anlattigimi dusunuyorum ama kismet degilmis olumlulura dönülmüş bence.Hayirlisi olsun herkez için.
12 Haziran 2018 00:25

h.tepeli
Aday Memur

Benim de güzel geçmişti ama sanırım konu kolay olduğu için herkesin güzel geçmiş :) Artık dönüş olmaz büyük ihtimal mesaj ve maille ulaştıklarına göre, eğer arayarak haber verselerdi belki bir kaç gün sürebilirdi. Dönüş alan arkadaşlara başarılar bundan sonrası için.

12 Haziran 2018 00:44

cembicer
Aday Memur

yoo utanmıyorum. sen ben burada ingilizce kompozisyon yazdım dedim diye mülakata girmekten vazgeçip kolay lokma olduysan o senin bileceğin iş :)

21-27 Haziran arası seçeceğim tarihte istanbulda olacağım. sen de evde otur dünya kupası izle keko.

12 Haziran 2018 00:52

SeleNN0
Aday Memur
Bu karakterle nasil secildiniz hayret
12 Haziran 2018 01:20

Mulkiye11
Aday Memur

yoo utanmıyorum. sen ben burada ingilizce kompozisyon yazdım dedim diye mülakata girmekten vazgeçip kolay lokma olduysan o senin bileceğin iş :)

21-27 Haziran arası seçeceğim tarihte istanbulda olacağım. sen de evde otur dünya kupası izle keko.

cembicer, 1 yıl önce - Alıntıya git

he seçilmişsindir göt lalesi he :)

12 Haziran 2018 01:21

cembicer
Aday Memur

ağlama melis :)

21 haziran 2018 saat 14.00 :)

12 Haziran 2018 01:23

cembicer
Aday Memur

ingilizce bilmeyenler ve grup mülakatına taktik alıp girenler çıksın arkadaşlar, site kasıyor.

sen ceza kanununa göre 3-8 yıl hapis olan olaya ağır kınama dersen, grup mülakatında kalırsın böyle

Toplam 221 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?