Editörler : gubaz
22 Nisan 2018 15:14   

Şekerbank müfettiş yrd. sınavı 2018

GENEL NİTELİKLER

1953 yılında şeker pancarı üreticisinin finansal ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Pancar Kooperatifleri Bankası adı altında Eskişehir'de kurulan Şekerbank, 1993 yılından itibaren özel banka statüsüne geçmiş, 1997 yılında da hisseleri halka arz ederek dinamik bir yapıya kavuşmuştur. Şekerbank'ın Türkiye çapında 273 Şubesi ve 4 bine yakın çalışanı bulunmaktadır. Bankamız Teftiş Kurulu Başkanlığı?nda Müfettiş Yardımcısı olarak görevlendirilecek takım arkadaşları arıyoruz. T.C. vatandaşı olmak,

Türkiye?deki üniversitelerin 4 yıllık Lisans eğitimi veren Fakültelerinin; Ekonomi, İşletme, Hukuk, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi, Ekonometri, İstatistik, Uluslararası Ticaret, Bankacılık ve Finans, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,

01.07.2018 tarihi itibariyle kadın adaylar için 26, erkek adaylar için 28 yaşını doldurmamış olmak,

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 yıllık tecilli olmak,

Herhangi bir kuruma karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü bulunmamak,

Sağlık durumu yurdun her yerinde görev yapmaya ve yolculuğa elverişli olmak,

Son iki yıl içerisinde İngilizce seviye tespit; TOEFL sınavından en az 70 puan, TOEIC sınavından en az 700 puan veya YDS sınavından en az 75 puan almış olduğunu belgeleyebilmek veya Şekerbank'ın uygulayacağı İngilizce yabancı dil sınavında başarılı olmak,

Daha önce Şekerbank Müfettiş Yardımcısı mülakatları aşamasında elenmemiş olmak.

İŞ TANIMI

Bankanın tüm birim, şube ve konsolidasyona tabi ortaklıkları nezdinde teftiş, inceleme ve soruşturma faaliyetlerini yürütmek. Değerlendirme SüreciGenel Yetenek Sınavında başarılı olan adaylar, Bireysel Sunum, Birebir Mülakat, Kompozisyon Değerlendirme süreçlerine dahil edileceklerdir.Yabancı dil seviye tespit belgesi olmayan adaylar için Genel Yetenek Sınavı ile birlikte İngilizce sınavı uygulanacaktır.

Hayırlı olsun, 2018 için sınav açıldı arkadaşlar.

25 Mayıs 2018 16:01

SecilB
Kapalı

geri dönüş alan oldu mu arkadaşlar?

25 Mayıs 2018 16:24

Kenny.McCormick
Kapalı

9 haziranda sinav var diye aradilar yaşar üni.de

25 Mayıs 2018 16:36

SecilB
Kapalı

9 haziranda sinav var diye aradilar yaşar üni.de

Kenny.McCormick, 2 yıl önce - Alıntıya git

istanbul mu sizin?

beni de aradılar da sınav hakkında bilgi alışverişi yapmak adına yorum bıraktım..

25 Mayıs 2018 17:04

Kenny.McCormick
Kapalı

İzmir.yaşar universitesi izmirde zaten

25 Mayıs 2018 17:10

SecilB
Kapalı

İzmir.yaşar universitesi izmirde zaten

Öyle mi, anladım :)

Mail aldınız mı peki beni arayan hanımefendi o kadar hızlı konuştu ki genel yetenek ve kültür mü yoksa sadece yetenek mi

25 Mayıs 2018 17:43

kcoruh
Aday Memur

Tüm sartlari saglamasina ragmen aranmayan var mi?

25 Mayıs 2018 17:43

Kenny.McCormick
Kapalı

Öyle mi, anladım :)

Mail aldınız mı peki beni arayan hanımefendi o kadar hızlı konuştu ki genel yetenek ve kültür mü yoksa sadece yetenek mi

SecilB, 2 yıl önce - Alıntıya git

Valla ayni şey bana da oldu.Telofondaki kadın baya hızlı tarif vermeye başladı ben hiçbişey anlamadım.Zaten mail atıcaksınız değil mi dedim evet dedi.Valla o hızlı konuşma arasında tek anladığim toplam sınav 160 dk dedi yanlış anlamis da olabilirim:) çunki hem dil sınavı ve genel yetenek o kadar eder.tek başına o kadar uzun genel yetenek sınavı olur mu bilemedim.

25 Mayıs 2018 17:48

aranelly
Aday Memur

70 dk genel yetenek, 90 dk dil sınavı şeklinde olacakmış. Geçerli dil belgesi olmayanlar aynı gün girecek sınava dediler.

25 Mayıs 2018 17:52

SecilB
Kapalı

70 dk genel yetenek, 90 dk dil sınavı şeklinde olacakmış. Geçerli dil belgesi olmayanlar aynı gün girecek sınava dediler.

aranelly, 2 yıl önce - Alıntıya git

tamamdır, teşekkür ederim :)

25 Mayıs 2018 17:59

ArnoldGezer
Aday Memur

2016 nisan yds 80 puanım işe yaramaz mı ki? Bilgisi olan var mı?

25 Mayıs 2018 21:26

SisaMia
Kapalı

Beni de aradılar bugün, inşallah herkes emeğinin karşılığını bulur :)

25 Mayıs 2018 21:45

Melike08
Kapalı
Mail gelen var mı? Bana gelmedi de.
26 Mayıs 2018 03:51

umitb55
Aday Memur

selamlar arkadaşlar. beni de aradılar 9 haziranda sınav için. Mail haftaya gelir diye düşünüyorum.

26 Mayıs 2018 23:47

Cikibulut
Aday Memur

İstanbul için aynı şekilde 9 Haziran'da İTÜ ' de imiş sınav. Sınav hakkında bilgi edinebilen oldu mu ? Özellikle ingilizce sınavının zorluğu seviyesi hakkında. Öğrenebildiğim kadarıyla sonrasında ki mülakat aşaması da biraz zorlayıcı.

27 Mayıs 2018 02:04

Masteryoda91
Aday Memur
Arkadaşlar merhaba.Sizi arayan numarayı söyleyebilir misiniz? Bugün aranmışım yetişemedim eğer o numara çıkarsa ona göre dönmeyi düşünüyorum da bilgilendirebilirseniz güzel olur
27 Mayıs 2018 02:59

Cikibulut
Aday Memur
Arkadaşlar merhaba.Sizi arayan numarayı söyleyebilir misiniz? Bugün aranmışım yetişemedim eğer o numara çıkarsa ona göre dönmeyi düşünüyorum da bilgilendirebilirseniz güzel olur
Masteryoda91, 2 yıl önce - Alıntıya git

444-7-878 İstanbul için daveti bu numara ile aldım. Kendi çağrı merkezleri

28 Mayıs 2018 18:35

hazilanan
Aday Memur
cuma gunu aramayi acamamistim bugun tekrar aradilar arkadaslar
29 Mayıs 2018 16:48

Kenny.McCormick
Kapalı

Arkadaşlar bir sorum var.Farzedelim ki sınavları geçip mülakat aşamasına geldim veya her şey bitti kesin sonuç bekliyorum.Benim dil belgem yok.Sizce başarılı olsam da benden ekstra farkı elinde dil belgesi olan aday mı alınır?yani tam anlatmak istediğim , ben bu bankanın kendi dil sınavını geçtikten sonra dil belgesinin olup olmaması konusu ortadan kalkacak mı? Sınava girmek için başka ilden gelicem ve boşuna üzülmek istemiyorum..

29 Mayıs 2018 17:04

Cikibulut
Aday Memur

Arkadaşlar bir sorum var.Farzedelim ki sınavları geçip mülakat aşamasına geldim veya her şey bitti kesin sonuç bekliyorum.Benim dil belgem yok.Sizce başarılı olsam da benden ekstra farkı elinde dil belgesi olan aday mı alınır?yani tam anlatmak istediğim , ben bu bankanın kendi dil sınavını geçtikten sonra dil belgesinin olup olmaması konusu ortadan kalkacak mı? Sınava girmek için başka ilden gelicem ve boşuna üzülmek istemiyorum..

Benim fikrim mülakat aşamasındaki başarının daha önemli olacağı. Dil başlangıç aşamasındaki bir eleme kriteri bu şekilde düşünmelisin. Mülakat İngilizce olurdu senin korkunun doğru olduğunu varsayarsak

29 Mayıs 2018 17:08

Kenny.McCormick
Kapalı

Teşekkür ederim Cikibulut. Pek tecrübem olmadıgı için tereddüt ediyordum.

Toplam 216 mesaj

ANKET
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, KPSS puanı yerine mezuniyet notuyla personel almasını;