Editörler : F16 Gökçen

22 Nisan 2018 16:12

Sadece yalnız yaşayanlar

sizce de daha güzel değil mi bazen can sıkıcı olsa da yalnız yaşamak en iyisi siz ne düşünürsünüz??

Yetkili Bayii
Yasaklı
22 Nisan 2018 16:16

ve kaç kişi yalnız yaşıyor

cesaretinbedeli
Müsteşar
22 Nisan 2018 16:19

İlişkiler yoruyorsa

Yalnız yaşamak daha iyi bence de

Yetkili Bayii
Yasaklı
22 Nisan 2018 16:20

herhangi bir ilişki babında değil genel anlamda mesela ben yalnız yaşıyorum ve hayatımda da kimse yok yaklaşık 15 yıldır ne ev arkadaşım oldu ne başka türlü

cesaretinbedeli
Müsteşar
22 Nisan 2018 16:26

Bahsettiğin özgürlük o zaman??

Yetkili Bayii
Yasaklı
22 Nisan 2018 16:29

bir nevi özgürlük haklısın çünkü kimsenin hesabına göre yaşamamak kimsenin şartlarına bağlı kalmamak her şeyi bildiğin gibi yapmak ama bazen eve gelince gün içindeki hengameden sonra aşırı sessizlik sıkıcı olabiliyor

birKEDİgördümSANKİ
Müsteşar Yardımcısı
22 Nisan 2018 22:37

Üniversite yıllarında yurtta gıç kadar odada 8 kız kaldığımızı hatırladıkça, şu an ki tek başınalığım

bir cennet gibi.

Vıdı vıdı yok

Her yerde uzun saç kılları yok

Sessizlik, huzur.....

Yalnızlığımın eli kolu, dili var artık, sıkılınca onla konuşuyorum...:P Şaka

Yalnızlık güzel

1 dakika yalnız kalınca sıkılan insanlardan acayip sıkılıyorum.

Yetkili Bayii
Yasaklı
22 Nisan 2018 22:40

Bayanların yalnız yaşaması daha da zor erkeklere göre hem sosyal açıdan hem de psikolojik olarak

birKEDİgördümSANKİ
Müsteşar Yardımcısı
22 Nisan 2018 22:51

öyle miymiş? benim niye haberim yok.

Yetkili Bayii, 6 yıl önce

Bayanların yalnız yaşaması daha da zor erkeklere göre hem sosyal açıdan hem de psikolojik olarak

Yetkili Bayii
Yasaklı
22 Nisan 2018 22:52

Öyle değil mi yalnız yaşayan bir bayan algisi her zaman vardır yoksa kötü bir şey demedim

cesaretinbedeli
Müsteşar
22 Nisan 2018 23:49

Ben şahsen yalnız kalmaya hasretim

Hatta ıssız ada olsa iyi olur

İnsanlarla uğraşmaktansa

Börtü böcekle uğraşmak bana daha sevimli geliyor:p

OlacakIsler
Aday Memur
23 Nisan 2018 02:47

Yalnız yaşamak şu yönden iyi bence, size her an karışan veya devamlı konuşan ebeveynleriniz varsa ve bu sizi sürekli rahatsız ediyorsa ki etmemesi mümkün değil KAFA dinlemek harika oluyor. :) onun dışında beraber yaşadığınızda hayatınız daha kolay oluyor ne ev temizliği ne bulaşık ne çamaşır sıkıntısı vs oluyor. Bütün bu zorluklarla uğraşıp tek yaşamak mı yoksa dırdır dinleyip kolay yaşamak mı diye soracak olursanız tabi ki ben kolaylığı tercih ederim :D

bayansakin
Aday Memur
23 Nisan 2018 22:30

yalnız yaşamak değil sadece hem yalnız hissetmek hem gerçekten yalnız olmak hem de bu yalnızlığının sona ermeyeceğini bilmek yavaş yavaş öldürüryor insanı.

Yetkili Bayii
Yasaklı
23 Nisan 2018 22:31

Memnun değil misiniz yalnız yaşamaktan

sokaktaki o kedi
Yasaklı
09 Mayıs 2018 23:17

İlk başta zor gelmişti. Hatta alışamayacağımı düşünmüştüm. Öyle anlar oldu ki sıkıntıdan patlayacağım bile olmuştu.

Derkeeen.

Hayatın en güzel ve en anlamlı olayının yalnız ve özgürce yaşamak olduğunu anladım. O günden sonra da bir daha kalabalık olmak istemedim. Bana göre iki kişilik mevcut da kalabalıktır. Hele bu kadınsa eziyettir, işkencedir, zulümdür. Herkes evinde kalsın. Böyle güzel. :)

sokaktaki o kedi
Yasaklı
11 Mayıs 2018 14:46

Hayatın içinden en güzel mükâfat olsa gerek.

Evimdeyim ve ortalık öyle sessiz ve sakin ki, evli olanların kadın sesine nasıl tahammül ettiğini cidden merak ediyorum. Hiç durmadan konuşuyorsa bir de?

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi