Editörler : Lanet
22 Nisan 2018 22:02

Telefon tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar Samsung Galaxy j7 pro tavsiye eder misiniz ve nereden almalıyım

ceyhan-01
Aday Memur
23 Nisan 2018 00:30

Polisin askerin terör parası yatsın

DdUyGuD
Aday Memur
23 Nisan 2018 19:59

Ne demek istediniz anlamadım açıklama yapar mısınız
ceyhan-01, 6 yıl önce

Polisin askerin terör parası yatsın

24 Nisan 2018 22:33

2 ay önce İstanbul Bilişim sitesinden 1250 tl'ye Xiaomi Mi Max 2 telefon aldım ve çok memnunum.Alırken birçok kişi Çin malı, sağlam olmaz dedi ama gerçekten kusursuz çıktı.Ekranı büyük ama zamanla alışıyor insan ve piyasadaki en iyi şarj kapasitesine sahip telefonlardan biri(5300 mah.).Normal bir kullanımda şarjı 3-4 gün gidiyor, ayrıca 64 GB hafızası var.

Artık 3-4 sene içinde Türkiye'de ve dünyada Samsung, iPhone yerine Xiaomi marka telefonlar piyasayı ele geçirecek.Özellikleri çok iyi ve çok uygun fiyata telefonlar çıkartıyorlar.

- - DR.SEVDA - -
Yasaklı
05 Mayıs 2018 18:21

İPhone 7 Plus kullanıyorum değiştirmek istiyorum sizce ıphone x mi alsam yoksa 8 Plus mı alsam . Teknolojik olarak özellik farkı nedir acaba

panzerci
Müsteşar Yardımcısı
05 Mayıs 2018 19:31

Size hangi teknolojik özellikleri lazım, mesela şuan kullandığınız iPhone 7 nin hangi özelliklerini kullanıyorsunuz. Doğrusunu söylemek gerekirse bırakın iPhone 7yi 8 i felan hayatımda iPhone 1 im bile olmadı. Şimdiye kadar kullandığım 1000-1500 fiyat aralığındaki telefonlar fazlasıyla işimi gördü, eminim sizinde işinizi görür. Bence hiç gerek yok bi telefona okadar para vermeye, alın bi xiaomi note3 yada mi6 en az 3-4 bin liraniz cebinizde kalsın. Tabi tercih meselesi karar sizin.

- - DR.SEVDA - -, 6 yıl önce

İPhone 7 Plus kullanıyorum değiştirmek istiyorum sizce ıphone x mi alsam yoksa 8 Plus mı alsam . Teknolojik olarak özellik farkı nedir acaba

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi