Editörler :
23 Nisan 2018 23:45   


Tarih fukaralığı

Bu ne cahil bir iştir, nasıl bir tarih fukaralığıdır, 23 Nisan kutlanıyor tek kelime Atatürk'ten bahsedilmiyor, o koltuklara oturan küçücük çocuklar Atatürk'ten bahsediyor, bunlar tavanı izliyor, bugün o koltukları Atatürk'ün sağlığı pahasına ödediği bedellere ve milletin onun arkasında durmasına borçlusunuz

24 Nisan 2018 01:37

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı

Bu millet chpyi iktidar yapmaz.

24 Nisan 2018 07:27

Gearing
Kapalı
Allah senin basina chp kadar tas Ataturk kadar kaya dusursun Sen ya sizofrenik bir manyaksin yada bir bilgisayar yazilimisin Ataturk bir parti adi degildir bunu o kucuk kafana iyi sok !
24 Nisan 2018 10:13

Kalet
Aday Memur

Tarih fukarası olduğunuz için bu hükümlerde bulunuyorsunuz. Aşağıdaki kitabın tanıtımını okuyun eminim engin tarih bilginizin kapsamadığı bilgileri içerdiğini görürsünüz.

http://m.kitapyurdu.com/index.php?route=products/productdetail&product_id=253745

24 Nisan 2018 10:18

Kalet
Aday Memur

Kemalizmi bu topraklarda halk egemenliği kurmadı ve hiçbir zaman da kurmak istemedi. Muhafazakarı, gerçek solcusu bunu gördüğü için Kemalizme mesafelidir.

24 Nisan 2018 10:24

Kalet
Aday Memur

Kemalizmi bu topraklarda halk egemenliği kurmadı ve hiçbir zaman da kurmak istemedi. Muhafazakarı, gerçek solcusu bunu gördüğü için Kemalizme mesafelidir.


Kalet, 9 ay önce - Alıntıya git
24 Nisan 2018 14:12

EDEBİYATÇI1923
Genel Müdür

Atatürk o kadar büyük bir insandır ki, onun adından beslenen onun fikirleriyle paçayı düzen gerçekte tam bir sonradan görme olan görgüsüzler hep olmuştur, Unutmayın darbeleri yapan pis postallı aklı sıra üniformayla millete ayar vermeye kalkan iğrenç darbeciler de biz Atatürkçüyüz diyorlardı, geberdiklerinde gördünüz eğer devlet olmasaydı cenazelerini kaldıracak kimse olmayacaktı,arkalarından kimse bir fatiha dahi okumadı, hain fetö de 15 temmuzda normalde deccal dedikleri Atatürk'ten dem vuruyorlardı. Atatürk maskesiyle ortalarda dolaşan çakma Atatürkçülere inanmayınız, Atatürkçülük bir yaşam şeklidir, Atatürk adıyla yıllardır her türlü pisliği yapan Atatürkten beslenen kenelere inanmayınız.

25 Nisan 2018 19:13

adıyaman020202
Müsteşar Yardımcısı

tarih fukarası derken Aliyy Osmanlı Devletine saldıran kılıçdaroğlu'na bu başlık açıldı zannettim.

hakikaten bu muhalefet lideri nasıl bir tarih fukarası.

gitmiş yörüklere yörüklerin kurduğu Şanı Yüce Osmanlı Devletini kötülüyor. ey chp takiyye yapma o ittifak yaptığın parti bile osmanlı devletinin kurucu iradesi olan kayı boyunun tamgasını kullanıyor. ha onların osmanlı ile ecdat ile işleri olmaz takiyye amaçlı kayı simgesini kullandıklarını daha önce de söyledim çok yapmacık.

ayrıca kılıçdaroğlu'na ilk karşı çıkanın akşener olması lazımdı çünkü osmanlı devletinin kurucusu kayı boyu tamgasını kullanıyor vayy takiyyeciler.

ağzınızı yıkayın öyle osmanlı'nın ismini anın.

kılçdaroğlu senin o beğenmediğin osmanlı dünyayı 600 yıldan fazla adaletle yönetti. 20 milyon kilometrekareye hükmetti. sen kimsin yaa? sen onun bıraktığı misakı milliye bile sahip çıkamadın.

26 Nisan 2018 09:55

yalaka avcısı
Şef

Erdoğan’ın, erken seçimle ilgili geçmişte söylediklerini de şöyle bir hatırlayalım:

“Ana muhalefetin lideri demokrasinin namusunu koruyorum diye erken seçim için hodri meydan diyor. Ne zamandan beri erken seçim demokrasinin namusu oluyor. Sen namus ne demek öğrende öyle gel. Tutturdular erken seçim diye. Kimse seçim rüyası görmesin. Ortalaması 16 ayda bir seçim mi olur ya. Vakit gelir seçimi yaparsın. Kimse bununla halkı aldatmasın.”

“Dünyanın gelişmiş ülkelerinde erken seçim diye bir mantık yoktur. Bu, geri kalmışlığın alametidir.”

“Erken seçim istemek vatana ihanettir.”

Midesi bu lafları kaldıracak kadar kendinden geçmiş biatçılar hala neyi savunuyorsunuz utanın kendinizden...

26 Nisan 2018 10:59

adıyaman020202
Müsteşar Yardımcısı

bölgede yaşanan gelişmeler jeopolitik riskler doğrultusunda bu çağrı Sayın Bahçeli tarafından dile getirildi ve haklıydı da.

peki sen kılıçdaroğlu'nun bu açıklamasına ne diyorsun hem de 17 ay öncesinden nasıl kaldırıyor miden

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/siyaset/851634/CHP_lideri_Kemal_Kilicdaroglu_ndan_erken_yerel_secim_cagrisi.html

http://www.mynet.com/haber/guncel/kilicdaroglundan-erken-secim-iddiasi-3551440-1

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/siyaset/594630/CHP__den__erken_secim__onerisi.html

26 Nisan 2018 11:44

yalaka avcısı
Şef

Önce cumhurcuğun yaptığı açıklamaya bir cevap ver hele.

27 Nisan 2018 21:57

dede ali-
Aday Memur
Kemalizm çöplüktür..
28 Nisan 2018 00:23

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı

Önce cumhurcuğun yaptığı açıklamaya bir cevap ver hele.


yalaka avcısı, 9 ay önce - Alıntıya git

Soda için.

30 Nisan 2018 13:36

yalaka avcısı
Şef

Hala çamura yatmalar, kaçamak cevaplar :) . Peki o zaman şuradan soralım!. 15 Temmuz gecesi kahramanı olarak halka tanıtılıp AKAPE tarafından kullanılan sahtekar kadın Şerife BOZ ( Nene hatuna benziyormuş ha bide tankların önünde durmuş palavralarıda cabası :) ) hakkında neler düşünüyorsun. Birde AKEPE nin İzmir mitinginde P.K.K lı İbrahim TATLISESİN yalanları vb. Saymakla bitmiyor bu yalan , dolan, hile, pislikler...

Yine midemiz bulandı bu kadar yalan ve hile, düzenbazlıklar...

30 Nisan 2018 13:42

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı

Böyle siyaset yapmak bizim muhalefetin huyu.

İflas etmiş siyaset anlayışı.

30 Nisan 2018 14:17

yalaka avcısı
Şef

oyun bitti artık. Cumhurcuk ittfakcığının tüm tezgahları çökmeye başladı. İftira atacak kim kaldı diye deli dana gibi ortalıkta gezmeler, hele birde cumhurcuk ittifakcığının seçim palavlarına bakmak lazım. Daha çok demokrasi, daha bağımsız yargı, tam basın özgürlüğ, daha çok zenginleşeceğiz, daha çok refağa ulaşacağız vb. :)

Eyyy Amerika diye başlayıp en son Amerika dan alınan 13 milyar dolarlık yolcu uçakları ve İtalyan ATAK helikopterinin motorlarının Amerika dan sipariş verilmesi, eyyy Almanya dedikten sonra Türkiyede montajı yapılacak olan sözde yerli ve milli Altay tankının moturu ve motor parçalarının İhalesinin Almanya ya verilmesi, eyyyy İsrail dedikten sonra İnsansız hava araçlarının gözetleme ve işaretleme ekipmanların İsrailli firmalara ihalesinin verilmesi, eyyyy eyyyy eee ney :) Habire yalan, dolan palavra...

Toplam 15 mesaj