Editörler : swat3410
26 Nisan 2018 09:51

Çamur at izi kalsin

Bilgisi olan bir arkadaşım yardımcı olursa sevinirim, ben 4 ekim 2016 tarihinde gerçekten sebebini öğrenemediğim bir gerekçeyle açığa alındım ve 2 mart 2017 tarihinde görevime iade edildim ve halen aktif olarak görevimin başında verilen işin en iyisini yapma çabasıyla ve isteğiyle yerine getirmeye çalışıyorum, açığa alınma sürecinde açığa alınan personel hakkında, yurt dışı yasağı, fetö pyd şüphelisi gibi şerhler konuluyormuş ve polnet4 sorgusunda da veya herhangi bir idari işlemde karşımıza çıkıyormuş, (örneğin ikmal bakım daire başkanlığına depo rezervlerinde bulunan silahlardan almak için dilekçeyle başvurdugunuzda sistemde şerhi gören daire talebine direk olumsuz cevap veriyor )bunun kaldırılması için dilekçeyle başvurularak hakkımda devam eden adli, idari herhangi bir soruşturma bulunmadığı ve şerhin kaldırılması şeklinde dilekçeyle başvurularak şerh kaldırılabiliyormuş, yok hiç müdahil olmazsan kendiliğinden kalkma gibi bir durum şu an için mümkün görünmüyormuş, iade edileli yaklaşık 14-15 ay oldu hakkımda adli idari herhagi bir işlem yok ve olmadı da çok şükür ama şerhi kaldırmak için yine bizim müracaatımız gerekiyormuş benim sorum şu; dilekçeyi hangi makama hitaben nereye yazacağız, gerçekten bilgisi olan bir arkadaşım yazarsa sevinirim, şimdiden teşekkürler.

HÜSNÜ ÇOBANN
Daire Başkanı
26 Nisan 2018 19:38

Bu şerhin nasıl kaldırılacağını bilmiyorum ama çamurun izi fetoşla fotoğrafı olanlarda övgüler yağdıranlarda Türkçe olimpiyatlarında salya sümük ağlayanlarda bankasında okulunda gazetesinde dergisinde hesabı aboneliği kaydı olanlarda kalmıyorda bunların hiçbirisi olmayan bende sende vatan aşkı ile yanan masum mağdur polisim de mi kalacak gardaşım..

Toplam 1 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi