Editörler : F16 Gökçen

HSherlock
Aday Memur
22 Haziran 2018 16:17

Henüz dönüş yok sanırım kimseye

hahamas, 6 yıl önce

bana hala bir bildirim gelmedi. mülakata çağrılanlar söylerse seviniriz.

nineteeny
Aday Memur
22 Haziran 2018 22:00

Merhaba arkadaşlar. Mülakat tarihine ilişkin bana da henüz bir mail gelmedi. Bu süreç de bir ayı geçecek sanırım. Ayrıca cv oluştururken yaşanan mail aktivasyonu sorunu düzelmiş.

HSherlock
Aday Memur
29 Haziran 2018 18:56

Gelisme var mi ?

HSherlock
Aday Memur
02 Temmuz 2018 18:33

Haber alan dönüş yapılan var mı arkadaşlar ya da bilgisi olan ?

hahamas
Aday Memur
03 Temmuz 2018 00:20

hala bir haber yok hocam. süreç yavaş işliyor sanırım.

HSherlock, 6 yıl önce

Haber alan dönüş yapılan var mı arkadaşlar ya da bilgisi olan ?

Cikdisari
Aday Memur
05 Temmuz 2018 18:10

Şimdi mail geldi 5 mayısta girmiştim sınava. haziran başında olumlu mülakat tarihini bekleyin maili gelmişti. Şimdi haftaya ve sonraki hafta için mülakat randevusu almam için mail atmışlar.

hahamas
Aday Memur
06 Temmuz 2018 01:01

mailde kafamı karıştıran çok şey var. malesef sales MANAGEMENT trainee diye girdik sınava. ama şimdi '5 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilen Sales Trainee Sınavında.....' diyor. iki pozisyon arasında normal bankalarda dağlar kadar fark var. anlamak gerçekten çok çok zor. neden böyle yapıyorlar. iki ay bekletmenin sonucu bu mu olacaktı?

Cikdisari, 6 yıl önce
Şimdi mail geldi 5 mayısta girmiştim sınava. haziran başında olumlu mülakat tarihini bekleyin maili gelmişti. Şimdi haftaya ve sonraki hafta için mülakat randevusu almam için mail atmışlar.

zeeyttiin
Aday Memur
06 Temmuz 2018 05:40

aradaki fark nedir biliyor musunuz? şubelerin bireysel yada kobi kısmında çalışmak mı? tam anlayamadım

hahamas, 6 yıl önce

mailde kafamı karıştıran çok şey var. malesef sales MANAGEMENT trainee diye girdik sınava. ama şimdi '5 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilen Sales Trainee Sınavında.....' diyor. iki pozisyon arasında normal bankalarda dağlar kadar fark var. anlamak gerçekten çok çok zor. neden böyle yapıyorlar. iki ay bekletmenin sonucu bu mu olacaktı?

yigido.58
Aday Memur
06 Temmuz 2018 17:56

Bende anlayamadım birisi açıklasa keşke de öğrensek. İnternette de araştırdım ama pek bişey yok.

06 Temmuz 2018 18:11

Maaş ne kadar.

Cikdisari
Aday Memur
07 Temmuz 2018 17:04

şimdi girdim sınav davet mailine baktım mail aynen aşağıdaki gibi

Sayın x kişisi,

ST (Sales Management Trainee) ilanımıza yaptığınız başvurunuz olumlu sonuçlanmıştır. Sınav hakkında detaylı bilgiler aşağıdadır.

yani st demişler ama parantez içinde sales management trainee yazmışlar bilemedim kafalar karışık karşıdaki amcaların galiba :D:D

HSherlock
Aday Memur
07 Temmuz 2018 19:57

Mülakatta ne tarz sorular sorarlar bilgisi olan var mı ? İngilizce sorulur mu konuşulur mu ?

Cikdisari, 6 yıl önce

Sayın x kişisi,

ST (Sales Management Trainee) ilanımıza yaptığınız başvurunuz olumlu sonuçlanmıştır. Sınav hakkında detaylı bilgiler aşağıdadır.

yani st demişler ama parantez içinde sales management trainee yazmışlar bilemedim kafalar karışık karşıdaki amcaların galiba :D:D

hahamas
Aday Memur
07 Temmuz 2018 22:21

bende hala sales trainee yazıyor. anlam veremiyorum.

Cikdisari, 6 yıl önce

Sayın x kişisi,

HSherlock
Aday Memur
10 Temmuz 2018 14:39

Mülakatta ne tür sorular sorulduğu ve pozisyon hakkında yani ST mi SMT mi olduğu ve bunlar arasındaki ayrımın tam olarak ne olduğu konusunda tam olarak bilgi sahibi olan var mı ?

yigido.58
Aday Memur
12 Temmuz 2018 00:24

Mülakata giren arkadaşlar deneyiminizi bizimlede paylaşsanız çok güzel olacak

Xyczd
Aday Memur
12 Temmuz 2018 02:50

11 12 temmuz da mülakata giren var mı

yigido.58
Aday Memur
12 Temmuz 2018 23:06

Yok mu mülakata giren bir Allah kulu yahuuu

hahamas
Aday Memur
13 Temmuz 2018 00:46

Mülakata giren arkadaşlar biraz bilgilendirirse seviniriz. Ne yapıyorlar, nasıl davranıyorlar, ne kadar sürüyor, çağırdıkları pozisyondan daha farklı bir pozisyon teklif edebilme ihtimalleri varmış gibi konuşuyorlar mı? mesela servis görevlisi, iç kontrol, müfettişlik vs. gibi.

mustafa1566
Aday Memur
13 Temmuz 2018 21:33

Mülakat yaklaşık 15 dk sürüyor kendinizi tanıtmanızı ve neden orda olduğunuzu sorup bankacılık hakkında ve pozisyon hakkında sizinle sohbet ediyorlar çok gerilecek bişey yok benim hayatımda girdiğim en rahat mülakattı

anilaydemir
Aday Memur
13 Temmuz 2018 22:08

maas veya yapilacak isle ilgili bir bilgi veriyorlar mi
Toplam 90 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi