Editörler :
01 Mayıs 2018 21:44   

İcra katipleri nasıl tayin olacak ?

tayin konusunda bilgisi olan var mı

05 Mayıs 2018 13:40

abcde74
Aday Memur

şurda bir tane icra katibi yok mu

06 Mayıs 2018 12:56

wiperagain
Şef
Varda icracıların hiç birşeyden umudu yok.
07 Mayıs 2018 14:30

Yigido1983
Aday Memur
Varda icracıların hiç birşeyden umudu yok.
wiperagain, 1 yıl önce - Alıntıya git

aynen öyle. icracıların umudu yok. toplasan 4-5 bini bulmayan sayımızla, bağırsakta sesimizin duyulmadığı bir birim. iş yükü günden güne artarak devam ederken personel sayısı gittikçe azalıyor. ilk başladığımda 9 personel iken şu an bizim dairede 4 kişi kaldık. bu ne demektir. zaten yoğun olan dairede kişi başı iş yükü %100 den fazla artması demek. hadi biz yine idare ediyoruz. bazı arkadaşların durumu daha da içler acısı. bakanlığın umrunda değiliz. 3 yıldır bu işteyim. ilk başladığımda umudum vardı ama daha mesleğin başında umudumu kaybettim. burası çukur. düşersen çıkamıyorsun dışarı daha...

08 Mayıs 2018 22:38

abcde74
Aday Memur

ben icradansa sözleşmeli astsubaylığa geçmeye karar verdim

19 Mayıs 2019 23:22

OZKANİSİMSİZ
Aday Memur

aynen öyle. icracıların umudu yok. toplasan 4-5 bini bulmayan sayımızla, bağırsakta sesimizin duyulmadığı bir birim. iş yükü günden güne artarak devam ederken personel sayısı gittikçe azalıyor. ilk başladığımda 9 personel iken şu an bizim dairede 4 kişi kaldık. bu ne demektir. zaten yoğun olan dairede kişi başı iş yükü %100 den fazla artması demek. hadi biz yine idare ediyoruz. bazı arkadaşların durumu daha da içler acısı. bakanlığın umrunda değiliz. 3 yıldır bu işteyim. ilk başladığımda umudum vardı ama daha mesleğin başında umudumu kaybettim. burası çukur. düşersen çıkamıyorsun dışarı daha...

Yigido1983, 1 yıl önce - Alıntıya git

Bu işe girdiğime pişman oldum, başka bir iş bulsam bırakıp gidecem yapılacak bir meslek değil, özlük hakların yok, tayin olamıyorsun

Toplam 5 mesaj

ANKET
'Barış Pınarı Harekatı'nı destekliyor musunuz?