Editörler : uzmantarik
«242243244245246247248249250251252253»
12 Şubat 2019 00:43

asetilkolin34
Aday Memur

http://m.milliyet.com.tr/yazarlar/talat-atilla/buyuk-teror-havuzu-ele-gecirildi--2783915/

Milliyet yazarı Talat Atillanin köşe yazısında bahsettiği gibiyse Wsapp'a ek bir program yapmış Fetoculer. Bu tespit edilmiş. İçişleri bakanı nin tespit ettik dediği şey bu sanırım

12 Şubat 2019 01:50

asubaykarage
Aday Memur

http://m.milliyet.com.tr/yazarlar/talat-atilla/buyuk-teror-havuzu-ele-gecirildi--2783915/

Milliyet yazarı Talat Atillanin köşe yazısında bahsettiği gibiyse Wsapp'a ek bir program yapmış Fetoculer. Bu tespit edilmiş. İçişleri bakanı nin tespit ettik dediği şey bu sanırım

asetilkolin34, 2 hafta önce - Alıntıya git
Benim çozemedigim olay şu sadece bu Ankisör denilen uygulamanın miladi ne zaman 2010 bu tarihten itibaren bakılıyor madem 17-25 aralik siyasiler için geçerli biz 2012 tarihindeki 2 aramadan dolayı yargilaniyoruz o halde 2010 yılından 10 yıl geriye gitsinler Ordu'da emniyette adam kalmaz suçlu suçsuz cezaevlerinde yer bulamazsın bu örguttun milladı ne zaman ?burada çok büyük bir tutarsızlık var insanlar boş yere hapislerde çürüyor neden 1 kişinin iftirasi 8 yıl önceki 1 arama ne kadar mantıksız bu şekilde fetöcülerin ekmeğine yağ sürülüyor hepsi bu...
12 Şubat 2019 08:06

cankardeşim
Aday Memur

Pilot olan arkadaşlar uçuş saatleriyle ilgili bir gelişme olmuş. Uçuş saatlerinin verilmesine karar vermiş idare mahkemesi. Dün avukatımız söyledi. Bilginiz olsun

12 Şubat 2019 09:48

UzmJ2010
Aday Memur
bakanın dedigi operasyon haberlere göre yapılmış 76 ilde 1112 kisi icin gözaltı çıkmış.
12 Şubat 2019 14:38

Osmannn55
Aday Memur

Merhaba herkese geçmiş olsun ben Kasımda gözaltına alınmıştım Samsun'a gönderildim ordandı soruşturmam çıktığım mahkemeden adli kontrol ile salındım imza atmıyorum ep den yararlanmadım 2 hafta sonra telefonumu verdiler anneme usb vermişler dijital verilerin içinde olduğu temiz falan demişler 1 ay sonrada iddianamem çıktı hiçbir delil bulunamadığı yazıyor 6 adet arama var dosyamda tanık falan yok mahkemem belli oldu geçen hafta girdim mahkemeye hakim çok iyi davrandı ama son görev yaptığım yerde mahkemenin sonuçlanmasına dedi yetkisizlik verdi adli kontrol alarak yurt dışı yasağına devam dedi avukatım olumlu bakıyor ama ben bakamıyorum çünkü adalet yok hukuk yok bir standart yok istanbul nasıl olur benim için sizce herkese rabbim sabır versin güzel günler sadece sevdiklerimizle beraber oldukça güzeldir buna inandım inşallah hepimiz mutlu günler görürüz.

12 Şubat 2019 14:44

demogorgan
Aday Memur

Merhaba herkese geçmiş olsun ben Kasımda gözaltına alınmıştım Samsun'a gönderildim ordandı soruşturmam çıktığım mahkemeden adli kontrol ile salındım imza atmıyorum ep den yararlanmadım 2 hafta sonra telefonumu verdiler anneme usb vermişler dijital verilerin içinde olduğu temiz falan demişler 1 ay sonrada iddianamem çıktı hiçbir delil bulunamadığı yazıyor 6 adet arama var dosyamda tanık falan yok mahkemem belli oldu geçen hafta girdim mahkemeye hakim çok iyi davrandı ama son görev yaptığım yerde mahkemenin sonuçlanmasına dedi yetkisizlik verdi adli kontrol alarak yurt dışı yasağına devam dedi avukatım olumlu bakıyor ama ben bakamıyorum çünkü adalet yok hukuk yok bir standart yok istanbul nasıl olur benim için sizce herkese rabbim sabır versin güzel günler sadece sevdiklerimizle beraber oldukça güzeldir buna inandım inşallah hepimiz mutlu günler görürüz.

Osmannn55, 2 hafta önce - Alıntıya git

Kardeş, yanlış yere yazdın :). Az sonra linç yiyeceksin. Ben balyozdan hapis yattım, şu anda gerçekleri anlatmayan insanlar yüzünden ggu durumdayım. Cesaret edip gerçekleri anlattığın için tebrik ederim. Darısı diğer inkarcı arkadaşların başına.

12 Şubat 2019 14:49

Sdfdn
Aday Memur

6 aramayla serbest mi bırakıldınız demekki heryerin işleyişi çok Farklı hatta uçurum var 1 aramayla tutuklanılıyo.

12 Şubat 2019 14:49

DuPonT81
Aday Memur

Savunması alınan bir arkadaş ihraç olmuş.

Alıntıdır " tebligati aldik, 7145 sayili kanunun 35. gecici.maddesi geregince mahkkeme kararlarina bakilmaksizinniltisskli oldugu degerlendirildiginden ihracina kaarr verilmis. baska hicbir kriter yok, 1 tanik disinda. tanikla ilgili de takipsizlik var zaten mahkemeye basvuracagiz"

yani savunması alınan herkez ihraç mı olacak veya kurumlara göre mi olacak?

12 Şubat 2019 14:58

ZL16
Aday Memur

Savunması alınan bir arkadaş ihraç olmuş.

Alıntıdır " tebligati aldik, 7145 sayili kanunun 35. gecici.maddesi geregince mahkkeme kararlarina bakilmaksizinniltisskli oldugu degerlendirildiginden ihracina kaarr verilmis. baska hicbir kriter yok, 1 tanik disinda. tanikla ilgili de takipsizlik var zaten mahkemeye basvuracagiz"

yani savunması alınan herkez ihraç mı olacak veya kurumlara göre mi olacak?

DuPonT81, 2 hafta önce - Alıntıya git
Bu tamamen iş yerinde yapılan idari tahkıkatın heyet başkanının yazmış oldugu kanaate bağlı, kesin cevap istiyormuş kurumlar, ihraç olsun veya olmasın mahkemeyi bekleyelim diye,
12 Şubat 2019 15:15

Mgdrt
Aday Memur

Peki kimi ggu lar da mahkeme karari beklesin diye bir yazi var kagitta kimisinde yok niye

12 Şubat 2019 15:16

Üye1434
Aday Memur

Samsun'un olumlu karar verdiği biliniyor zaten umarım aynı sansınız İstanbul'da da devam eder evet hukuk suan pek işlemiyor zira benim eşim bir yıldır bir ardışık ile tutuklu İstanbul'da. Ve umarım tüm masumlar kurtulur
12 Şubat 2019 16:27

bioz88
Aday Memur

Davalardan haber yokmu arkadaşlar

12 Şubat 2019 16:28

asubaykarage
Aday Memur

Kardeş, yanlış yere yazdın :). Az sonra linç yiyeceksin. Ben balyozdan hapis yattım, şu anda gerçekleri anlatmayan insanlar yüzünden ggu durumdayım. Cesaret edip gerçekleri anlattığın için tebrik ederim. Darısı diğer inkarcı arkadaşların başına.

demogorgan, 2 hafta önce - Alıntıya git
Bende 2013 yılında okuldan sagliktan atıldım kalpten ve Pisikiyatriden ona ne demeli herşeyi anlattım fetöculere uymadigim için atildiğimi söyledim ama yargilaniyorum ne hikmetse
12 Şubat 2019 17:07

BalllKız
Aday Memur

Davalardan haber yokmu arkadaşlar

bioz88, 2 hafta önce - Alıntıya git

Bende bekliyorum dava haberlerini ama kimse yazmadı daha

12 Şubat 2019 17:16

ZL16
Aday Memur

Bende bekliyorum dava haberlerini ama kimse yazmadı daha

BalllKız, 2 hafta önce - Alıntıya git
Bende merak ettim, davası görülen arkadaşlar var ise paylaşırsa seviniriz
12 Şubat 2019 19:27

1100tos
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun eşim 8 aydır erzurumda tutuklu 19 martta 4. Agircezada davamız var erzurumda bu süreci geçirenler tutumları nasıl bilgisi olanlar bilgi verebilir mi

12 Şubat 2019 20:00

Ya hakem
Aday Memur
bugün agri 2.ağır cezada 9 aydir tuttuklu olan eşimin arkadaşına tahliye verdiler.
12 Şubat 2019 20:34

Sabır35
Memur

Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun eşim 8 aydır erzurumda tutuklu 19 martta 4. Agircezada davamız var erzurumda bu süreci geçirenler tutumları nasıl bilgisi olanlar bilgi verebilir mi

1100tos, 2 hafta önce - Alıntıya git
Size özelden yazdim benim eşimin dosyası da Erzurum'da 8 aydir tutuklu iddianame bekliyoruz
12 Şubat 2019 21:04

Çavuşpaşa
Aday Memur

Pilot olan arkadaşlar uçuş saatleriyle ilgili bir gelişme olmuş. Uçuş saatlerinin verilmesine karar vermiş idare mahkemesi. Dün avukatımız söyledi. Bilginiz olsun

cankardeşim, 2 hafta önce - Alıntıya git
Ne pilotuydunuz kara havacı mı
12 Şubat 2019 21:18

Tar355
Aday Memur

Dostlar merhaba,son birkac gundur bu forumu takip ediyorum.Bazi hususlar cok garip geldi.Ankesor vs. gibi sozde delillere inananlar var.Keza bylock ve ankesoru çakisan icin tunelin sonu karanlik demis bi arkadas,benim cakisiyor meselâ ! Ki Ikisi de iftira veya hatali tespit..Ben bile kendimden umidi kesmemisim baskasina ne oluyor anlamak guc.Bu dili kullanmak magduriyetlerin artmasina yol aciyor.TCK da suc olrak tanimlanmamis hicbir seyden oturu insanlar magdur edilemez! Mantik bu olmali..Bunlari soyluyorum,cunku yazdiklarinizi uye olmadan okuyan ve yakinlari iceride olanlar olumsuz etkileniyorlar,lutfen dilimize dikkat edelim,lutfen.

Toplam 5135 mesaj
«242243244245246247248249250251252253»

ANKET
Binali Yıldırım'ın, İBB adaylığından dolayı, TBMM Başkanlığından istifa etmesini nasıl buluyorsunuz?