Editörler : E.Kayı Han
«246247248249250251252253254255256257»
15 Şubat 2019 00:18

Benim aramalar ardışık değil şidmi ama isim veren birisi var şimdi onu mahkemeye tanık olarak çagirlar mı?
Üye1434, 5 yıl önce
Anladığım kadarı ile sizin ardışık aranan kişiler aynı davada yani aynı dosya da bu yüzden hepsinin sanık yazması normal farklı dosyalar olduğunda ardışık aranan kişi diğeri için tanık oluyor. Benim eşimin ardışık arandığı iki kişi tanık olarak dinlendi eşimi tanımadıklarını söylediler ama onlar ep tan yaralandıkları için eşimin tanıklığına gerek duyulmadı

Üye1434
Aday Memur
15 Şubat 2019 00:37

Bu konuda bilirkişi değilim sadece bir yıllık deneyimle yazıyorum yalnıs bilgilendirmek istemem ama o tanık olarak zaten dahil olacaktır dosyaya hakim sözlü de isteyebilir önceden verdiği ifadeyi kabul de edebilir siz tanık olarak dinlenilmesini istiyorum ben kabul etmiyorum derseniz kesin dinlenir tabi kişi ifadesini değiştirmeyecekse sizin çağırmanız da bir şey ifade etmez. Eşimin koğuş arkadaşı itiraz etti kabul etmiyorum diye gelen kişi ben isim vermem gerekti verdim emin değilim dedi yani duruma göre isteyebilirisiniz
asubaykarage, 5 yıl önce
Benim aramalar ardışık değil şidmi ama isim veren birisi var şimdi onu mahkemeye tanık olarak çagirlar mı?

HerkeSeSelamm
Aday Memur
15 Şubat 2019 01:16

Herkese iyi akşamlar lütfen bilgisi olan paylaşabilir mi? Farklı illerden de olsa Şırnak 'ta görülecek ankesor davasına bakabilecek iyi bir avukata ihtiyaç var. Duruşma 1 ay kadar sonra mesajınızı bekliyorum..

15 Şubat 2019 01:20

Size özelden yazdim
Üye1434, 5 yıl önce
Bu konuda bilirkişi değilim sadece bir yıllık deneyimle yazıyorum yalnıs bilgilendirmek istemem ama o tanık olarak zaten dahil olacaktır dosyaya hakim sözlü de isteyebilir önceden verdiği ifadeyi kabul de edebilir siz tanık olarak dinlenilmesini istiyorum ben kabul etmiyorum derseniz kesin dinlenir tabi kişi ifadesini değiştirmeyecekse sizin çağırmanız da bir şey ifade etmez. Eşimin koğuş arkadaşı itiraz etti kabul etmiyorum diye gelen kişi ben isim vermem gerekti verdim emin değilim dedi yani duruma göre isteyebilirisiniz

metinserbest
Aday Memur
15 Şubat 2019 01:33

size yazarken forum konusu da açmış bulundum ya neyse nasıl yaptiysam bana özelden yazın size av onerim olacak.
HerkeSeSelamm, 5 yıl önce

Herkese iyi akşamlar lütfen bilgisi olan paylaşabilir mi? Farklı illerden de olsa Şırnak 'ta görülecek ankesor davasına bakabilecek iyi bir avukata ihtiyaç var. Duruşma 1 ay kadar sonra mesajınızı bekliyorum..

samuray
Aday Memur
15 Şubat 2019 02:16

sıkıntı olmaz eşiniz asker değilse tabi

birde aradığınız yer kışla içi sanırım içiniz rahat olsun

EVADAMI, 5 yıl önce

Arkadaşlar rabbim hepinizin yardımcısı olsun. Tesadüfen girdim bu sayfaya dehşete düştüm. Bukadar okuduktan sonra size bir soru sorabilirmiyim. Askerlik yaptığım 2013 dönemde kendi kredi kartımı ankesore takmak süretiyle eşimi aramıştım bir kez bu sıkıntı olurmu. Esim memur. O dönemki kredi kartı ekspresinde aradigim numaranın tamamı olmasa belli bir kısmı gözüküyor. Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler. Rabbim.hepinizin yardımcısı olsun.

samuray
Aday Memur
15 Şubat 2019 02:20

tanıklar aynı ankesörden veya sabit hattan aranan ve arka arkaya yani ardışık aranan kişilerdir.

Dzkk06, 5 yıl önce

Herkese geçmiş olsun en kısa zamanda adalet yerini bulur umarım benim bir sorum olacak bizimde aynı ankesörlü davası nisanda ilk mahkememiz var ekim 16 da gözaltına alınmıştı. İddanamede tanık olarak bazı kişilerden bahsediliyor davasında tanık olan var mıydı bu tanık ne için var içinde isim olarak tanıdıklarımızda tanımadığımız kişilerde mevcut

samuray
Aday Memur
15 Şubat 2019 02:35

yargıtay dosyaya bakar ve hangi ildeki mahkemenın bakacağına karar verir

dosya o ile gider mahkeme dosya numarası verir ve mahkeme gününü belirler

Friihett, 5 yıl önce

Merhaba ben yeni üye oldum. Eşim 3 aydır ankesörden tutuklu istanbuldan ankaraya gitti dosyası yetkısızlıkle. Orası da yetkısızlık vermıs yargıtaya gonderecekmıs bu konuda bi bilgisi olan var mı yapılabılcek bisey var mı

15 Şubat 2019 03:15

Zaten şuan bize şu yargılamaları yapanlar ne kadar hukuki kurallara iştirak ediyorlar bunun suç olmadığını mı?sanıyor millet kanunsa herkese kanun ki hukuk önünde herkes eşittir tüm bunlar sadece ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR gibi duvarda yazıyor .Yani Adelet yok ki Mülk de Olsun İnsanlar Terörs Olarak Suçlanmasinlar ...
Adaletgereq, 5 yıl önce
http://m.milliyet.com.tr/4 erkekle aldattığını 'ispatlayan' koca, 4 yıl hapisle yargılanacak! Savcı, "Eş de olsa, özel hayat gizlidir" diyerek kocaya dava açtı Aldatıldığından şüphelenen koca, karısının telefonuna casus yazılım yükledi. "4 erkekle beni aldattı, işte kanıtı" diyerek mahkemeye giden koca kendini sanık sandalyesinde buldu. Savcı "Eşin de olsa, özel hayat gizlidir" diyerek kocaya 4 yıl hapis istemiyle dava açtı. Hürriyet'ten Nurettin Kurt'un haberine göre, dava dosyasına göre, işi gereği son 5 yıldır Ankara'da yaşayan iş adamı koca, Malatya'ya bir kamu kurumunda çalışan eşinin kendisini aldattığından şüphelendi. Karısının telefonuna gizlice casus yazılım yükleyen Ö.A., tüm görüşme ve yazışmaları takibe aldı. Bir süre sonra karısının kendisini aynı kurumda görev yapan 4 erkekle aldattığını iddia eden koca boşanma davası açtı. 250 bin lira maddi ve manevi tazminat talebinde bulunan Ö.A., "Karım bahsi geçen erkeklerden bazılarıyla gece yarılarına kadar yazışıyordu. Bazıları ile otel odasında, bazıları ile evlerinde buluşmalarını tespit ederek fotoğrafladım. Üstelik eşimin bana yaptığı bizzat itiraf gibi açıklamalarını kaydettim" dedi. ÖZEL HAYATIN GİZLİLİĞİNİ İHLAL Aldatma iddialarını kabul etmeyen kadın, eşinin şiddet uyguladığını ve sahte yazışmaları cep telefonuna yükleyerek iftira attığını, şantaj yaptığını iddia ederek suç duyurusunda bulundu. Savcılık, karısının cep telefonuna casus yazılım yükleyen koca hakkında "Aleni olmayan konuşmaları kaydetmek, özel hayatın gizliliğini ihlal etmek" suçlarından Malatya Asliye Ceza Mahkemesi'nde 4 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı. Dava dilekçesinde adları geçen 4 erkek de kocadan şikayetçi oldu.

Kaanikoo
Aday Memur
15 Şubat 2019 05:31

Merhaba evet normal aramalar 80 20 açılmış bunların 5 i cevapsız çağrıydı açık açık yazıyorum burda fikir olması için Ankara'daydı dava heyetin tutumu çok iyiydi
Eyhak, 5 yıl önce

80 mi 8 mi arama sayısı

Ayrıca hangi il sizin

Kaanikoo
Aday Memur
15 Şubat 2019 05:32

Doğrudur Ankara
Magdurum26, 5 yıl önce
bahsettiğiniz il ankara mi acaba?

Kaanikoo
Aday Memur
15 Şubat 2019 05:33

5 i cevapsız ardışık bir kişiyle demek istemiştim
Kaanikoo, 5 yıl önce
Merhaba evet normal aramalar 80 20 açılmış bunların 5 i cevapsız çağrıydı açık açık yazıyorum burda fikir olması için Ankara'daydı dava heyetin tutumu çok iyiydi

Magdurum26
Aday Memur
15 Şubat 2019 07:03

Bizim dosyamız da 32. acm ye geldi. mahkeme günü bekliyoruz. tutumları nasıl merak ediyorum doğrusu.
Kaanikoo, 5 yıl önce
Doğrudur Ankara

3506D
Memur
15 Şubat 2019 08:42

32. ağır ceza iyi şanslı sayabilirsiniz kendinizi 27 ağır ceza hariç genelde tahliye oluyor genel i

Eyhak
Aday Memur
15 Şubat 2019 08:47

Ardışık aramaniz yokmuydu

Kaanikoo, 5 yıl önce

Magdur006
Aday Memur
15 Şubat 2019 09:55

Çok teşekkür ederiz benim de eşimin 4 ardışığı var sadece haftaya perşembe Ankara 18.ağır cezada inşallah bizde tahliye aşırı umut ışığı oldunuz
Kaanikoo, 5 yıl önce

Magdur006
Aday Memur
15 Şubat 2019 09:56

*Tahliye oluruz demek istedim

Kaanikoo
Aday Memur
15 Şubat 2019 10:17

Eşini tanıyorum eşim tanıklık yapacak sizede bana özelden yazar mısın
Magdur006, 5 yıl önce
Çok teşekkür ederiz benim de eşimin 4 ardışığı var sadece haftaya perşembe Ankara 18.ağır cezada inşallah bizde tahliye aşırı umut ışığı oldunuz

Kaanikoo
Aday Memur
15 Şubat 2019 10:18

32 tahliye vermiş ama bir kişiyede ceza verip tahliye etmiş dün o kişiyle tanıştım ama istinaf bozacaktır
Magdurum26, 5 yıl önce
Bizim dosyamız da 32. acm ye geldi. mahkeme günü bekliyoruz. tutumları nasıl merak ediyorum doğrusu.

Kaanikoo
Aday Memur
15 Şubat 2019 10:20

5 tane var yukarıda yazmıştım hepsi 0 saniye mahkeme seni kim aradı bile demedi eşim açıklamalarını yaptı bir şekilde gördüğüm ve duyduğum en adaletli mahkemeydi umarım süreç uzamaz ve biter hiç umudum yoktu burda yazılanlar yüzünden ama öyle olmuyormuş
Eyhak, 5 yıl önce

Ardışık aramaniz yokmuydu

Toplam 20072 mesaj
«246247248249250251252253254255256257»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi