Editörler : E.Kayı Han
«242526272829303132333435»

maglupasker
Aday Memur
01 Haziran 2018 14:58

Sizin mesajınızı görmeden yazdım üste mesajı :). Haklısınız. Hiçbir suç işlemeden, 2011 dan beri fetö ile mücadele eden biri olarak, açıkta olmaktan ve çok sevdiğim subaylık mesleğinden ihraç olma ihtimalim olmasından dolayı biraz psikolojim alt üst..
Alpinestars, 6 yıl önce
Sevgili dostlar; Ben yanlış bir bilgi verdim bilerek söyledim bunu en büyük ihraç listesi felan geliyor diye. Yada mahkemesi devam eden herkes ihraç olur diye bilerek söyledim sebebi şudur: Burdaki bazı arkadaşlar haber okurken formları karıştırırken bir bilgi okuyor paniğe kapılıyor geliyor burda şu gün şöyle birşey olacakmış, şurda şu varmış şeklinde ne kadar balon duyum varsa yazıyor. Burayı binlerce insan takip ediyor. Kullandığınız sözler bazı arkadaşlarımızda umutsuzluğa yol açar. Bu süreçte masum olup da psikolojik olarak iyi geçirmeyen birçok arkadaşımız mevcut onlara sen böyle kesin bilgiler verirsen balon duyumlarını felan burda kesin bilgi gibi sunarsan belki de intihara sebep olabileceksin. Burda herkes bilip bilmeden bir yerden duyduğunu sallıyor o yüzden de hiçkimse buraları okumak istemiyor takip etmiyor yazmıyor. Bu ülkede önümüzdeki günlerde khk ile 3000 kişiyi atacaz diyen bakan bile yanıldı yahu bir ayı geçti ne bir khk çıktı nede başka birşey. Gelip yazarın biri diyecek ki khk çıkacak önümüzdeki hafta. Nerden bilecek nasıl öğrenebilecek. Adam diyor ki 1700 Hvkk personeli atılacakmış. Nerden duydum diyorum personelci söyledi diyor:) ya o personelci adam da belki o listede var. O da senin gibi birisi. Birlik içerisinde gesen birçok balon olur. Örneğin Hvkk da gelecek olan 1000 kişilik ggu listesi hani nerde 2 aydır gelecek. Bir personelin şüphesi olacak ama ggu gecikecek mi yani. Nerden tutsanız mantıksız. Lütfen sizler de mantıksız hareket etmeyin. Psikolojik açıdan iyi değilseniz buralara yazmamaya özen gösterin. Hatta okumayın bile uzak durun. Bizlere kesin bilgi verebilecek gördüğü yaşadığı olayı anlatabilecek Kişiler lazım. Fikirleriniz sizde kalsın. Uzun oldu kusura bakmayın.
01 Haziran 2018 16:20

neye dayanarak soyluyorusnuz bunu.birde olumlu mu olumsuz yonden mi.dediniz

Alpinestars, 6 yıl önce
Khk ile ilgili bildikleriniz hepsi yanlış yakın zamanda görürsünüz :)
01 Haziran 2018 16:43

Size dün medyada çıkan bi haberden bahsetmek istiyorum.hvkk f35 projesi için abd ye kursa personel gönderiyor.bu personellerden bazılarının dönmediğini fetöcü olduklarını yazıyorlardı haberide bir astsubayın dönmediğine dair yapmışlar zaten.Bugün o astsubayı tanıyan ir arkadaşımla görüştüm bana o astsubayı tanıdığını hatta ismini de verdi haberdeki kısaltılmış harflerle tutuyor ismi.Bu personel Abd den dönmüş ve geçen haftalarda kendisi emniyete gitmiş ve gözaltı olmuş.Medyada şerefsizliği görüyormusnuz ve bu haber her yerde vardı.Bu adamın ailesinin neler yaşadığını düşünebiliyormusnuz?Ya medyada en namusluyum diyene bile inanmayacaksın ergenekon süresincedede şu anda da gördük medyayı nerden prim.yaparız derdinler Allah hepsinin habercisinden gazetecisine bin türlü belasını versin.Sıkmayın canınızı medyayada inanmayın.

Alpinestars
Şube Müdürü
01 Haziran 2018 17:12

Sevgili Dostlar; Önümüzdeki hafta khk çıkacak iddiaları doğru. Fakat khk içeriği itibariyle yeni başkanlık sistemi ile ilgili olacak. Bir de 2 inci morbeyin iade listesi olabilir. İhraçlarla alakalı birşey olacağını düşünmüyorum. Bir arkadaşın söylediğine göre Cumhurbaşkanı ihraç olmasını istemiyormuş. Ne kadar güvenilir bilinmez. Benim de şahsi fikrim seçim sonrası olur.

vefa4vefa
Şef
01 Haziran 2018 17:20

Bence psikolojimiz bozulduğu için gündemi sağlıklı takip edemiyoruz. Birincisi haftaya OHAL değil Anayasa değişikliği ile ilgili YETKİ khk si çıkacak bu da baskanlik sistemine gecildigi icin burokratik islemler. Malum basbakan olmayacak baskan olacak kanunlarda gecen butun basbakan ibareleri baskan yani cumhurbaşkanı olacak. Anayasa Kom. Bsk. Mustafa Sentop bununla ilgili açıklama yapti. OHAL yani ihraclarla ilgili khk kendi öngörüm secimden sonra cikar.

Alpinestars
Şube Müdürü
02 Haziran 2018 13:40

Ankesör Soruşturmasında İlk Takipsizlik Kararının verildiğini öğrendim. Ayrıntı bilmiyorum karar kesin.

nabersin
Aday Memur
02 Haziran 2018 13:49

Hayırlısı olsun ayrıntılar da önemli tabi

Alpinestars, 6 yıl önce

Ankesör Soruşturmasında İlk Takipsizlik Kararının verildiğini öğrendim. Ayrıntı bilmiyorum karar kesin.

02 Haziran 2018 14:12

Kkk dan arkadaslar var mi?

karabebe
Aday Memur
02 Haziran 2018 14:15

Formu açan benim, KKK lığı personeliyim.
02 Haziran 2018 15:06

bende kkk personeliyim

02 Haziran 2018 15:08

karabebe siz gozaltinda miydiniz uzun zamandir yoktunuz aanki

karabebe, 6 yıl önce
Formu açan benim, KKK lığı personeliyim.
02 Haziran 2018 15:38

bu zamana kadar ankesör olayından kaç.kişi gözaltı oldu acaba ve kaç kişi tutuklandı bilgisi olan varmı yakın tahmini bir rakam bilen varsa o da söyleyebilirmi

nabersin
Aday Memur
02 Haziran 2018 15:49

Her gün 30 kişi ortalama alıyor lar

MartyMcfly2, 6 yıl önce
bu zamana kadar ankesör olayından kaç.kişi gözaltı oldu acaba ve kaç kişi tutuklandı bilgisi olan varmı yakın tahmini bir rakam bilen varsa o da söyleyebilirmi

Honorable
Aday Memur
02 Haziran 2018 17:51

Başvuruyorum. Com sitesi nı de takip etmenizi öneririm.khk da mağdur olanların sitesi.önemli bilgiler ve öngörüler var.

Barışması
Kapalı
02 Haziran 2018 19:19

Acaba ankesorluden takipsizlik alan arkdaslar hangi ilden

karabebe
Aday Memur
02 Haziran 2018 23:16

Yok hakkımda ne idari, ne adli hiç bir soruşturma yok. Beklemeye devam ediyoruz. Daha önce dediğim gibi savcılığa HTS kayıtlarının incelenmesi ve mağduriyetimin giderilmesi için başvurdum.

Abicandir
Aday Memur
04 Haziran 2018 13:22

Abim hakkinda ihrac yada ggu olmadan 9 gun once 2011 1 kez telefon aramasina takildigini gerekcesiyle gozaltina alindi Şirnak merkez li operasyonmus. Allahim butun masumlara yardim etsin. bu konuda tutuksuz yargilama mi, denetimli serbestlilik mi yoksa serbest kalma mi daha cok.

04 Haziran 2018 15:18

Abiniz jandarma mı acaba?Tanıdığım 1 kişide alınmış da şırnaktan. 1 kez arandıysa salarlar merak etmeyin.

Abicandir, 6 yıl önce

Abim hakkinda ihrac yada ggu olmadan 9 gun once 2011 1 kez telefon aramasina takildigini gerekcesiyle gozaltina alindi Şirnak merkez li operasyonmus. Allahim butun masumlara yardim etsin. bu konuda tutuksuz yargilama mi, denetimli serbestlilik mi yoksa serbest kalma mi daha cok.

Abicandir
Aday Memur
04 Haziran 2018 15:44

Hayir karakuvvetlerinden insallah tum masumlar kurtulur. Tez zamanda guzel gunler goruryz insallah.

nabersin
Aday Memur
05 Haziran 2018 14:02

Başvuyorum.com da bu hafta çıkacak Khk askerlerden ve ankesörlü telefon olaylarından ihraç olunacağı hakkında duyum aldıklarını yazmışlar.

Toplam 20062 mesaj
«242526272829303132333435»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi