Editörler : E.Kayı Han
«343536373839404142434445»

nabersin
Aday Memur
13 Haziran 2018 19:37

Bu haber yalan sanırım başka bir yerde yok

HaKk12
Aday Memur
13 Haziran 2018 19:38

Kullnıcının yeğeniniz olduğunu ispatldınız mı??
Koyunyemez, 5 yıl önce

merhaba bende ankesör magduruyum 13 gün gözaltında kaldım ama hat benim uzerime kullanıcı 14 yasındaki yiğenim bu arada tabiki hvkk uzaklastırma vermiş 2nci 15 güne girdim herkes gibi mesleğime geri dönmek istiyorum ama takipsizlik kararı istiyolar ama savcı daha arastırma yapıcam demiş bu işin başka yolunu bilen eden varmı yada benim gibi durumda olduğunu bildiğiniz herkese cok geçmişolsun....

Koyunyemez
Memur
13 Haziran 2018 20:14

kendisi 10 gün gözaltında kaldı ifadesinde kabul etti....
HaKk12, 5 yıl önce
Kullnıcının yeğeniniz olduğunu ispatldınız mı??
13 Haziran 2018 20:48

Yeğeninizde mi asker acaba?

Koyunyemez, 5 yıl önce
kendisi 10 gün gözaltında kaldı ifadesinde kabul etti....

Koyunyemez
Memur
13 Haziran 2018 20:54

14 yaşındayken askeri ogrenciydi
Jandermeria, 5 yıl önce

Yeğeninizde mi asker acaba?

13 Haziran 2018 21:06

yalan degil.medyaya dustu haberler.com.gibi.bircok.sitede var programa katilmis bakan

nabersin, 5 yıl önce

Bu haber yalan sanırım başka bir yerde yok

Allahkadir
Aday Memur
13 Haziran 2018 21:26

Ne anlayacağımı idrak edemedim bu haberden 8 arama diyor hem de 8 i de ardışık olana işlem yapıldı diyor siz 5 cevapsız aramadan dolayı sıkıntıdadınız bizim 1 ardışık arama nerde bu 8 arama olayı

tsk.soldier, 5 yıl önce

yalan degil.medyaya dustu haberler.com.gibi.bircok.sitede var programa katilmis bakan

13 Haziran 2018 21:54

aynen öyle ya kendilerininde ne yaptıklarından haberi yok.ya da bizi oyaliyorlar

Allahkadir, 5 yıl önce

Ne anlayacağımı idrak edemedim bu haberden 8 arama diyor hem de 8 i de ardışık olana işlem yapıldı diyor siz 5 cevapsız aramadan dolayı sıkıntıdadınız bizim 1 ardışık arama nerde bu 8 arama olayı

13 Haziran 2018 21:57

az önce bu haberi okudum 5 899 personel diyor ihracı planlanan anlamadım giitti ikinci 8 ardışık arama diyor benim bizzat 6 araması hatta 1 araması olan bildiğim var ikiside şartlı serbestlik aldı.Hiç aklım ermiyor bize Allahtan başka kimsenin yardımı dokunma arkadaşlar hiçbir.insanoğluna ümit bağlamayın
tsk.soldier, 5 yıl önce

aynen öyle ya kendilerininde ne yaptıklarından haberi yok.ya da bizi oyaliyorlar

Allahkadir
Aday Memur
13 Haziran 2018 22:02

Kesinlikle o kadar saçma ki ayrıca itiraf edenler ne diyorlar acaba neyi itiraf ediyorlar hayır başka kesin deliller bul sonra bi de bu bar de oldun bitsin

MartyMcfly2, 5 yıl önce
az önce bu haberi okudum 5 899 personel diyor ihracı planlanan anlamadım giitti ikinci 8 ardışık arama diyor benim bizzat 6 araması hatta 1 araması olan bildiğim var ikiside şartlı serbestlik aldı.Hiç aklım ermiyor bize Allahtan başka kimsenin yardımı dokunma arkadaşlar hiçbir.insanoğluna ümit bağlamayın

vefa4vefa
Şef
13 Haziran 2018 23:38

Selamlar arkadaslar bugun bitlikten isyerinden GGU dan aciga alindigim haberini aldim. Tabi ki ogrenme seklim maasin 3/2 nin yatmasi ile oldu. Emrin bi nüshasını aldim. TSK personel kanunun 65. Md ne gore aciga alinmisim. Eger GGU iseniz ve adli islem gorduyseniz ve iddianeniz Kuvvet ve MSB ye gittiyse aciga aliyorlar. Secimden sonra ilk khk ile hersey belli olacak. Davam devam ediyor tek tanik beyani var. Daha durusma gorulmedi Personel Kanunu incelemenizde fayda var. Sunu da belirteyim sahsim adina er yada gec uniformami tekrar giyecegim, bu serefsizlerle bizi ayni kefeye koyanlar eni sonu bunu anlayacak.

14 Haziran 2018 00:06

Tanık beyanı nedir acaba?

vefa4vefa, 5 yıl önce

Selamlar arkadaslar bugun bitlikten isyerinden GGU dan aciga alindigim haberini aldim. Tabi ki ogrenme seklim maasin 3/2 nin yatmasi ile oldu. Emrin bi nüshasını aldim. TSK personel kanunun 65. Md ne gore aciga alinmisim. Eger GGU iseniz ve adli islem gorduyseniz ve iddianeniz Kuvvet ve MSB ye gittiyse aciga aliyorlar. Secimden sonra ilk khk ile hersey belli olacak. Davam devam ediyor tek tanik beyani var. Daha durusma gorulmedi Personel Kanunu incelemenizde fayda var. Sunu da belirteyim sahsim adina er yada gec uniformami tekrar giyecegim, bu serefsizlerle bizi ayni kefeye koyanlar eni sonu bunu anlayacak.

Sabır35
Şef
14 Haziran 2018 00:19

OHAL kalkarsa soruşturma devam edip tutuklu olanlara bi faydası olur mu acaba?
14 Haziran 2018 00:43

ankesörden mi ggu olup adli islem.gördunuz yoksa tanık.beyanından mi yada ankesörden sorusturma surerkem tanik.beyanı mi cikti ortaya tam olarak nedir durumunuz ?

vefa4vefa, 5 yıl önce

tornavida1
Aday Memur
14 Haziran 2018 14:41

arkadaşlar iddianameler tamamen kopyala yapıştır hiçbir savcı oturup iddianame yazmıyor daha önce yazılan iddianamelerın önündeki tanımlamalar vs. kopyala sanık ifadelerini kopyala bulguları kopyala hepsinin sonunada aynı suçlama ve ceza istemini yapıştır hayırlı olsun.. yok bununki 1 aramaymış yok bu açmamış yok bu görmemiş bakmıyorlar onlara ancak duruşmada bakıyorlar.

tornavida1
Aday Memur
14 Haziran 2018 14:43

benim ilk mahkemem 9 temmuzda olacak bizde göreceğiz ne olup biteceğini... dün pc ve telefonumun imajlarının alınması ve bana verilmesi için emniyette idim ama bir türlü kopyalayamadılar cihazları sonra tutanak düzenleyip ankaraya gönderdiler..

tornavida1
Aday Memur
14 Haziran 2018 14:47

ihraçlarıda seçimden sonrayı bekliyorlar bence çünkü şu an tüm musluklar açıldı ohali bile kadırabiliriz diyorlar ama bence seçimden sonra allah ne verdiyse kılıçtan geçirecekler....

tornavida1
Aday Memur
14 Haziran 2018 14:54

şehsen ben henüz hiç mahkemem bile olmamış olduğu halde 2 ihtimal olduğunu düşünüyorum ya bu ayki maaşımız son maaş olur yani seçim sonrası kallavi bir ihraç olur,

yada seçim sonrası uyğulamaları iyileştirip ihraç için mahkemelerden kararları beklerler... hadi hayırlısı...

Sabır35
Şef
14 Haziran 2018 18:20

Sizin gözaltı süreciniz oldumu kaç kere aranmışsınız iddianame nekadar sürede hazırlandı.
tornavida1, 5 yıl önce

benim ilk mahkemem 9 temmuzda olacak bizde göreceğiz ne olup biteceğini... dün pc ve telefonumun imajlarının alınması ve bana verilmesi için emniyette idim ama bir türlü kopyalayamadılar cihazları sonra tutanak düzenleyip ankaraya gönderdiler..

Allahkadir
Aday Memur
14 Haziran 2018 19:43

Yani daha hüküm bile verilmemişken nasıl ihraç olabilir hangi vicdana sığar inş bir de ihraç şoku yaşamayız bizim mahkememiz eylül de yani karar verilmeden ihraç söz konusu olabilir mi

tornavida1, 5 yıl önce

şehsen ben henüz hiç mahkemem bile olmamış olduğu halde 2 ihtimal olduğunu düşünüyorum ya bu ayki maaşımız son maaş olur yani seçim sonrası kallavi bir ihraç olur,

yada seçim sonrası uyğulamaları iyileştirip ihraç için mahkemelerden kararları beklerler... hadi hayırlısı...

Toplam 19817 mesaj
«343536373839404142434445»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi