Editörler : E.Kayı Han
«363738394041424344454647»

Teknician
Aday Memur
15 Haziran 2018 23:11

İddaneme de yazan 4 ardışık 6 arama. Zaman aralığında tain olduktan sonrasını bile kapsıyor. O ilden tain olmuştum. Sene 2012.

cnn58
Aday Memur
15 Haziran 2018 23:21

Mahkemesi gorulen karara baglanan yok mu hiç?(sadece ankesorlu aramasi olan)

15 Haziran 2018 23:49

Taa 2012ye kadar gidiyorlar mı?Bu ne biçim iş arkadaş.

Teknician, 5 yıl önce

İddaneme de yazan 4 ardışık 6 arama. Zaman aralığında tain olduktan sonrasını bile kapsıyor. O ilden tain olmuştum. Sene 2012.

Sabır35
Şef
16 Haziran 2018 00:12

Eşimin aramaları da 2012 malesef inebildikleri heryere iniyorlar.....
Jandermeria, 5 yıl önce

Taa 2012ye kadar gidiyorlar mı?Bu ne biçim iş arkadaş.

Barışması
Kapalı
16 Haziran 2018 00:31

10 ayinda mi iddianame hazırlandı acaba

Teknician
Aday Memur
16 Haziran 2018 11:46

İddaneme 4 ayda hazırlandı. Ancak özel bişe yok. Emniyet ifadesi savcılık ifadesi üye olma suclamasi birde ardışık arama zamanlari. Kopyala yapıştır hissi var.

Allahkadir
Aday Memur
16 Haziran 2018 11:53

Her il farklı uygulama yapıyor siz şanslı imişsiniz bu durumda hakim de bitiyor her şey bazı yerler tek bu ankesörü yeterli görürken bazı yerler gerçekten kesin delil istiyorlar artı olarak Allah?ım hepimizin yardımcısı olsun

Teknician, 5 yıl önce

İddaneme 4 ayda hazırlandı. Ancak özel bişe yok. Emniyet ifadesi savcılık ifadesi üye olma suclamasi birde ardışık arama zamanlari. Kopyala yapıştır hissi var.

Allahkadir
Aday Memur
16 Haziran 2018 20:17

Arkadaşlar sesimizi duyurmamız gerekli daha önce bylock mağdurlarını kurtaran Ali Aktaş a mesaj attım face sen lütfen bir şeyler yapalım herkes çok sessiz bu sayfayı açanlar ilk başta yazanlar şimdi yok

Koyunyemez
Memur
16 Haziran 2018 20:51

mahkemesi olmayıp adlı kontroll olmaksızın salıverilen varmi acaba

HaKk12
Aday Memur
16 Haziran 2018 21:07

Benim 2010 askeri okul zamanı
Sabır35, 5 yıl önce
Eşimin aramaları da 2012 malesef inebildikleri heryere iniyorlar.....
17 Haziran 2018 00:03

2010daki aramada ardışıkmıydı acaba?Burda yazanların bazısı bende ardışık arama yoktu ama yinede gözaltına alındım diyor.Bir taraftan milli savunma bakanı canikli ardışık olması ve 8 arama şart diyor.Kimin ne dediği belli değil.insanın kafası çok karışıyor hakikaten.

HaKk12, 5 yıl önce
Benim 2010 askeri okul zamanı

Allahkadir
Aday Memur
17 Haziran 2018 09:12

Bakan canikli nin yaptığı açıklama bence bir algı 8 diye bir olay yok benim eşimin toplam 7 aranası ve sadece bunların 1 tanesi ardışık bu haberlerde insanları yanlış yönlendiriyor büyük bir suçlamanın içindeyiz darbe gecesinde faal olanlardan daha suçlu görüyorlar bizi

Jandermeria, 5 yıl önce

2010daki aramada ardışıkmıydı acaba?Burda yazanların bazısı bende ardışık arama yoktu ama yinede gözaltına alındım diyor.Bir taraftan milli savunma bakanı canikli ardışık olması ve 8 arama şart diyor.Kimin ne dediği belli değil.insanın kafası çok karışıyor hakikaten.

Koyunyemez
Memur
17 Haziran 2018 13:37

aramızda takipsizlik kararı için uğraşan varmi?Takipsizlik kararı ne zamanda çıkar bilen varmi?

Allahkadir
Aday Memur
17 Haziran 2018 14:18

Takipsizlik kararı için bizim yapabileceğimiz neler var ki

Koyunyemez, 5 yıl önce
aramızda takipsizlik kararı için uğraşan varmi?Takipsizlik kararı ne zamanda çıkar bilen varmi?

Saudade12
Aday Memur
17 Haziran 2018 14:22

Arkadaşlar sürekli darbeye karışanlardan daha kötü filan yazmayın. Şurayı okuyunca olan umudumu da kaybetmek üzere kalıyorum. Öyle bir şey yok, tamam bi çoğumuz hiç hak etmediğimiz şeyler yaşıyoruz, çok mantıksız şeyler oluyor ama o kadar da değil yani er geç düzelecek içinizi bu kadar karartmayın, dua edin...

nabersin
Aday Memur
17 Haziran 2018 14:27

Seçime bir hafta kala herkes ülkedeki gerçekleri eşine dostuna anlatmalı bir hafta gayret bir ömüre bedel olacak. Kimse bir kişinün fikrini değişsem ne olur demeyin belki o bir kişide bir kişinin fikrini değişir. Son günlerinizi yatarak armut piş ağzıma düş düşüncesiyle geçirmeyin derim. Çünkü öyle bir şey yok. Son bir hafta

Nedesembilemedimki
Aday Memur
17 Haziran 2018 15:14

hocam ben yazımda herşeyin daha kötü olması için değil. şu an ki durum bu diyorum sadece. bu demek değil ki biz çok suçluyuz adaletin temelinden sarsıldığını gösteriyorum. yani amaç kimseyi umutsuzluğa itmek değil azıcık çaba gösterin böyle birşey varsa biz bizeyiz başka kimsenin çabası yok ne yaparsak birbirimize yapacağız yardım olarak. burda önemli olan birlik olabilmek birbirimizden akıl almak. konuşmalara sadece iç kararttıci gözü ile bakmayın hepinizin akli var fikri var yorumlayın sadece her duydugunuza inanmayın ben yazarken bile dedim bu sadece duyum doğru da olamayabilir. ama yapıldıysa da adaletsizlik ortada demek için saygılar.
Saudade12, 5 yıl önce

Arkadaşlar sürekli darbeye karışanlardan daha kötü filan yazmayın. Şurayı okuyunca olan umudumu da kaybetmek üzere kalıyorum. Öyle bir şey yok, tamam bi çoğumuz hiç hak etmediğimiz şeyler yaşıyoruz, çok mantıksız şeyler oluyor ama o kadar da değil yani er geç düzelecek içinizi bu kadar karartmayın, dua edin...

Koyunyemez
Memur
17 Haziran 2018 15:16

Ne zamanda çıkıyor demek istedim.
Allahkadir, 5 yıl önce

Takipsizlik kararı için bizim yapabileceğimiz neler var ki

vefa4vefa
Şef
17 Haziran 2018 17:19

Bayram nedeniyle giremedim. Herkese hayırlı bayramlar olsun. Tanik beyani itirafci olan bir sahsin ismimi vermesi. 2005 yilinda askeri okulda beraber okudugum devre bana benim icin onunda orgut uyesi oldugunu dusunuyorum demis.

Jandermeria, 5 yıl önce

Tanık beyanı nedir acaba?

vefa4vefa
Şef
17 Haziran 2018 17:21

Yok ankesorden soruşturma gecirmedim. Tanik beyani uzerine gozalti daha sonra mahkeme kararı ile tahliye.

tsk.soldier, 5 yıl önce

ankesörden mi ggu olup adli islem.gördunuz yoksa tanık.beyanından mi yada ankesörden sorusturma surerkem tanik.beyanı mi cikti ortaya tam olarak nedir durumunuz ?

Toplam 19817 mesaj
«363738394041424344454647»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi