Editörler : gubaz
«434435436437438439440441442443444445»
17 Mayıs 2019 00:35

GönülHasan07
Aday Memur
İyi düşünün iyi olsun tahliye alanlarda var ilk mahk de.şartlamayın ist Ankara zor diye.
üye4188, 3 ay önce - Alıntıya git
İnşallah dediğiniz gibi olur
17 Mayıs 2019 00:52

BalllKız
Aday Memur

Eşim ankarada 2.mahkemede tahliye oldu ama ilk mahkemede tahliye olanlarda var bildiğim karamsar olmayalım inşallah bu süreç bitecek birgün herkes aydınlığa çıkacak dua edelim biz sadece

17 Mayıs 2019 01:00

GönülHasan07
Aday Memur

Eşim ankarada 2.mahkemede tahliye oldu ama ilk mahkemede tahliye olanlarda var bildiğim karamsar olmayalım inşallah bu süreç bitecek birgün herkes aydınlığa çıkacak dua edelim biz sadece

BalllKız, 3 ay önce - Alıntıya git
Çok haklısınız zaten elimizden gelen sadece bu Rabbime dua etmek
17 Mayıs 2019 03:48

Turuklu
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba 2017 Kasım ayından beri bu ankesör davası içerisindeyim 2010 senesi 1 ardışık arama tutukladım 4 ay sonra tahliye oldum ankesörden ilk tutuklananlardan biriyim İzmir de başladı sonra yetkisizlik Denizli sonra karşıyetkisizlik Yargıtay sonra tekrar İzmir de dosyam doğru dürüst ilk mahkemeye çıkacağım dahasonra arama askeri birliğin içinden geldiği anlaşıldı tutuklayan savcı tarafından

Foruma yeni bir sürü kişi gelmiş birsürü soru işareti var merak ettiğiniz herşeyi özelden sorabilirsiniz

Bu arada ben hiç aramanın geldiği İzmir?de çalışmadım o dönem Denizli?de çalışıyordum aramada İzmir asker hastanesinden

17 Mayıs 2019 03:56

Serem2
Memur

kaçıncı ACM? tanık varmıydı dosyanızda?
17 Mayıs 2019 04:27

Magdurum26
Aday Memur

Ankara 32. acm miydi sizin. ne zaman tahliye oldu eşiniz
17 Mayıs 2019 05:05

asubaykarage
Memur
Arkadaşlar Ardışık Arama Varsa Ve Bu Tanık Aleyhinize Bir Şeyler Söyleyip Sonradan Ifadesini Değiştirip Sizinle Aynı Ifadeyi Kullanırsa Mahkmenin Tutumu Nasil Olur...
17 Mayıs 2019 05:33

Eses.26.
Şef
Arkadaşlar size biraz konu dışı olacak ama 1 sorum var. Ben de 29 aydır açıktayım savcı ile görüştüm durumum nedir diyerek evraklarının hepsi gelmiş şuan için sorun yok sadece ankesör sonucunu bekliyorumm oda gelsin bi karar vericem dedi. Peki bu ankesör sonucunu savcıya emniyet mi gönderiyor arkadaşlar emniyet gönderiyorsa eğer hangi şube gönderiyor emniyete 18 Mart'ta yazmış gönderin sonucu diye emniyet cevap vermemiş henüz. Sizce şu süreçte emniyete gidip sormam gerekirmi evrağı gönderin diye bilen arkadaşlarım cevaplarsa çok sevinirim. Rabbim masumların yardımcısı olsun hayırlı cumalar
17 Mayıs 2019 07:36

yakupp71
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba 2017 Kasım ayından beri bu ankesör davası içerisindeyim 2010 senesi 1 ardışık arama tutukladım 4 ay sonra tahliye oldum ankesörden ilk tutuklananlardan biriyim İzmir de başladı sonra yetkisizlik Denizli sonra karşıyetkisizlik Yargıtay sonra tekrar İzmir de dosyam doğru dürüst ilk mahkemeye çıkacağım dahasonra arama askeri birliğin içinden geldiği anlaşıldı tutuklayan savcı tarafından

Foruma yeni bir sürü kişi gelmiş birsürü soru işareti var merak ettiğiniz herşeyi özelden sorabilirsiniz

Bu arada ben hiç aramanın geldiği İzmir?de çalışmadım o dönem Denizli?de çalışıyordum aramada İzmir asker hastanesinden

Turuklu, 3 ay önce - Alıntıya git
merabalar özelden yazamadım sanırsam kapalıymış adli süreciniz nasıl geçti gözaltı, cezaevi, duruşmalar. ihraç oldunuzmu, kuvvet nedir acaba
17 Mayıs 2019 07:54

ryah
Aday Memur
Ya burdaki tahliyelere bakınca sadece ist ve ankara tahliye vermiyor sanırım :(
maarvel, 3 ay önce - Alıntıya git
Arkadaşlar bu kadar ümitsiz olmayın lütfen yaa Bizim avukatımız bana 28. Acm Ankara'nın zor mahkemelerinden biri kolay kolay tahliye vermiyo şöyle böyle dediğinde sadece Allah isterse her şey olur Bizi bu işten hakimi savcısı şusu busu değil Allah kurtaracak diyodum Ümidi yitirmedim hiç sadece dua ettim Ve avukatımız bile şaşırdı İlk mahkemede eşim tahliye oldu çok şükür Nolur böyle çöküşe geçmeyin Duaya devam edeceğiz bu kadar ... Hiç birinizi tanımıyorum ama hepinizde dualarımdasınız...
17 Mayıs 2019 08:10

GönülHasan07
Aday Memur
Arkadaşlar bu kadar ümitsiz olmayın lütfen yaa Bizim avukatımız bana 28. Acm Ankara'nın zor mahkemelerinden biri kolay kolay tahliye vermiyo şöyle böyle dediğinde sadece Allah isterse her şey olur Bizi bu işten hakimi savcısı şusu busu değil Allah kurtaracak diyodum Ümidi yitirmedim hiç sadece dua ettim Ve avukatımız bile şaşırdı İlk mahkemede eşim tahliye oldu çok şükür Nolur böyle çöküşe geçmeyin Duaya devam edeceğiz bu kadar ... Hiç birinizi tanımıyorum ama hepinizde dualarımdasınız...
ryah, 3 ay önce - Alıntıya git
Allah razı olsun inanın o kadar karmaşık bir süreç ki tam umutlanıyorum foruma Bi bakıyorum bütün inancım bitiyor lütfen olumlu düşenecek paylaşımlar yapalım evet şuan herşey üst üste geldi tek olumlu şey yok ama Rabbim kuluna merhamet eder bunu unutmayalım
17 Mayıs 2019 10:16

dogueri
Kapalı
17 Mayıs 2019 10:23

Duruus
Aday Memur

Turuklu, 3 ay önce - Alıntıya git
Denizlinin tutumu nasıl bilginiz varmı
17 Mayıs 2019 11:16

BalllKız
Aday Memur
kaçıncı ACM? tanık varmıydı dosyanızda?
Serem2, 3 ay önce - Alıntıya git

Ankara 32.acm bizimkisi sıkıntılı bir mahkeme tanık yok

17 Mayıs 2019 11:17

BalllKız
Aday Memur
Ankara 32. acm miydi sizin. ne zaman tahliye oldu eşiniz
Magdurum26, 3 ay önce - Alıntıya git

Evet Ankara 32 şubatta tahliye oldu 5 ay tutuklu kalmıştı 3. Mahkeme miz 30 mayısta hayırlısı olsun inşallah

17 Mayıs 2019 11:20

Magdurum26
Aday Memur

Evet Ankara 32 şubatta tahliye oldu 5 ay tutuklu kalmıştı 3. Mahkeme miz 30 mayısta hayırlısı olsun inşallah

niye ertelediler peki
17 Mayıs 2019 11:24

BalllKız
Aday Memur
niye ertelediler peki
Magdurum26, 3 ay önce - Alıntıya git

Daha önceki çalıştığı yere müzekkere yazıldı ordada araması var mı diye o yüzden ertelendi

17 Mayıs 2019 12:03

Ankala
Aday Memur

Merhabalar malatya 1.acm hakkında bilgisi oolan Var mı yada daha malatyada dosyası olan?

17 Mayıs 2019 12:33

XxxcobraxxX
Aday Memur

Arkadaşlar ohal komisyonu başvuru takibi nerden bakabiliriz yani e devletten göremiyorum yardımcı olursanız sevinirim

17 Mayıs 2019 12:57

Peakyreis
Aday Memur

arkadaşlar dosyada geçen tanık bizim ismimizi o mu verdi itiraf etti neden onu mahkemeye çağıyorlar

Toplam 11049 mesaj
«434435436437438439440441442443444445»

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?