Editörler : uzmantarik
«435436437438439440441442443444445446»
17 Mayıs 2019 13:00

Koyunyemez
Aday Memur

Arkadaşlar ohal komisyonu başvuru takibi nerden bakabiliriz yani e devletten göremiyorum yardımcı olursanız sevinirim

XxxcobraxxX, 1 ay önce - Alıntıya git
internete ohal komisyonu yaz çıkıyor..
17 Mayıs 2019 13:06

üye4188
Şef

arkadaşlar dosyada geçen tanık bizim ismimizi o mu verdi itiraf etti neden onu mahkemeye çağıyorlar

Peakyreis, 1 ay önce - Alıntıya git
Tanık olarak yazıldıysa evet o vermiştir.mahk de tekrar dinliyor lar yüzleştiriyolar.emniyette gözaltındayken verdiği ifadeyle sonra verdiği ifade değişebiliyor
17 Mayıs 2019 13:08

üye4188
Şef

arkadaşlar dosyada geçen tanık bizim ismimizi o mu verdi itiraf etti neden onu mahkemeye çağıyorlar

Veya bazen ardıışıkdaki kişileri de tanık olarak yazabiliyorlar.göremiyormusunuz evraklarda sizin hakkınzda ne beyanda bulunduğunu tanığın?
17 Mayıs 2019 13:21

gsemo78
Aday Memur
arkadaslar avukat bugün TEM e gitti orda yoklarmis gözaltı suresinin uzatılması icin sihhiye adliyesine gitmişler süreç bu sekilde mi işliyor bilgisi olan var mı
17 Mayıs 2019 13:29

maarvel
Memur
arkadaslar avukat bugün TEM e gitti orda yoklarmis gözaltı suresinin uzatılması icin sihhiye adliyesine gitmişler süreç bu sekilde mi işliyor bilgisi olan var mı
gsemo78, 1 ay önce - Alıntıya git
Genelde üçgün gözaltı sonra sulhcezaya çıkartıp genelde tutukluluk veriyorlar ama bazen gözaltı süresini 10-12 güne kadar uzatabiliyorlar.
17 Mayıs 2019 13:30

maarvel
Memur

Bizde ardışıktaki kişiyi tanık olarak yazmışlar
17 Mayıs 2019 13:57

üye3284
Aday Memur

Eşim 11 gün gözaltında kalmıştı Ankara temde. 4+4 şeklinde uzatıyorlar uzama durumunda polisler arayıp bilgi veriyor uzatıldı diye. Zor bir süreç allah yardımcınız olsun. En kısa sürede tüm masumlar bu sıkıntıdan kurtulsun.

17 Mayıs 2019 15:22

Peakyreis
Aday Memur
Veya bazen ardıışıkdaki kişileri de tanık olarak yazabiliyorlar.göremiyormusunuz evraklarda sizin hakkınzda ne beyanda bulunduğunu tanığın?
üye4188, 1 ay önce - Alıntıya git

tanıkla bizim aramızda geçen herhangi bir evrakda ifade dosya yok sadece ardışıkta gözüküyor kendisi 1 sene önce itirafçı olmuş khk ile atılmış yani bizim ismimizi mi verdi anlamış değiliz bunu merak ettım

17 Mayıs 2019 15:48

üye4188
Şef

tanıkla bizim aramızda geçen herhangi bir evrakda ifade dosya yok sadece ardışıkta gözüküyor kendisi 1 sene önce itirafçı olmuş khk ile atılmış yani bizim ismimizi mi verdi anlamış değiliz bunu merak ettım

O zaman ardışıktaki kişinin tanık olarak yazılmış olması muhtemel.bizim tanığın ifade esnasında eşimle ilgili söylediği şeyler dosyanın içinde var mesela
17 Mayıs 2019 16:37

erabsemmm
Aday Memur

Öncelikle Rabbim tüm masumları oradan kurtarsın inşaAllah.

İstanbulda tavsiye edebilceğiniz memnun olduğunuz avukat varmıdır

ankesor için 1 ardışık 5 tekil arama için. başka bişi yok.Sizden ricam

ne kadar ödediniz ve netice ne oldu.Herkese çok teşekkür ederim.İstanbul

32. ağır ceza. aralıktan beri tutuklu maalesf daha ilk duruşma temmuzda

olacak.Şuanda bir avukatımız var ama açıkcası kendisinden memnun

değiliz.

17 Mayıs 2019 17:17

Serem2
Memur

bu forumda okuduğum kadarıyla, ardışığında olduğu için tanık yazılmış kişiler, aleyhte tanık olmayabiliyor da. yani sizi tanımadığını ve olayla bağlantılı olup olmadığınızı bilmediğini de söyleyebilir. hemen kötü düşünmemek lazım bence
17 Mayıs 2019 17:32

XxxcobraxxX
Aday Memur

Eger ankesör se ardışık olarak arandıgınız herkes tanık olabiliyor isim verme ile alakası yok benim 5 ardışık arama var 3 ünü tanık yazmışlar aynı zamanda beni de onlara tanık olarak yazmışlar bunda korkulacak birşey yok ama sizin ve tanık olan kişinin sizi tanıyıp tanımaması ile bu olay değişiklik gösterir

17 Mayıs 2019 18:12

maarvel
Memur

Eger ankesör se ardışık olarak arandıgınız herkes tanık olabiliyor isim verme ile alakası yok benim 5 ardışık arama var 3 ünü tanık yazmışlar aynı zamanda beni de onlara tanık olarak yazmışlar bunda korkulacak birşey yok ama sizin ve tanık olan kişinin sizi tanıyıp tanımaması ile bu olay değişiklik gösterir

XxxcobraxxX, 1 ay önce - Alıntıya git
İyi günler mesaj gönderdim bi bakabilirmisiniz
17 Mayıs 2019 18:41

PierreDeFermat
Aday Memur

değiliz.

erabsemmm, 1 ay önce - Alıntıya git
İstanbul 32 mi ? Bizim de orda msj atarsanız yardımcı olalım birbirimize
17 Mayıs 2019 19:30

feygezz
Aday Memur

değiliz.

erabsemmm, 1 ay önce - Alıntıya git
İstanbul'da avukatimiz var 30 bin ödedik biz
17 Mayıs 2019 20:59

Altocu

Merhabalar malatya 1.acm hakkında bilgisi oolan Var mı yada daha malatyada dosyası olan?

Ankala, 1 ay önce - Alıntıya git
size mesaj atamıyorum ulaşabilir misiniz bana
17 Mayıs 2019 22:32

edebi_mağdur
Memur

Arkadaşlar tahliyeye savcı itiraz etmiş bi sorun olur mu sizce? Aynı durumu yaşayan var mı? ?

17 Mayıs 2019 22:37

gsemo78
Aday Memur
arkadaşlar avukat gözaltında bulunan abimle görüşmüş etkin pismanliktan yararlanan 1 kişi ile tutuklanan diğer bir kisi abimin ismini vermis avukat tutuklanma ihtimali yüksek diyor ne sorcaklarini bilmiyoruz diyo avukat bugün gozalti suresini uzattilar zaten
17 Mayıs 2019 22:48

Peakyreis
Aday Memur
bu forumda okuduğum kadarıyla, ardışığında olduğu için tanık yazılmış kişiler, aleyhte tanık olmayabiliyor da. yani sizi tanımadığını ve olayla bağlantılı olup olmadığınızı bilmediğini de söyleyebilir. hemen kötü düşünmemek lazım bence
Serem2, 1 ay önce - Alıntıya git

2 tane avukat değiştirdik ilk avukat sizin başınızı yakan tanık olan kişi ismi o veriş dedi 2. avukat hayır öyle bir şey yok dedi

17 Mayıs 2019 23:13

Serem2
Memur

2 tane avukat değiştirdik ilk avukat sizin başınızı yakan tanık olan kişi ismi o veriş dedi 2. avukat hayır öyle bir şey yok dedi

neye göre böyle çelişkili konuşabiliyorlar? iki avukat da bilgileri almak için farklı kaynak mı kullanıyorlar yani..peki, bunu söylerken size gosterebilecekleri ellerinde herhangi bir belge yok mu? mesela,tanığın ifadesi.
Toplam 10277 mesaj
«435436437438439440441442443444445446»

ANKET
23 Haziran 2019 İstanbul BBB seçim sonuçlarını nasıl buldunuz?