Editörler : gubaz
«438439440441442443444445446447448449»
18 Mayıs 2019 22:31

Merialive
Kapalı
yetkisizlik verilince, dosya kapatılıyor. dosya sorgulama kısmında açık seçeneği yerine kapalı seçeneğini seçin. o zaman görünür. dosyanın gönderildiği yer kabul edince ve dosya numarası verince tekrar açık dosyalarda görülmeye başlar.
Serem2, 5 ay önce - Alıntıya git

Ama hiç çıkmıyor agir ceza diyorum Kırıkkale çıkıyordu orası çıkmıyor artık 1 gün icerisin de kapandı dosya şaka gibi dedim ya da avukat gizledi bir şey yaptı

18 Mayıs 2019 22:54

crazyphone
Aday Memur
18 Mayıs 2019 22:58

Serem2
Memur

Ama hiç çıkmıyor agir ceza diyorum Kırıkkale çıkıyordu orası çıkmıyor artık 1 gün icerisin de kapandı dosya şaka gibi dedim ya da avukat gizledi bir şey yaptı

Merialive, 5 ay önce - Alıntıya git
ağır ceza mahkemesini seçtikten sonra hemen altında yan yana açık-kapalı yazan yer var. oradan KAPALI yı tercih edin. AÇIK seçeneği otomatik olarak tercih edildiği için, KAPALI seçeneğine dikkat etmemiş olabilirsiniz. ben de ilk karşılaştığımda panik yapmıştım. avukat, yetkisizlik verilince dosya taşınma aşamasında kapalı gozukebiliyor dedi. yetkisizlik verilip de gönderildiği yer kabul edince açılıyor. bazen birkaç gün, bazen de 1 hafta sürebiliyormuş
18 Mayıs 2019 23:45

Deniz050605
Kapalı

Arkadaşlar sosyal medyada sessiz kalmayın. Hepimiz aynı şeyi yaşıyoruz avukatların falan hukukun adaletin sosyal medyaya kaldığı bir zamandayız. Lütfen sessiz sessiz efendi efendi yıllardır bekliyoruz asılacak koyun gibi. Kimsenin bir şey yaptığı yok.

18 Mayıs 2019 23:56

hakhukuk29
Memur

https://www.youtube.com/watch?v=qxyBbg9Ew7g

mutlaka izleyin...

crazyphone, 5 ay önce - Alıntıya git
ağlayarak izledim....yazıklar olsun
18 Mayıs 2019 23:58

hakhukuk29
Memur
twiterdan adresimi paylasicam biri başlatmali tmm diyorsanız beni takip edin özelden mesaj atın takibe takip yapiyim var misiniz tag açalım
18 Mayıs 2019 23:59

hakhukuk29
Memur
yarın pazar bakın birşeyler yapıp sesimizi duyurmaliyiz dikkat cekmemiz şart oturup eşlerimizi beklemekten başka yapacağımız şey sesimizi duyurmak
19 Mayıs 2019 00:00

Kyi507
Aday Memur

Kesinlikle katılıyorum birbirimizi takip edelim ve bir tag açalım.En azından hiçbirşey yapmamaktan iyidir.

19 Mayıs 2019 00:01

hakhukuk29
Memur
@bayanmuhalefet2 adresim arka profil resminde adalet topaldır vs. sözü var takipçi sayımızın fazla olması gerekiyor .. Hadi arkadaşlar acın twiterleri bikac dk mızı ayirip birseyler yapalım.
19 Mayıs 2019 00:03

Deniz050605
Kapalı

Bakın ben başlattım, hikayemi anlattım. Sıra sizde, mağdur olduğuna suçsuz olduğuna inanan herkesi bekliyorum. Anlatın hikayelerinizi, biraz da bizi dinlesinler. bekle bekle nereye kadar. Ben kardeşlerimin intihar etmesini beklemeyeceğim. Destek verin lütfen.

Deniz Güngör hesabım. tagler:

#khk #ardışıkaramalariçinADALET #bizfetöcüdeğiliz #fetömağduriyetleribirgerçektir

19 Mayıs 2019 00:03

Merialive
Kapalı
ağır ceza mahkemesini seçtikten sonra hemen altında yan yana açık-kapalı yazan yer var. oradan KAPALI yı tercih edin. AÇIK seçeneği otomatik olarak tercih edildiği için, KAPALI seçeneğine dikkat etmemiş olabilirsiniz. ben de ilk karşılaştığımda panik yapmıştım. avukat, yetkisizlik verilince dosya taşınma aşamasında kapalı gozukebiliyor dedi. yetkisizlik verilip de gönderildiği yer kabul edince açılıyor. bazen birkaç gün, bazen de 1 hafta sürebiliyormuş
Serem2, 5 ay önce - Alıntıya git

Evet gördüm şimdi dosya yetkisizlik kararı ile kapatıldı diyor smdi bu yani çalıştığı yere gönderildi demek mi oluyor orası kabul ederse duruşma günü mü açılacak ?

19 Mayıs 2019 00:05

Sisemm
Aday Memur

Duruşma tarihi ne kadar süre sonraya verildi sizin?

Adalet1016, 5 ay önce - Alıntıya git
Bi ay sonraya verildi 12 hazirana
19 Mayıs 2019 00:06

3506D
Memur

mutlaka izleyin...

crazyphone, 5 ay önce - Alıntıya git
Mukemmel bir roportaj herkes bakmali
19 Mayıs 2019 00:09

hakhukuk29
Memur
3 gün boyunca takipçi bekliorum sonra birbirimizi takip olayı bittikten sonra başlatalım birşeyler insallah duyan olur bu haksızlıkların biteceğine inanıyorum haluk savaş bey pasaportunu nasıl aldı sosyal medya gücü..khk lı binlerce insan var haluk savas fetocu zekeriya öz u metheden bissürü tweetleri var..suçsuz yere khk lı ya bu hak tanınmıyor..umarım bu konuda birbirimize destek oluruz..
19 Mayıs 2019 00:11

hakhukuk29
Memur

Bakın ben başlattım, hikayemi anlattım. Sıra sizde, mağdur olduğuna suçsuz olduğuna inanan herkesi bekliyorum. Anlatın hikayelerinizi, biraz da bizi dinlesinler. bekle bekle nereye kadar. Ben kardeşlerimin intihar etmesini beklemeyeceğim. Destek verin lütfen.

Deniz Güngör hesabım. tagler:

#khk #ardışıkaramalariçinADALET #bizfetöcüdeğiliz #fetömağduriyetleribirgerçektir

Deniz050605, 5 ay önce - Alıntıya git
taglari paylaşman ıyi oldu ben bakındım hep eski son dönemde kimse birşey yazmıyor galiba .
19 Mayıs 2019 00:12

Deniz050605
Kapalı

Arkadaşlar youtube gazete dergi röportj bizimle ilgili paylaşım ne varsa günün tagiyi ve şu taglar ile tweeterda paylaşalım sesimizi duyurmamız lazım. Adaletin sosyal medyaya kaldığı bir devrde yaşıyoruz. Biz iki senedir uğraşıyoruz sesimizi milletvekillerine başkana savcıya hakime duyuramadık, mecbur sosyal medyadan yürüteceğiz bu işi.

#khk #ardışıkaramalariçinADALET #bizfetöcüdeğiliz #fetömağduriyetleribirgerçektir taglarini kullanın lütfen yarın bununla ilgili ne kadar paylaşım varsa yapmaktan çekinmeyelim artık.

19 Mayıs 2019 00:23

3506D
Memur
#BIZTERORISTDEGILIZ isimli hashtag actim twitter da lutfen sesimizi duyuralim artik yeter
19 Mayıs 2019 00:30

crazyphone
Aday Memur

mutlaka izleyin...

bu tür videoların izlenme oranını artırmalıyız. 12 bi şimdiye kadar olan 9 bin de gelecek olan varmış, yani bu konudaki mağdur sayısı 25bin civarında, herkes derdini 10 kişiye anlatsa devasa bir kamuoyu olur. 8000 e yakın mesaj var burada, çoğunda inşallah maşallah denilmiş. 250 bin kişinin tek ses olması gerek...

yukardaki videonun izlenme oranını artırmak için tekrar tekrar izleyin, altına yorum yazın, tanıdıklarınıza söyleyin....

19 Mayıs 2019 00:38

Kyi507
Aday Memur

Twitter da tag açıyoruz arkadaşlar hiçbirşey yapmamaktan çok daha iyi bence sizler de katılın.Biryerden başlayalım.

19 Mayıs 2019 00:39

hakhukuk29
Memur
#BIZTERORISTDEGILIZ isimli hashtag actim twitter da lutfen sesimizi duyuralim artik yeter
3506D, 5 ay önce - Alıntıya git
tag ismi ankesor barındırması
Toplam 11953 mesaj
«438439440441442443444445446447448449»

ANKET
Lojmanların, öncelik hakkı oturan memurlarda olması kaydıyla, satılacak olmasını;