Editörler : E.Kayı Han
«442443444445446447448449450451452453»

3506D
Memur
19 Mayıs 2019 23:15

bende seni çok iyi biliyorum insanlara ne çamurlar ne iftiralar attığını millettin özelinden senin psikologda çare olmaz kliniğe yatman laxım acilen

3506D
Memur
19 Mayıs 2019 23:16

Benimle ilgili biri ismimi vermis, tanimiyomus beni, ama bu forum konusu aktif oldugu icin mecbur burada yaziyorum, senin gibi aa sizde arama da mi var bilmem ne diyip suclamiyorum kimseyi.

Endless6154
Kapalı
19 Mayıs 2019 23:18

karşı karşıya olsanız kavga edeceksiniz iki pakette çekirdek olsa güzel izlerdim sizi

3506D
Memur
19 Mayıs 2019 23:19

Iftiracilardan haz etmedigim icin sessiz kalamıyorum :)
Endless6154, 5 yıl önce
karşı karşıya olsanız kavga edeceksiniz iki pakette çekirdek olsa güzel izlerdim sizi

Kyii507
Kapalı
19 Mayıs 2019 23:20

Bana diyor ki sen iftiracısın ondan bunları yaşıyorsun...O zaman tüm ankesör mağdurları kim bilir kimlerin canını yaktık...Ayrıca diyorum işte bildiğim birşey var ..Bak tanık çıktı şimdi.

maarvel
Memur
19 Mayıs 2019 23:20

Arkadaşlar bişey sorucam şimdi kardeşimin iddia namesinde aranan kriterlerde kaydı yoktur diyor zaten çalışıyırdu göz altına alındığında ama yukardaki iddia nameyi okuyunca yıkıldım çünkü bitane 0 sn ardışık arama var kardeşimde ... yukardaki iddianamede diyorki çaldır kapat yöntemiyle anlaşıyorlar diyo ya bu nasıl bişey kahrımdan ölücem böyle bi suçlama olabilirmi çaldır kapatla anlaşmak ne demektir:(

Endless6154
Kapalı
19 Mayıs 2019 23:21

takılma bunlara kopyala yapıştır savcının işi iftira atmak
maarvel, 5 yıl önce
Arkadaşlar bişey sorucam şimdi kardeşimin iddia namesinde aranan kriterlerde kaydı yoktur diyor zaten çalışıyırdu göz altına alındığında ama yukardaki iddia nameyi okuyunca yıkıldım çünkü bitane 0 sn ardışık arama var kardeşimde ... yukardaki iddianamede diyorki çaldır kapat yöntemiyle anlaşıyorlar diyo ya bu nasıl bişey kahrımdan ölücem böyle bi suçlama olabilirmi çaldır kapatla anlaşmak ne demektir:(

3506D
Memur
19 Mayıs 2019 23:22

evet tam o modda geldi bu form mahalle kavgasına çevirdik diğer arkadaşlar kusura bakmayın özellini kapatmış neden acaba burdan yazmak zorunda kaldım. hem haddimiz değil diyorlar kiöseyi yargılamak hemde atmadıkları iftiralar kalmıyor bilip bilmeden

Kyii507
Kapalı
19 Mayıs 2019 23:23

Maarvel geçen gün de söylemiştim şahit oldum birine..Onların aradığını biliyordun ondan açmadın dedi mahkeme de...Ama yıkılacak birşey yok ki biri de bini de aynı onlar için. Ne az arama umut olmalı ne çok arama umutsuzluk.

3506D
Memur
19 Mayıs 2019 23:23

Ben yargilanmiyorum demedim ki. Tanik cikinca ne oluyor bide. Suclu mu oldum hemen. Yarbay mehmet alkan icin soylenenden daha havada ve sacma benim icin tanigin soyledigi. Hemen yargilama istersen. Tanik cikti simdi diye. Burada yargilanmayanlar mi var sanıyorsun yoksa.
Kyii507, 5 yıl önce

Bana diyor ki sen iftiracısın ondan bunları yaşıyorsun...O zaman tüm ankesör mağdurları kim bilir kimlerin canını yaktık...Ayrıca diyorum işte bildiğim birşey var ..Bak tanık çıktı şimdi.

3506D
Memur
19 Mayıs 2019 23:25

bizde sadece tanık var tanıkta bizi tanımıyor mahkemelerede gelmiyor hakime hanım söyle bakalım bundan ne durum çıkarıyorsun başkada hiçbişey yok iddanameyide atayım ni oku gözünle gör

3506D
Memur
19 Mayıs 2019 23:27

Hocam yargi bu sekilde ülkede ne yazikki. Bisey cikmazsa sen iyi gizlenmissin, bisey cikarsa bak sen de bu varmis. Yani cikmazsa lehte degil ama cikarsa aleyhte.
maarvel, 5 yıl önce

Kyii507
Kapalı
19 Mayıs 2019 23:27

Evet özelimi kapattım çünkü sen bir bayanla nasıl konuşman gerektiğini bilmiyorsun bana canım manım diyemezsin.Bu kavganın oradan başladığını da söyle...Hitap şeklin bozuk yavşakça..

3506D
Memur
19 Mayıs 2019 23:28

Agzimi bozdurma yavsak falan diyosun. Nasil bayansin agzinin ayari yok sus artik
Kyii507, 5 yıl önce

Evet özelimi kapattım çünkü sen bir bayanla nasıl konuşman gerektiğini bilmiyorsun bana canım manım diyemezsin.Bu kavganın oradan başladığını da söyle...Hitap şeklin bozuk yavşakça..

maarvel
Memur
19 Mayıs 2019 23:28

:'(
Kyii507, 5 yıl önce

Maarvel geçen gün de söylemiştim şahit oldum birine..Onların aradığını biliyordun ondan açmadın dedi mahkeme de...Ama yıkılacak birşey yok ki biri de bini de aynı onlar için. Ne az arama umut olmalı ne çok arama umutsuzluk.

Endless6154
Kapalı
19 Mayıs 2019 23:30

arkadaşlar yanlış anlamayın ama tartışmayın artık üç beş kişi forumda paylaşım yapıyor onlar da kaçacak herkesin dosyası farklı ama bu suçlu olduğunu göstermezki asıl suçluların Allah belasını versin millet onların yüzüne bu duruma düştü herkes derdine derman arıyor biraz olsun buradaki paylaşımlardan dolayı umutlu oluyor sizde tartışmayın

Endless6154
Kapalı
19 Mayıs 2019 23:31

Marvel benimde bir ardışık sıfır saniye 5 ay tutuklu kaldım iddanameden bir şey sormadı hakim hiç
maarvel, 5 yıl önce

Kyii507
Kapalı
19 Mayıs 2019 23:32

Ben sana yavsak mı dedim simdi? Konusma seklin öyle dedim ki öyle sen ne hakla tanımadığın birine canımlı konusabilirsin üstelik bir erkekken bir bayanla ve yine üstelik burada olmasından da anlayabileceğin gibi belki silah arkadasının belki komutanının hanımıyla? cidden anlamanda sıkıntı var senin çok yazık...

maarvel
Memur
19 Mayıs 2019 23:36

Hangi şehirde kaçıncı mahkemenizde tahliye oldunuz acaba ? Haziranın 13 ünde mahkememiz var kardeşim 3 aydır silivride babam görüşlerine gidemiyo son evre koah hastası cihaz kullanıyor ve hergün soruyo kızım nolacak bişey var mı bi gelişme varmı diye içim kan ağlıyor :(
Endless6154, 5 yıl önce
Marvel benimde bir ardışık sıfır saniye 5 ay tutuklu kaldım iddanameden bir şey sormadı hakim hiç

3506D
Memur
19 Mayıs 2019 23:37

ay Allahım nimetten saydın kendini ya bende eşimin adına takip ediyorum bu formu erkek değilim profilime bilerek erkek yazdım abuk subuk mesajlar geliyor diye

Toplam 20062 mesaj
«442443444445446447448449450451452453»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi