Editörler : gubaz
«565566567568569570571572573574575576»
09 Eylül 2019 22:44

Baki avcı

Özelden mesaj atan arkadaşlar lütfen e mail adreslerini yazsınlar. Haricinde süreçle ilgili bilgi almak isteyen arkadaşlar olursa da yardımcı olabilirim.

Reyymennnn, 1 ay önce - Alıntıya git
Rica etsem bana da gönderebilir misiniz. baki_avci_52@hotmail.com
09 Eylül 2019 23:55

saitcanturk
Aday Memur
40 diye duydum tam sayısını bilmiyorum.
saitcanturk, 1 ay önce - Alıntıya git
Cevap verecek yok mu
10 Eylül 2019 00:07

Granny28
Aday Memur
Cevap verecek yok mu
saitcanturk, 1 ay önce - Alıntıya git
Kendi fikrimi belirtiyim. Arayanı tanımıyorum derse tutukluluğa devam olucaktır.
10 Eylül 2019 00:25

deltaforcecs
Aday Memur
sadece ep den yararlanan tanık beyanı suçlaması olup beraat alan var mıdır?
deltaforcecs, 1 ay önce - Alıntıya git
bazı arkadaşlar bana mesaj atmışlar ben yeni üye oldum bende beraat kararı yok arkadaşlar benim yazdığım yanlış anlaşıldı sanırım. benm suçlama tek tanık beyanı . iftira atan kişi ep den faydalanmak için ismimi vermiş. benm gibi bu durumda olup tek tanık dan beraat var mı? ara ara ceza alanları okumuştum
10 Eylül 2019 01:53

saitcanturk
Aday Memur
Kendi fikrimi belirtiyim. Arayanı tanımıyorum derse tutukluluğa devam olucaktır.
Granny28, 1 ay önce - Alıntıya git
Nasıl yani.
10 Eylül 2019 08:42

Ayşe1933
Şef

Saitcan türk

Önceden arama fazla olunca obaaa denirdi,sonra mesela bizim iddanamede tutuklama talebiyle mahkemeye sevk eden savcı ? arama sayısının az olması kripto olduğunu,buluşma yerlerinde bir sonraki görüşme yerini ayarladıkları ? demiş :)))

Yani kimi mahkeme heyeti aramanın az olmasını olumlu bulurken kimi aramanın çok olmasını lehine kabul ediyor sanıgın.ayrıca 40 arama nınhts kayıtlarında hata oranı olabilir,yani karşı baz sinyal alımı 40 değildirde belki 15dir,yada cvplanma sayısı 10 dur,yada aramaların bir kısmı 0850 li numaradır.avukat işinin ehli ise güzel savunma hazırlar,kuzenin de geçmişinde sıkıntılı bir durumu yoksa,avukat manevrasını güzel yapar.iddanamesi çıktımı?

10 Eylül 2019 10:07

saitcanturk
Aday Memur

Saitcan türk

Önceden arama fazla olunca obaaa denirdi,sonra mesela bizim iddanamede tutuklama talebiyle mahkemeye sevk eden savcı ? arama sayısının az olması kripto olduğunu,buluşma yerlerinde bir sonraki görüşme yerini ayarladıkları ? demiş :)))

Yani kimi mahkeme heyeti aramanın az olmasını olumlu bulurken kimi aramanın çok olmasını lehine kabul ediyor sanıgın.ayrıca 40 arama nınhts kayıtlarında hata oranı olabilir,yani karşı baz sinyal alımı 40 değildirde belki 15dir,yada cvplanma sayısı 10 dur,yada aramaların bir kısmı 0850 li numaradır.avukat işinin ehli ise güzel savunma hazırlar,kuzenin de geçmişinde sıkıntılı bir durumu yoksa,avukat manevrasını güzel yapar.iddanamesi çıktımı?

Ayşe1933, 1 ay önce - Alıntıya git
Hayır iddianame hala çıkmadı bekliyoruz beklemedeyiz.
10 Eylül 2019 10:16

ful.1982
Aday Memur

arkadaşlar gruba yeni olan biri olarak ve de davası devam eden biri olarak hepimizin allah yardımcısı olsun diyorum.ne olcak diye beklemek çok zor.ve de insanların size cüzzamlı gibi davranması çok can sıkıcı bir durum.ama rabbim çok büyük inanıyorum bu günlerde geçicek. rabbim tüm suçsuz kullarına yardım edicek..grupta okuduğum kadarıyla elinde beraat kararı olan arkadaşlar var.emsal olması adına bana da bu kararları atabilen olursa çok memnun olurum.bu süreçte bizim birbirimize ayrdım etmemiz lazım yoksa kimsenin edeceği yok maalesef.tam tersi kimse sizinle konuşmak istemiyor.bu günlerde geçicek Allahın izniyle.rabbim tez zamanda hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin hepimize.

mail adresim.ful.1982@hotmail.com

beraat kararları elinde olan yardıncı olabilicek arkadalara şimdiden çok teşekkürler.

10 Eylül 2019 11:09

Alakasız34
Aday Memur
merhabalar şuan açıktayım eşim öğretmen benim görev belgesi lazım ona, görev belgesinde açıkta olduğum ibaresi yazar mı arkadaşlar
10 Eylül 2019 12:00

so89
Aday Memur

Merhaba, mesaj yoğunluğundan olabildiğince herkese kararı göndermeye çalıştım ancak halen alamamış olan varsa özelden yazarsa eksik kalanları da tamamlayalım, mail adresinizi de yazarsanız sevinirim

Av.ayca, 1 ay önce - Alıntıya git

Rica etsem banada gönderebilir misiniz?

10 Eylül 2019 12:14

Yigber

Ayça Hanım bana da kararları gönderir misiniz lütfen mahmutsenberra@gmail.com

10 Eylül 2019 12:43

Alakasız34
Aday Memur
merhabalar şuan açıktayım eşim öğretmen benim görev belgesi lazım ona, görev belgesinde açıkta olduğum ibaresi yazar mı arkadaşlar
Alakasız34, 1 ay önce - Alıntıya git
bilgisi olan bilgilendirirse çok makbule geçer
10 Eylül 2019 12:45

Alakasız34
Aday Memur

Saitcan türk

Ayşe1933, 1 ay önce - Alıntıya git
ayşe hanım aramaların 0850 li olması bi anlam ifade eder mi
10 Eylül 2019 13:05

Asb0611
Aday Memur

Arkadaşlar merheba mahkemem bitti açıktaydim sonuçlandı hakim hags verdi 1 yıl 6 ay di sanırım ama beraat alma örnekleri var gördüğümüz üzere tabi buna şükür ihraç oldum mahkeme öncesinde şimdi durum bu bir tanik ifadesi ankesor araması mevcuttu sonuç bu oldu tabi hak etmeden elden gelen birşey olmaz mı avukat abiler ablalar varmıdır bilgi verseler bu konuda bana Allah herkesin gönlünden geçeni nasip etsin.

10 Eylül 2019 13:17

g4s234
Aday Memur

Şükürler olsun... İlk mahkeme ve tahliye oldu...

10 Eylül 2019 13:18

ful.1982
Aday Memur

Özelden mesaj atan arkadaşlara kararları gönderebilirim. Eğer iletilmeyen arkadaş varsa bildirsin lütfen.

Reyymennnn, 1 ay önce - Alıntıya git

bana atabilirnmisiniz kararları rica etsem

ful.1982@hotmail.com adresine.

10 Eylül 2019 13:20

ful.1982
Aday Memur

Arkadaşlar merheba mahkemem bitti açıktaydim sonuçlandı hakim hags verdi 1 yıl 6 ay di sanırım ama beraat alma örnekleri var gördüğümüz üzere tabi buna şükür ihraç oldum mahkeme öncesinde şimdi durum bu bir tanik ifadesi ankesor araması mevcuttu sonuç bu oldu tabi hak etmeden elden gelen birşey olmaz mı avukat abiler ablalar varmıdır bilgi verseler bu konuda bana Allah herkesin gönlünden geçeni nasip etsin.

Asb0611, 1 ay önce - Alıntıya git

davanız ne kadar sürdü acaba.sakıncası yoksa içeriği hakkında bilgi verebilirmisiniz.bi de hangi il.ne kadar açıkta kaldınız.

10 Eylül 2019 13:22

ful.1982
Aday Memur

g4s234, 1 ay önce - Alıntıya git

davanız hakkında biraz bilgi verirmisiniz sakıncası yoksa.ep lı mı ilk duruşmanız kaç ayda tamamlan dı.beraat mı kararı çıktı

10 Eylül 2019 13:24

ful.1982
Aday Memur

İki gündür yüzün üzerinde mail gönderdik, gönderim sağladığımız herkese geri bildirim de yaptık, mesajlar alıyoruz, kapalı değil gönderimimiz.

Mail adresinizi gönderirseniz en kısa süre içinde henüz almamış olanlara da kararı iletmiş oluruz.

Av.ayca, 1 ay önce - Alıntıya git

ayça hanım rica ersem bana da gönderirmisiniz acaba.

ful.1982@hotmail.com

10 Eylül 2019 13:39

saitcanturk
Aday Memur

g4s234, 1 ay önce - Alıntıya git
Gözünüz aydın darısı tüm bekleyenlere olsun İNSALLAH acaba kaç aranması vardı biraz bilgi verip bizi aydınlatır mısınız.
Toplam 11953 mesaj
«565566567568569570571572573574575576»

ANKET
Lojmanların, öncelik hakkı oturan memurlarda olması kaydıyla, satılacak olmasını;