Editörler : E.Kayı Han
«591592593594595596597598599600601602»

melekuz06
Kapalı
12 Ekim 2019 17:59

ilk mahkeme de 1 tanesi yok diye erteledi üstelik ardisiktan kiis ekledi o gelmeyen bulundu smdi zorla gelck bu kez de ardisikda ki adam kendi mahkemesine de gelmemiş inşallah tahliye verir .
ZL16, 5 yıl önce
sonucu gercekten bende merak ettim, o mahkemede yrgılanıyorım bende

melekuz06
Kapalı
12 Ekim 2019 18:02

8.5 aydır tutukluyuz

Granny28
Aday Memur
12 Ekim 2019 18:11

Bizim hakim ardışıktakilerin dinlenmesini istemedi nasılsa tanımıyoruz dicekler diyor

Adaletnerede
Aday Memur
12 Ekim 2019 18:15

Bizim de 27 aralık 29 ağır ceza istanbul

Astsubayesi, 5 yıl önce
İstanbul 29.ağır ceza mahkemesi 27 Aralık Cuma günü mahkememiz acaba serbest bırakılır mı bir aydır tutuklu ne olur sizce ne olacak

ZL16
Aday Memur
12 Ekim 2019 18:18

İnşallah verr, heyet başkanı iyi bir adam benziyor ama inşallah karar verirkende oyle olur, benım ilk mahkememde herşey olumlu sıkıntı yok ancak ardısıktaki kişiyi dinlememiz lazım dedi erteledi
melekuz06, 5 yıl önce
ilk mahkeme de 1 tanesi yok diye erteledi üstelik ardisiktan kiis ekledi o gelmeyen bulundu smdi zorla gelck bu kez de ardisikda ki adam kendi mahkemesine de gelmemiş inşallah tahliye verir .

Adaletnerede
Aday Memur
12 Ekim 2019 18:51

Eşim 17 eylülde tutuklamıştı sadece 3 ankesör araması var dün mahkeme günü belli olmuş 27 aralık istanbul 29. Ağır ceza mahkemesi bu kadar kısa süre içinde mahkeme olması iyi birşey mi acaba 1 ay olmadı tutuklanalı sizce sonuç ne olur bu arada biz istanbulda çalışmadık ve aramalar istanbuldan değil yetkisizlik verebilir mi bu durumda var mı bilgisi olan

Muratmuratt
Aday Memur
12 Ekim 2019 19:12

istinaf öne alım dilekçesi veren oldu mu hic?

melekuz06
Kapalı
12 Ekim 2019 19:25

aynen bizim de her şey de iyi gitmiş sadece tanık dinlenmesi istenmiş inşallah bir kişi için seni yakiolar
ZL16, 5 yıl önce
İnşallah verr, heyet başkanı iyi bir adam benziyor ama inşallah karar verirkende oyle olur, benım ilk mahkememde herşey olumlu sıkıntı yok ancak ardısıktaki kişiyi dinlememiz lazım dedi erteledi

Anambabam
Kapalı
13 Ekim 2019 00:47

Cümleten geçmiş olsun.Hakkınızda hayırlısı elinde ankesörlü telefon davası ile ilgili karar olan varsa mesaj atsın şimdiden teşekkür ederim.

bera0
Memur
13 Ekim 2019 12:49

@adaletnerede telefondan girdiğim için yazamıyorum. Muhtemelen yetkisizlik verir. Eşim de 20 eylül gözaltı 23 eylül adli kontrol ile serbest. Ep yok. İstanbul merkezli operasyondu. Kendi tlfnuna 2 normal ankesör araması var. Babasının telefonunu eşim kullandığıiddia ediliyor. Babasının telefonuna da 2 ardışık(ardışıklardan birisi ihraç olan abisiyle diğeri sıradan vatandaş) 6-7 tane de normal arama var. Suçlama bu. Son çalıştığı yer balıkesir, ikametimiz ankara. Dosyanın ankaraya gelmesine diye bi dilekçe yazmış savcılıkMuhtemelen sizin de öyle olur.

Adaletnerede
Aday Memur
13 Ekim 2019 13:01

Çok cevap için peki bizim son görev yeri hakkari yüksekova ikamet adresi samsun aramalar kırklareli ve hataydan ben şimdi şöyle düşündüm dava açıldığına göre istanbul dosyayı kabul etmiş olmuyor mu ya da mahkeme günü mü verecek yetkisizligi avukat bile şaşkın bisey diyemiyor

bera0, 5 yıl önce

@adaletnerede telefondan girdiğim için yazamıyorum. Muhtemelen yetkisizlik verir. Eşim de 20 eylül gözaltı 23 eylül adli kontrol ile serbest. Ep yok. İstanbul merkezli operasyondu. Kendi tlfnuna 2 normal ankesör araması var. Babasının telefonunu eşim kullandığıiddia ediliyor. Babasının telefonuna da 2 ardışık(ardışıklardan birisi ihraç olan abisiyle diğeri sıradan vatandaş) 6-7 tane de normal arama var. Suçlama bu. Son çalıştığı yer balıkesir, ikametimiz ankara. Dosyanın ankaraya gelmesine diye bi dilekçe yazmış savcılıkMuhtemelen sizin de öyle olur.

ZL16
Aday Memur
13 Ekim 2019 14:02

Benim tahminimce hakkaride olur mahkemeniz
Adaletnerede, 5 yıl önce

Çok cevap için peki bizim son görev yeri hakkari yüksekova ikamet adresi samsun aramalar kırklareli ve hataydan ben şimdi şöyle düşündüm dava açıldığına göre istanbul dosyayı kabul etmiş olmuyor mu ya da mahkeme günü mü verecek yetkisizligi avukat bile şaşkın bisey diyemiyor

bera0
Memur
13 Ekim 2019 14:48

@adaketnerede peki eşiniz nerede yakalandı? Bizimde eşimin daha doğrusu babasının telefonuna yapılan araması tekirdağ hiç alakamız olmayan bir şehir. Diğeri ankara. Zaten doğma büyüme ankaralılar. Karman çorman. Muğla var istanbul var 212?li hat ama yanına izmir yazmışlar.

Adaletnerede
Aday Memur
13 Ekim 2019 17:52

Çok teşekkür ederim cevap için ama işte anlamadığım ilk mahkeme istanbulda görülecek ya dosyayı istanbul kabul etmiş olmuyor mu yani ya da mahkeme günü mü belli olur acab bir bilginiz var mı

ZL16, 5 yıl önce
Benim tahminimce hakkaride olur mahkemeniz

Adaletnerede
Aday Memur
13 Ekim 2019 18:07

Eşim hakkari yüksekovadan alındı 3 ardışık var aramalar kırklareli ve hataydan ve biz istanbulda hic çalışmadık son görev yeri hakkari yüksekova bu durumda dosyanın oraya gitmesi gerekmez mi anlamadım

bera0, 5 yıl önce

@adaketnerede peki eşiniz nerede yakalandı? Bizimde eşimin daha doğrusu babasının telefonuna yapılan araması tekirdağ hiç alakamız olmayan bir şehir. Diğeri ankara. Zaten doğma büyüme ankaralılar. Karman çorman. Muğla var istanbul var 212?li hat ama yanına izmir yazmışlar.

melekuz06
Kapalı
13 Ekim 2019 20:25

dosyanız nerede şuan bizim de görev yeri Hakkari hiç bulinmadigi yerden arandı şuan orda tutuklu 8 aydır dosyamız geri Hakkariye geldi
Adaletnerede, 5 yıl önce

Eşim hakkari yüksekovadan alındı 3 ardışık var aramalar kırklareli ve hataydan ve biz istanbulda hic çalışmadık son görev yeri hakkari yüksekova bu durumda dosyanın oraya gitmesi gerekmez mi anlamadım

melekuz06
Kapalı
13 Ekim 2019 20:26

yarın mahkememiz var dualarinizi bekliyorum tahliye alalım inşallah .

saitcanturk
Aday Memur
13 Ekim 2019 22:30

Allah yardımcınız olsun insallah tahliye haberi alırsınız buraya yazarsınız. Kaç aydır tutuklu acaba
melekuz06, 5 yıl önce
yarın mahkememiz var dualarinizi bekliyorum tahliye alalım inşallah .

melekuz06
Kapalı
14 Ekim 2019 07:17

8.5 ay oldu
saitcanturk, 5 yıl önce
Allah yardımcınız olsun insallah tahliye haberi alırsınız buraya yazarsınız. Kaç aydır tutuklu acaba

melekuz06
Kapalı
14 Ekim 2019 13:37

bugün Hakkari de mahkemmz vardı 2.durusma idi gene tanık gelmedi kasima ertelendi . nolck bu böyle .....
Toplam 20072 mesaj
«591592593594595596597598599600601602»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi