Editörler : E.Kayı Han
«642643644645646647648649650651652653»

Tmskmkc
Aday Memur
07 Şubat 2020 11:21

hangi mahkeme gerekceki kararı varsa [email protected] adresine yollarmisiniz
yarabb, 4 yıl önce

22 mart 2018 den beri takip ettiğim bu başlık altından bu süreçte iyi yada kötü kim ne yazdıysa herkese çok teşekkür ediyorum. İlk defa yazıyorum ve bunu biraz daumut olsun içinizde diye yazıyorum. Umudunuzu asla yitirmeyin, inanmaktan asla vazgeçmeyin, haklıysanız sonunda savunun kendinizi, bu süreçte çok yıpratıcı bir süreç o yüzden her zaman psikolojinizi iyi tutarsanız eşiniz, çocuklarınız, aileniz de sizden destek alırlar size inanırlar. Arkadaşlar en mutlu günümde evlendiğim gün görevden uzaklaştırıldım, tahmin edebiliyorsunuzdur bu durumu. Burayı takip eden herkese tavsiyem iyi bir gelişmede sessizce takip etmesinler, burada birisi beraat aldık yazınca umutlanıyor insan.

Arkadaşlar dün anksrden BERAAT aldık(ankara), inşallah uzun zamandır rüyalarımızda gördüğümüz kutsal üniformamıza da kavuşacağız.

Sadece anks ve ardsk vardı, diğer herşey temiz gelmiş idi. Özelden sormak istediğiniz ne varsa sorabilirsiniz.

GönülHasan07
Aday Memur
07 Şubat 2020 11:32

Rabbim bizede nasip etsin inşallah yaşananlar o kadar üzücü ki insan ne yazacağını bilemiyor kaçıncı duruşmada aldınız Beraat i eşimin 4.mahkeme haziran ayında sözlşememiz de yenilenmedi öylece bekliyoruz ve bu süreç çok yıpratıcı ayrıca paylaştığınız için çok teşekkür ederim
yarabb, 4 yıl önce

22 mart 2018 den beri takip ettiğim bu başlık altından bu süreçte iyi yada kötü kim ne yazdıysa herkese çok teşekkür ediyorum. İlk defa yazıyorum ve bunu biraz daumut olsun içinizde diye yazıyorum. Umudunuzu asla yitirmeyin, inanmaktan asla vazgeçmeyin, haklıysanız sonunda savunun kendinizi, bu süreçte çok yıpratıcı bir süreç o yüzden her zaman psikolojinizi iyi tutarsanız eşiniz, çocuklarınız, aileniz de sizden destek alırlar size inanırlar. Arkadaşlar en mutlu günümde evlendiğim gün görevden uzaklaştırıldım, tahmin edebiliyorsunuzdur bu durumu. Burayı takip eden herkese tavsiyem iyi bir gelişmede sessizce takip etmesinler, burada birisi beraat aldık yazınca umutlanıyor insan.

Arkadaşlar dün anksrden BERAAT aldık(ankara), inşallah uzun zamandır rüyalarımızda gördüğümüz kutsal üniformamıza da kavuşacağız.

Sadece anks ve ardsk vardı, diğer herşey temiz gelmiş idi. Özelden sormak istediğiniz ne varsa sorabilirsiniz.

yarabb
Aday Memur
07 Şubat 2020 11:43

ilk mahkemede beraat aldık.gerekçeli karar yazılmadı henüz 30 günden bahsediyorlar yazılması için

Tmskmkc, 4 yıl önce
hangi mahkeme gerekceki kararı varsa [email protected] adresine yollarmisiniz

yarabb
Aday Memur
07 Şubat 2020 11:46

inşallah.. ilk mahkemede sonuçlandı. ama size tavsiyem iyi hazırlanın derim, savunmanızı iyi hazırlayın. bazı arkadaşlar avukat pek onemli değil vs diyor fakat avukat faktörü ÇOK ÖNEMLİ benim gördüğüm.

GönülHasan07, 4 yıl önce
Rabbim bizede nasip etsin inşallah yaşananlar o kadar üzücü ki insan ne yazacağını bilemiyor kaçıncı duruşmada aldınız Beraat i eşimin 4.mahkeme haziran ayında sözlşememiz de yenilenmedi öylece bekliyoruz ve bu süreç çok yıpratıcı ayrıca paylaştığınız için çok teşekkür ederim

Mmustii78
Memur
07 Şubat 2020 12:01

Yarabb çok geçmiş olsun. Sevindim senin adına. Ankara hangi mahkeme kaçıncı acm? Bir de kaç arama vardı sizin ve kaçı ardışık?

Askereşii
Aday Memur
07 Şubat 2020 12:07

mahkemeniz ne kadar süre sonra oldu ve avukat ismi verebilir misiniz sizin için bir sakıncası yoksa
yarabb, 4 yıl önce

inşallah.. ilk mahkemede sonuçlandı. ama size tavsiyem iyi hazırlanın derim, savunmanızı iyi hazırlayın. bazı arkadaşlar avukat pek onemli değil vs diyor fakat avukat faktörü ÇOK ÖNEMLİ benim gördüğüm.

GönülHasan07
Aday Memur
07 Şubat 2020 13:05

Sizin adınıza çok sevindim ilk mahkeme olması büyük şans hangi il peki orayı yazdıysanız da kaçırdım ben. AVUKAT ÖNEMLİ bencede size katılıyorum
yarabb, 4 yıl önce

ZL16
Aday Memur
07 Şubat 2020 14:33

Arkadaşın dediği gibi Avukat faktörü önemli arkadaşlar, kim ne derde desin aldırmayın avukat çok önemli, kardeşim geçmiş olsun inşallah mesleğinede dönersin hayırlı haberlerni görürüz umarım

Seveeee
Aday Memur
07 Şubat 2020 15:13

Merhaba , Dijital sonuclariniz ne kadar sürede geldi . Raporu gorduyseniz neye bakıyorlar , nasıl bir sonuç çıkarmışlar acaba . Bilgi verir misiniz

yarabb, 4 yıl önce

ZL16
Aday Memur
07 Şubat 2020 15:17

Her ilin emniyet müdürlüğü farklı zamanlarda inceliyor, mesela benım dijitallerimin imajını alarak 3-4 hafta içinde bana iade ettiler ve hemen incelemişler, örnek veriyorum telefonunuz incelendi, bu zamana kadar telefonda aratmış oldugunuz siteler, yüklediğiniz resim videolar, gelen giden mesajlar vsvs yani herşeyine bakıyorlar
Seveeee, 4 yıl önce

Merhaba , Dijital sonuclariniz ne kadar sürede geldi . Raporu gorduyseniz neye bakıyorlar , nasıl bir sonuç çıkarmışlar acaba . Bilgi verir misiniz

GırqırAli
Memur
07 Şubat 2020 17:41

İyi günler Aranızda yeniyim bugun sabah ağabeyim 10 da göz altına alındı şuan için ağabeyime ulaşamıyorum ancak aldığım bilgilere göre ankesörlü ardışık arama operasyonu nedeniyle göz altına alınmış. Kaç arama kç saniye şu an için bilgim yok avukat araştırıyorum. Bu süreç için bana tavsiyeniz nedir.

Not:kendimden emin olmadığım kadar eminim ağabeyimden. Ankesör harici konu olmadığından eminim.

Ylcnmrvbrn
Aday Memur
07 Şubat 2020 19:04

GırgırAli ;

Abiniz muhtemelen 3 gün gözaltında kalır. Pazartesi günü mahkemeye sevk edilir.Gözaltındayken baro nun verdiği avukat konunun ne olduğu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilir. Hatta avukattan ifadeleri bile alabilirsiniz. Ben öyle yapmıştım. Bu süreçte kendiniz bi avukat tutarsanız sevk edilen mahkemede abinize daha iyi yardımı olabilir. Baronun avukatı maalesef bizi yanlış bilgilendirdiği ve yönlendirdiği için hep sorunyaşadık.

Hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama bizim şimdiki avukatımızı önerebilirim. Kendisi emekli askeri savcı işini çok iyi yapan birisi.

Umarım pazartesi günü evine döner abiniz. Eşim malesef tutuklanmıştı. İlk mahkeme 3 ay sonra oldu ve tahliye edildi. Avukat bu süreçte çok önemli. Geçmiş olsun.

07 Şubat 2020 19:38

Kac arama kac ardisik vardi acaba??

yarabb, 4 yıl önce

mayk2510
Kapalı
07 Şubat 2020 20:18

arkadaşlar hafta perşembe ilk mah. olacak hakkari 3.ağır da dua isteyen herkese rabbim yardımcı olsun demiştim bu sefer de dualarınızı bekliyorum hakkari de mah. olan varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.

Ercan051
Aday Memur
07 Şubat 2020 21:04

Merhaba , beraat almışsınız çok sevindim . Birşey soracaktım hangi maddeden aldınız 223/2-e mi b denmi ?
yarabb, 4 yıl önce

07 Şubat 2020 22:30

Mrblar. Yaklasık iki yıldır valilik açığıyım.adli durum bir yıl once kesınlesmiş istinafa gitmemiş beraat oy birliği ile 223/2-e olarak gecen ay 375 khk 35.md.B fıkrası uyarınca irtibat iltisak kapsamında savunma verdim .kurum jandarma.ep yok ama bir kez 2002 yılında 13 yasında ıken farkında olmadan sohbetde ortamda bulunma var ikrar ettim suc oldugunu bılmıyodum.şimdi sorum ? Ben şimdi beraat etmeme ragmen ihraç mı olcam? Ihram olunca idare mahkemesinin iade etmeolasiligi nedir??

GırqırAli
Memur
07 Şubat 2020 23:07

Teşekkürler hocam avukat araştırıyorum çok zor bir süreç sabredip göreceğiz ne olacağını

Ylcnmrvbrn, 4 yıl önce

GırgırAli ;

Abiniz muhtemelen 3 gün gözaltında kalır. Pazartesi günü mahkemeye sevk edilir.Gözaltındayken baro nun verdiği avukat konunun ne olduğu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilir. Hatta avukattan ifadeleri bile alabilirsiniz. Ben öyle yapmıştım. Bu süreçte kendiniz bi avukat tutarsanız sevk edilen mahkemede abinize daha iyi yardımı olabilir. Baronun avukatı maalesef bizi yanlış bilgilendirdiği ve yönlendirdiği için hep sorunyaşadık.

Hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama bizim şimdiki avukatımızı önerebilirim. Kendisi emekli askeri savcı işini çok iyi yapan birisi.

Umarım pazartesi günü evine döner abiniz. Eşim malesef tutuklanmıştı. İlk mahkeme 3 ay sonra oldu ve tahliye edildi. Avukat bu süreçte çok önemli. Geçmiş olsun.

gulsahh05
Aday Memur
08 Şubat 2020 00:11

Merhaba çok geçmiş olsun gözünüz aydın kaç ardışık vardı ?

Ercan051, 4 yıl önce
Merhaba , beraat almışsınız çok sevindim . Birşey soracaktım hangi maddeden aldınız 223/2-e mi b denmi ?

GırqırAli
Memur
08 Şubat 2020 07:58

Bursa'dan avukat lazım bildiği tanıdığı olan var mı? Ben 2 avukat buldum ama kararsız kaldım:(

ZL16
Aday Memur
08 Şubat 2020 11:26

Kardeşim yanlıs anlama savunmanı aldıysalar %99 ihraç olacaksın. idare mahkemesinden dönme olasılığı ise zor bir ihtimal. kurum istemıyorum diyor ve mahkeme kararı bağlayıcı olmuyor bildiğim kadarıyla
jandarma2017, 4 yıl önce

Mrblar. Yaklasık iki yıldır valilik açığıyım.adli durum bir yıl once kesınlesmiş istinafa gitmemiş beraat oy birliği ile 223/2-e olarak gecen ay 375 khk 35.md.B fıkrası uyarınca irtibat iltisak kapsamında savunma verdim .kurum jandarma.ep yok ama bir kez 2002 yılında 13 yasında ıken farkında olmadan sohbetde ortamda bulunma var ikrar ettim suc oldugunu bılmıyodum.şimdi sorum ? Ben şimdi beraat etmeme ragmen ihraç mı olcam? Ihram olunca idare mahkemesinin iade etmeolasiligi nedir??

Toplam 20072 mesaj
«642643644645646647648649650651652653»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi